Kaalusin üht, teist ja kolmandat varianti, kuid lõpuks otsustasin oma pruudimeigi ise teha. See on otsus, mille poolt olid kahe käega ka mu pere ja sõbrad. "Oled nii ikka enda näoga," ütlesid nad ja selles on oma tõetera sees. Mulle on korduvalt teinud meiki mitmed osavad jumestajad, kuid alati vaatan hiljem pilte ja mõtlen, et meik on ilus, aga nägu pole päris mina. Mul on üks kindel tugevam n-ö peomeik, mida ka L. fännab, nii et just seda rada ma lähengi. Ja olen enda näoga.

Ma kavatsen meigis rõhutada silmi ja jumet, huuled tulevad pigem tagashoidlikud nude-roosad. Kõige olulisemal kohal on kindlasti kauapüsiv jumestuskreem, muu tuleb nii, kuidas parajasti tuju. Kindlasti kasutan pigem tooteid, millega olen juba mõnda aega tuttav olnud, sest pulmameik ei ole minu jaoks miski, millega riskida. See peab veatuna püsima hommikust õhtuni, minu puhul lõunast südaööni.
Kõik käiku minevad tooted on juba enam-vähem välja valitud ning meigi perfekstsuseni harjutamiseks on veel pisut aega. Soovige mulle siis kindlat kätt sellel käsi värisema paneval päeval! 

Milline oli teie pruudimeik ja kes selle tegi? On teil ka mingeid nippe-nõuandeid, mida võiksin kõrva taha panna? :)

After a lot of thinking and re-thinking, I decided to do my own bridal makeup. Although I've had many talented people do my makeup, I never look fully like myself, but that's not waht I want for my wedding day. I want to be 100% me, someone my future husband recognizes when I walk up to him. I still have some time for practising my look to perfection, but until then I'm thankful for any tips and tricks from you guys regarding bridal makeup! :)

8 comments

 1. Hei!
  Kas viitsiksid kirjutada, mis number toonid su Ingloti paletis on? Nii ilusad kõik. :)

  ReplyDelete
 2. Hei! Muidugi. :)
  Tumepruun kulmupuuder 569
  Hele põhjavärv 355 (aga seda eriti ei soovita, erinevalt teistest Ingloti lauvärvidest on see kuidagi väga puudrine)
  Heledam lilla 160
  Tume punakaslilla (mu lemmmik!) 423

  ReplyDelete
 3. AnonymousJuly 16, 2015

  Lahe, et julged nii tähtsa meigi ise teha! Kindlat kätt!
  Mina lasen augustis oma pruudimeigi teha Õnne Rudil - olen ka varem tema käe alt läbi käinud ning ta on ikka super. Ilmselt lasen ka pigem silmi rõhutada, eks päeva jooksul tuleb ju seda kibe karjumist palju :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh! Ja ilusat pulma Sulle. :)

   Delete
 4. Väga hea ja armas möte! Mul on alati sama teema, kui keegi teine teeb meiki - võõras nägu tuleb pähe. Ning samuti nii tähtsal päeval ei tahaks kindlasti välja näha võõras....

  Aga kas plaanid kasutada ka meiki kinnitavaid tooteid, et püsiks?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Just! ;)
   Ideaalis kasutaksin küll mingit spreid, aga mu Estee Lauder on juba ise väga kauapüsiv, võib-olla kasutan pigem värskendavaid näospreisid. Ja alati on võimalik vajadusel vahepeal värskendada. :)

   Delete
 5. Minul on hoopis selline teemaväline küsimus, et mille peal sa neid toodeid pildistanud oled? Ja kas oled pilte ka kuidagi töödelnud? Vaatan ja imetlen seda, kui kenasti pildi taust valge blogikujundusega/blogitaustaga kokku sulab, et jää mingeid ääri näha. Olen seda tihti sinu instagrami piltidel ka vaadanud, super!

  Ning muidugi ka minu poolt kindlat kätt ja imeilusat pulma! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pildistan tooteid valgel plaadil ja töötlen kontrasti, heledust jne, et taust jääks võimalikult valge. :)

   Suur aitäh!! :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.