Mitu kuud sebimist ja ettevalmistusi on lõppenud ja #BLOGGERSMARKET vol. 2 seljataga! Emotsioonid olid laes nii ettevalmistusi tehes, ürituse ajal kui sellele tagasi mõeldes, sest on uskumatu kui tore on meie tiim ja kui toredad on meie lugejad!#BLOGGERSMARKET vol.2 toimus eile kell 12-16 Rotermanni Aatriumis ja juba tund aega enne olid esimesed järjekorras - vahetult enne üritust ulatus järjekord peaaegu et Rotermanni platsini. App-ppiii! Eks kindlasti olid selle taga ka meie kingikotid esimesele viiekümnele. Nendes peitsid end kingitused meie seekordsetelt toetajatelt, kelleks olid Plum D'Or, Dove, Shokobox, Moxie, Batiste, CosmeticSALE.eu ja ajakiri MOOD.
Te šoppasite väga agaralt: esimese poole tunniga oli enam kui pool mu stangest tühi. :D Õnneks jätkus häid palasid ka hilisematele ostlejatele. Muide, muuhulgas müüsin maha THE Anna Elisabeth koti ehk siis mu alexanderangiliku needipõhjaga koti, mida olen kolm aastat hoidnud, kandnud ja armastanud. See läks viie euroga ühele toredale naisele.

Ostlejate suud tegid magusaks Ekselence jäätised. Need nägid nii-ii head välja, kuid mul polnud mahti ühtegi süüa: ühe käega pidi aina vahetusraha otsima või hoopis kahe käega teid kallistama. :)


Enne kui müügiks läks, võtsime lonksu #BLOGGERSMARKET vol.2 terviseks (olles kõik vastutustundlikud täisealised). ;)Janukustutajaks olid seekord Frooshi imehead smuutid, mida sai kohapeal ka superpakkumistega koju kaasa osta. Aitäh, Froosh!
See imeilus tüdruk tuli kohale mu Lindexi teksamantli tõttu ja ta ka sai selle! Mul oli tema üle vist rõõmsam meel kui tal selle mantli üle. Muide, lubasid mulle endast selles selfie saata. Ära siis unusta! 

ME / LUCINE / HELENE / ALJONA / LIINA / KRISTJAANA / BRITTA / MARI-LIIS

Photos: André Altjõe

Koos eilse üritusega launchisime ka oma veebi
Sealt leiavad kõik koostööhuvilised ja niisama huvilised meid alati hõlpsalt üles!


1 comment

  1. Kusjuures, ma ka imestasin, miks sa selle koti maha müüd. Ja võin omaltpoolt kinnitada, et jah, ka hilisematele ostlejatele jätkus asju!
    -P.
    My blog: BOWTIE DIARY

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.