SKIRT, T-SHIRT, BAG, HAT, NECKLACE: LINDEX / BOOTS: TAMARIS / SKULL RING: THOMAS SABO  BRACELETS: LINDEX, PILGRIM, PI-RET JEWELRY / EARRINGS: H&M

Homme on jaaaaaniiiid! Olgu, tegelikult piirneb mu elevus jaanide ümber vaid faktiga, et see on vaba päev, sest õigupoolest ei saa ma homme isegi kauem magada kui tavaliselt ning ilm ennustab, et õhtu möödub kampsuni sees jälgides, et ma lõkkest liiga kaugele ei liiguks, sest muidu hakkab külm. Mis toimub? Eelmisel aastal oli jõuludel ja jaanidel sama temperatuur, mis on saanud päikese käes peesitamisest ja järves suplemisest? Ja miks, MIKS tunnen ma vajadust ikka ja alati ainult ilmast rääkida? Mis teil jaanideks plaanis on? Usun, et paljud teist on juba levist väljas, aga need kes veel minu kombel tänase õhtu linnas veedavad, mida te homselt ootate? :)

Tänastel piltidel liitus minuga Freddie, kes sai eelmisel nädalal viiekuuseks ja kasvab umbes meetri minutis. Hakkasin juuni alguses temaga ka kutsikakoolis käima ja kuna õpetasin teda usinasti juba tükk maad enne kooli, on tal seni õnnestunud olla klassi eeskujulikuim... Aga oleks see nii ka väljaspool kooli. Nimelt, tal on tekkinud komme hakata jalutades haukuma. Mitte kogu aeg, aga mõnda konkreetset inimest, last või koera nähes ta haugub - mitte tigedalt, aga lihtsalt korraks ja ma ei tee vahet, on see mänglev või hoiatav... kuri pole ta veel kordagi kellegagi olnud ja enamikke inimesi-koeri tahaks võimalikult palju musitada. Ma ei tea, miks ta seda teeb aga see on päris piinlik ja kui kellelgi on häid nippe-nõuandeid kuidas sellest kombest lahti saada, andke teada! Ühtlasi, trikid, kuidas treenida korteris, millel pole just mõistvaimad naabrid kutsikat üksinda kodus olema, on väga-väga teretulnud! :)

Ja viimaks: mul on väike mure, nimelt ideepuudus, millistel iluteemadel teile suvel kirjutada. Mul on plaanis postitus rannakoti sisust, suvine soengupostitus ja järjekord mõningatest toodetest, mida tahaksin teile tutvustada, aga kui on mingeid konkreetseid suveteemasid, millest meelsasti loeksite, andke julgelt teada ja võtan neid kindlasti arvesse!

Homme olen tõenäoliselt levist väljas, sest veedan jaanid leviaugus, nii et soovin teile juba ette mõnusaid jaane! :)

6 comments

 1. Tere!
  See korraks ning mitte kurjalt niiöelda endast märku andmine on kutse mängule, kui näeb teisi koeri, lapsi. Samas on ka oluline Freddie kehakeel, sest kehakeel ütleb, kas on kutse mängule või mitte. :)
  Mini blogi: florenziak.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina saan aru, et see on pigem sõbralik (vahel liputab ka saba samal ajal, karvad ei ole turris jne), aga võõraid selline asi siiski segab... Eriti kui keegi jalutab oma väikese lapsega, ei tahaks, et suvaline koer tuleb ja haugub lapse peale. :(

   Delete
 2. Õues klähvimist saad kontrolli alla nii, et tõmbad koera tähelepanu endale. Kas siis maiuse või mänguasjaga. Ehk et teed ennast huvitavamaks kui on see "objekt" kellele kuts tähelepanu pöörab. Kui käitub nii nagu sina soovid, siis kiida ohtralt. Kasvõi ringi keksides, teda patsutades, ühe sõnaga ennast naeruväärseks tehes :) Kui aga positiivne õpetamine soovitud tulemuseni ei vii, siis hästi leebe karistus (tõmme rihmast, teises suunas minema kõndimine jne) koos keelava sõnaga. Aga ka selliselt toimides ära unusta kiitust!

  ReplyDelete
 3. I would totally wear this outfit, I really like it! I love that you added a braid. :)
  Btw, your dog is so adorable <3

  Simply Nancy

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.