Alati kui olen kirjutanud puhastest, naturaalsetest ilutoodetest, on teie huvi olnud pisut suurem kui muidu ja see on täiesti arusaadav - kes meist ei tahaks teada, et see, mida endale näole või kehale määrime on meie nahale ja organismile hea ka pikas perspektiivis, sest sisaldab peamiselt vaid seda, mis looduses ise kasvanud ja kosunud. Täna tahtsin pisut lähemalt rääkida ühest oma lemmikust taolisest brändist ja selleks on meie endi lõunanaabrite lätlaste loodud MÁDARA. Olen nende tooteid vahelduva eduga kasutanud üle kahe aasta.
Minu senine vaieldamatu lemmiktoode neilt on PURIFYING FOAM näopuhastusvaht. See eemaldab tõhusalt kogu mustuse ja meigi, kuid ei kuivata nahka. Lisaks saab sellega julgelt ka silmameiki maha pesta, sest see ei aja silmi kipitama ega vett jooksma. Toote ainus miinus on see, et ta saab küllalt kiiresti otsa. Ma kasutan üht pumbatäit hommikuti ja meigi eemaldamiseks kaht pumbatäit ja nii kestab ta maksimaalselt 1,5 kuud. Näohooldusest sobib mulle hästi ka näomask BRIGHTENING AHA PEEL kooriv näomask. See sisaldab looduslikke aktiivseid happeid, mis tagavad tõhusa koorimise, aidates samal ajal nahal olevaid laigukesi pleegitada. Samuti aitab see avada ummistunud poore ning puhastada nahka sügavuti ja just viimasel põhjusel on sellest saanud üks minu lemmikuid. Kui mul on naha all eriti palju valusaid "sõlmekesi" ja punnid mingil põhjusel põletikulisemad kui muidu, siis see mask justkui rahustab naha maha ja aitab seda pisut siluda. Kolmas näolemmik on RADIANT ENERGY näoõli, mis on superluksuslik ja niisutav - kasutasin seda öösel nii üksinda kui koos näokreemiga ja nahk oli hommikuks mõnusasti "toidetud". Lähemalt kirjutasin sellest tootest siin.

Millised on teie kokkupuuted kõnealuse brändiga ja milliseid tooteid soovitaksite ise teistele? Miski, mis minus juba huvi tekitas on MÁDARA mitsellaarvesi, mis on ühtlasi nende uusim väljalase. Kui kellelgi on selle tootega kogemusi, andke teada, kas tasub soetada või mitte? :)

Kõikide toodete (ja nende koostisosadega) saab tutvuda MÁDARA Eesti e-poes!

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.