Mis puutub jumestus- ja peitekreemidesse, siis hetkel jahin ma vaid neid, millel pööraselt hea katvus ja püsivus. Pole midagi hullemat sellest kui teed endale hommikul ilusa meigi, kuid juba pärastlõunaks läigid siit ja punetad sealt. Praegu kasutuses olevate toodetega olen ää-re-tult rahul ja jagaksin neid meeleldi ka teiega. Kui keegi on tugeva katvuse ja pikaajalise püsivusega meigipõhjatoodetest huvitatud, siis tasuks võib-olla just neid proovida. Kahjuks on kõik kolm pisut kallimast hinnaklassist ja isiklikust kogemusest ma samaväärseid alternatiive soovitada ei oska, aga kui keegi oskab, on kõik kommentaarid teretulnud!

Currently I'm all about full coverage makeup base, since my own skin has been really bad for over a year now. Luckily I've found three really great products that are able to cover up everything and anything that needs covering up.  They're all quite expensive though and I don't really know any cheaper dupes for them, but if any of you does, please leave a comment below! ;)

Otsi ja guugelda superkatvusega jumestuskreeme, kust kuidas tahad, varem või hiljem jõuad välja Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup jumestuskreemini, mis paistab olevat nii-nii paljude holy grail, kui soovitakse ideaalset katvust ja et toode püsiks peal nii kaua kui kandja ise soovib. Ehkki olin aastaid seda ka ise proovida tahtnud, jõudsin ostuni alles mõned nädalad tagasi. Kõik teised hetkel sobiva tooniga jumekad olid otsas ja oli õige aeg. Mis ma oskan öelda - räägitakse tõtt. See katab imeliselt ja püsib peal läbi vihma, tuule, higi ja pisarate. Ta kinnitub nahale justkui liim (no mitte päris... ) ja seetõttu tuleks seda peale kanda sektsioonide kaupa. Ehkki tugeva katvusega, pole see mitte mingil määral paks ja ebaloomulik. Vastupidi, ta annab katvuse juba väga õhukese kihina. Kui soovid tugevamat katvust, saab alati teatud aladele hiljem veidi juurde kanda. See jumestuskreem peaks sobima kõigile nahatüüpidele, aga enim paistavad sellega rahul olevat rasusema nahaga kasutajad. Kui näonahk on kuivemapoolne, soovitan kindlasti enne ka niisutavat seerumit ja kreemi kasutada - toode küll ei kogune otseselt kuivadesse aladesse ja kortsukestesse, aga võib neid õige pisut rõhutada. Selle jumestuskreemi ainsaks miinuseks loeksin pakendi, millel puudub kahjuks pump. Noh, ja kalli hinna loomulikult.

If you are looking for a full coverage foundation, then whatever you type into Google, you'll always end up with raving blogposts and videos about Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup foundation. And so did I... This foundation caught my interest years ago, but it's only now that I actually really need heavy duty coverage ( :( ) and decided to pick it up. What can I say, people are right. It has a-ma-zing coverage and staying power. It sets quite fast though, so I would apply it in sections. It's supposed to be OK for every skin type, but for people with really dry skin I would recommend to definitely use some kind of moisturiser or primer under it. 

M.A.C Pro Longwear peitekreem on samuti tuhandete suur lemmik. Kui väga paljud kasutavad seda silmade all, siis mina eelistan seda just punnikeste, eelkõige suuremate armiliste alade katmiseks. See katab lihtsalt nii-ii imeliselt, et teoorias võiks seda vabalt võrrelda ka Estee Lauderi jumestuskreemiga, millest just rääkisin. Kui see toode otsa saab, tahan aga osta ühe veel parema: proovisin hiljuti Estee Lauderi Double Wear peitekreemi ja see toimib nii punnidel kui silmade all võrdselt hästi ega liigu paigast. Kui M.A.C Pro Longwear võib olla ka pisut liiga kuivatav, siis Estee Lauderi peitekreem seda pole. 
Kui liikuda silmaaluste juurde, siis minu omad pole just ekstreemselt tumedad, aga mu silmad ise on tumedad ja mulle meeldib neid pisut rohkem esile tuua - selleks on ideaalne kasutada valgustpeegeldavaid peitepliiatseid ja kõigist seni proovitutest on kahjuks mu lemmik just see kalleim, Yves Saint Laurent Touche Eclat. Ta katab, kuid mitte liiga paksult ja annab samas nahale pisut kuma ja sära. Sobib kasutamiseks ka ninajuurel, kulmude vahel, suu ümbruses jne. Olen muide väga rahul olnud ka soodsama alternatiiviga The Body Shopilt, kuid viimane on pisut kergema katvusega ja vedelam kui YSL versioon.

M.A.C Pro Longwear concealer has made its way into thousands and thousands of makeup bags all over the world and for a good reason of course: it's an amazing concealer. It cover everything that needs to be covered up and stays put. For me it ca be a bit too drying though, so I usually prever using it over foundation, not under. A lot of people love using this under their eyes as well, but I find it too dry and heavy for my under-eye area, so for this purpose I love my Yves Saint Laurent Touche Eclat. It really is the best... I've tried many similar products from other brands, but nothing compares. The Body Shop one is OK (and cheaper!), but doesn't cover as well. I use Touche Eclat under my eyes, but also between my brows and around my lips to highlight those areas a bit. 

2 comments

 1. Hei! Kiitusväärt postitus!
  Olen ka juba pikemat aega seda Estee Lauderi jumestuskreemi jahtinud, aga siiani pole kuskil näinud. Kust sa enda oma leidsid? :)

  Liis http://www.liispaalitsblog.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Estee Lauderi leiab nii Kaubamajast kui Stockmannist. :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.