KIMONO WITH FRINGES (here), HAT, BAG (here): LINDEX / JEANS: SEPPÄLÄ
BOOTS: NEW YORKER  / 
JACKET: STRADIVARIUS

Pühapäev oli emadepäev ja ühtlasi mu vanaema sünnipäev, nii et veetsime selle maal. Ilm oli justkui tellitud (pidin väikevennale selle väljendi lahti seletama, kui aias peesitades samu sõnu kasutasin :D) ja meie väike Freddie sai end koos vanaema suure labradoriga tühjaks joosta... Ning seda sõna otseses mõttes, sest ta kustus koju sõites autos ära, sõi siis õhtusööki ja nohises siis hommikuni magada. :)

Mis puutub mu eilsesse riietusse, siis õigupoolest on see sama, mida kandsin laupäevaõhtul, lihtsalt siis ei tekkinud vaba valget hetke, et see ka üles pildistada (hashtag bloggerproblems :D). Ehkki ema ütles, et tema isiklikult lõikaks sellelt kimonolt narmad maha, meeldib see mulle just sellisena nagu ta on. :D Mulle kohaselt kombineerisin selle suvise eseme aga siiski jälle nahkjaki ja saabastega.

Loodan, et teie kõigi nädalavahetused möödusid hästi ning et uus nädal kohtleb teid hästi! Juba laupäeval kohtun loodetavasti võimalikult paljudega teist #BLOGGERSMARKET-il Rotermannis! ;)

6 comments

 1. Hüppepilt on nii kihvt!

  ReplyDelete
 2. oehh, ma armastan neid saapaid! käisin Tartu New Yorkerist ka neid otsimas, aga polnud :( ostsin siis hoopiski shu-st sama stiiliga, aga riidematerjalist, ei tea, kaua need vastu peavad

  ReplyDelete
  Replies
  1. Need on mõnusad jaa, kusjuures ka üllatavalt mugavad (haha, sorry, et nüüd tõega nina alla hõõrun neid Sulle :D).

   Delete
 3. millal need Sul umbes soetatud on? äkki lõunasse jõuavad sellised asjad viivitusega :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Enne jõule. Nii maas te vast ikka pole. :D:D

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.