Nahahooldusega ma muidu väga meelsasti ei katseta (vähemalt mitte nii tihti kui meigi- ja juuksetoodetega), kuid Biotherm on tunnustatud bränd ja kui nii nimekas tegelane ütleb, et neil on välja tulnud imetoode, siis kuidas ma saaks käega lüüa ja öelda, et ma pole huvitatud? :D Nende uus Liquid Glow on mitmeotstarbeline õli, mida võib kanda tilgakese tavakreemi sisse, kaks tilgakest päevaseks niisutuseks, kolm öiseks detoxiks jne... Kuulsin kuskilt, et see toimib ka jumestuskreemi sees: segada üks tilk päevase koguse jumestuskreemiga ning see aitavat näole elujõudu ja sära anda. Loodetavasti kuulete sellest peagi lähemalt! Seniks aga olen huvitatud - tegu on minu esimese kokkupuutega Biotherm brändiga, kuid millised on olnud teie kogemused? Kes kellelgi on neilt ka mõni isiklik lemmiktoode?

New skin care products by the brand Biotherm have made their way to my skin care basket: Liquid Glow oil from their Skin Best range promise real miracles, so I'm very excited to give it a go, especially since it's a true multi-purpose product: add a drop to your day cream (or even foundation!), two drops to brighten up your complexion for the day or 3-4 drops as a over night detox. We'll see how it goes... It's my first experience with Biotherm overall. Have any of you tried something from them that you really like?

4 comments

 1. Mul on nende Aquasorce näo kreem juba mitu aastat ja olen väga rahul.

  ReplyDelete
 2. Minu isiklik lemmik on samuti nende Aquasource sari. Eriti tooks sealt välja Aquasource Nuit niisutusgeeli - vaid paari korra peale kandmisega muidu kuivale (kuid rasusele) nahale, tegi imesid. Soovitan väga!

  ReplyDelete
 3. Mul läheb juba teine pudel seda ime ôli :)
  Niii hea lôhnaga
  Niii pehmeks on minu rasune nahk muutunud!
  Imeline toode

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.