TRENCH COAT, BEANIE, SUNGLASSES: SEPPÄLÄ / JEANS: STRADIVARIUS / BLOUSE, NECKLACE: LINDEX
BOOTS: MARTA JONSSON / BAG: EBAY / SCARF: PRIMARK

Hei-halloo, nädalavahetus on käes! Loodan, et teie nädal on möödunud produktiivselt ja mõnusasti, minul võttis enda n-ö käima saamine kuidagi palju aega ja päris täistuurideni ei jõudnudki - pea on pulki ja mõtteid täis. Loodan järgmisel nädalal tublim olla! Nädalavahetusest nii palju, et lubatakse imelist ilma, mis tähendab, et veedan tõenäoliselt suure osa homsest Freddiega õues mütates, pühapäeval on aga ees üks väga-väga cool photoshoot! Ei jõua ära oodata, et saaksin juba tulemusi teiega jagada!

Enne kui endale kannutäie smuutit valmis vuristan ja full on weekend mode peale lähen, tahan lobiseda ka tänasest outfitist. Mu elust oli puudu kaks mantlit: korralik ilmastikukindel trench coat (üks, kaks, kolm ja õhkame nüüd kõik korraga Burberry mantlite järele) ning õhuke n-ö indoor trench, mis rohkem mõeldud jahedaks õhtuks üle läinud soojal päeval peale viskamiseks ja lihtsalt outfitile särtsu andmiseks. Selle viimase leidsin sel nädalal Seppäläst and it's pure perfection! Märkasin seda juba Seppälä veebis, kuid sealt tundus see olevat selline porine tumehall - toon, mis mulle absoluutselt ei sobi ja mu nahatoonile mingeid teeneid ei osuta. Poes aga selgus, et tegu on pigem rohelise kui halliga - jälle üks põhjus, miks ma internetist riideid ei osta, sa ei või iial teada, milline ese sulle tegelikult saadetakse. Täna kandsin mantlit lihtsate mustade skinnyde ja valge pluusiga, aktsendiks pealuudega sall, kuid ma ei jõua ära oodata, et saaksin seda suvel ka šortsidega paari panna. Sisetunne ütleb, et selline roheline toon sobib päevitunud nahaga imeliselt!

***

There were two coats missing from my wardrobe: a classic trench (Burberry, please?) and a flowy indoor trench - something that doesn't really help with wind or rain, but is such a cool statement piece to wear and gives you tons of ways to mix and match it with different clothes. I found this beautiful grayish-green trench from Seppälä. Today I paired it with simple black skinny jeans and a stripy top, but I can't wait to wear it with shorts as well - I have a feeling that this shade would look perfect next to tanned skin!

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.