PLAYSUIT: SEPPÄLÄ / BOOTS: TAMARIS / WATCH: MICHAEL KORS / JACKET: STRADIVARIUS

Mida teha kui tuul tõuseb ja esimesed piisad hakkavad langema? Mine alla randa ja pildista kõige suvisemat eset oma riidekapis! Vähemalt mina toimisin täna just nii targalt. Päev oli siiski päikeseline ja soe, nii et päris mööda ma oma riietusega täna siiski ei pannud. See kirju Seppälä playsuit inspireerib mind enda garderoobi pisut rohkem värve süstima, nii et loodetavasti ei tulegi mu riidekapis väga monokroomne suvi. ;)

Ilusat suve kõigile (minu kalendris algab suvi 1. juuniga ja lõppeb 31. augustiga)! Loodan, et teil on nendeks kolmeks kuuks palju põnevaid plaane, minu kalender täitub juba vaikselt suuremate ja väiksemate sündmuste ja ettevõtmistega. Puhata plaanin küll alles suve teises pooles, kuid et me kõik teame kui kiiresti aeg lendab, on see ju üsna kohe. Can't wait, üks korralik kolmenädalane kuluks küll ära... Nüüd aga veedan õhtu pulmakutsete ümbrikele aadresse kirjutades, jipijei! :D

What to do when it's getting windier and windier outside and first raindrops are appearing? Go down to the beach and shoot the most summery piece in your wardrobe, of course! :D Actually it was quite warm and sunny today, so my outfit was okay. This colourful playsuit from Seppälä has inspired me to add more colour to  my wardrobe, so we might not have a totally black and white summer after all!

Also, happy summer to everyone! I hope you have a lot of cool thing planned for the next three months! ;)

2 comments

  1. Playsuit'id on nii mõnusad asjad, tellisin endale eelmisel suvel River Islandist ühe ning ootan kannatamatult selle kandmist :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Soojemate ilmadega saab juba kanda, lihtsalt jakk tuleb peale visata... ;D

      Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.