Varsti saab juba kaks aastat sellest kui päris oma kodu ostsin, kuid nokitsen selle kallal siiani ja tõenäoliselt ei saa see nokitsemine iial otsa, sest püsimatu nagu ma olen, tahaks pidevalt midagi muuta ja ümber tõsta. Kuna olete aga näidanud üles huvi mu koju kiikamise vastu, näitangi teile täna esimest täielikult valminud ruumi, milleks on elutuba. Külastasin hiljuti H&M Home'i, kust sain kamaluga inspiratsiooni, kuidas meie muidu mustvalgesse koju kevadeks ja suveks pisut värve süstida. Aga õige pisut, üldmulje jätsin siiski neutraalseks ja mahedaks.

It's been two years since I bought this home, but it's still not ready. And sometimes it seems it never will be, because there's always something I want to change. But now I can oficially say that first room is fully done: living room! I paid a visit to H&M Home recently and found some really nice stuff to spice up things for spring and summer.

Selle seinariiuli ehitas Linnar. Kolbaga foto leidsin internetist, armusin sellesse ja Linnar lasi selle välja trükkida ja raamida. Südametega pilt on mu 25. sünnipäeva DIY-"kaart" Linnarile. Tekstiga pilt on Debenhamsist, küünlad H&M Home.

This wall shelf is DIY and so is the photo with 25 black hearts (I made this for L. for his 25th birtdhay). I found this skull online and L. was nice enough to print it out and have it framed. The cute photo with a quote is from Debenhams and candles are from H&M Home.

 LANTERN: H&M HOME / CANDLES: GIFTED, JOIK

PINK VASE, TRAYS & CANDLE: H&M HOME

 CANDLE HOLDER: H&M HOME / ARTIFICIAL PLANT: IKEA

 LAMP: IKEA / SIGN: DEBENHAMS

TRAY, CANDLE: H&M HOME / BOX: TIGER

 PILLOWS (L-R): H&M HOME, KAUBAMAJA, H&M HOME, H&M HOME, IKEACURTAINS: H&M HOME / BLANKET: IKEA

Ongi kõik! Meie väike elutoanurgake. Diivani vastas on televiisor ja teisel pool ruumi on suur söögilaud ja kööginurk, kuid et need pole veel päris sellised nagu tahaks, tuleb nende fotodega veel oodata. Loodan, et need pildid meeldisid teile ja ehk sai keegi ka veidi inspiratsiooni enda elutoa jaoks? :) Samuti suur-suur aitäh H&M-ile selle postituse toetamise eest! :)
Kiigake kindlasti ka blogi Facebooki lehele, sest seal läheb loosi väike kingitus!

That's all, our cute little corner. I hope you liked this post and I will definitely show our other rooms as well, as soon as I feel they're ready enough. ;)

4 comments

 1. Nii palju imeilusaid väikeseid detaile! Ja damn, ma pean endale patju juurde muretsema. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! :) Patju pole kunagi liiga palju. ;)

   Delete
 2. AnonymousMay 24, 2015

  Väikesed detailid on need, mis moodustavad terviku.. :) Ja lilled vaasis.. Väga kaunis :)
  Ootan põnevusega ülevaadet ka teistest tubadest.

  Muuseas meil täidab sama kirst esikus 2in1 panipaiga ja pingi rolli (mahutab kogu pere mütsid, sallid, kindad endasse + lastel on nii mugav seal peal istudes jalanõusid jalga panna).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Väga lahe! Selline kirst sobib kodus ju absoluutselt igasse ruumi. :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.