Siin on viimasel ajal pisut vaiksem olnud kui tavaliselt, kuid selles võib süüdistada tavalisest tihedamat graafikut ja absoluutset ideepuudust, mis mind juba mõnda aega valdab. Istun maha midagi pildistama ja endale tundub idee juba nii igav, et jätan eos unarusse... AGA nädalavahetusel on plaanis pildistada kaht outfitti, lisaks on järjekorras mõned tooted ja üritused, mis hirmsasti tahaksid blogisse pugeda. Aga seni, bare with me ja jälgige Instagrami (@annnaelisabeth), kus viimasel ajal palju lilli ja kevadet! :)
Follow me on Instagram: @annnaelisabeth for some more consistent everyday action, but until then please bare with me. It's been quiet here lately, but this is about to change. ;)

2 comments

 1. Minu arust väga lahedad pildid sinu elust..Vahel tulevadki parimad postitused siis, kui nagu midagi erilist ei toimu :D
  Muide, sa oled totaalselt roosa ja lilla-inimene peale musta muidugi, onju? No vaata vaid neid pilte ja üldse eelistad sa minu arust meigis eriti just roosat ja lillat. Punast meiki ikka naljalt sinu puhul ei näe.
  Ja pojengid on ju ka roosad :D
  Minu arust on ka sellised tumeroosad kuni lillad kõige ilusamad toonid ilmas..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh! :) Roosa-inimene olen küll vist tõesti ainult meigi ja lillede puhul, kanda seda näiteks ei armasta, sama lugu lillaga. :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.