COAT, BOOTS: NEW YORKER / SHIRT, JEANS: LINDEX / HAT: RIVER ISLAND (MEN'S SECTION) / BAG: EBAY

Aprill-aprill! Tegelikult mitte - ma ei mäleta, millal ma viimati mõne aprillinalja tegin, tõenäoliselt jäi see kooliaega (ok, I feel old now... :D). Täna oli mõnusalt töökas päev - hommikul töö, lõunal lõbu Lushis (jagan fotomaterjali peagi!), siis jälle töö ja õhtul päris tõsine töö, aga seda kõige mõnusamas seltskonnas (khm, #bloggersmarket, khm). :) Jõudsin just koju ja ootan, et L. sama teeks, sest koer on tema käes ja ma lähen igatsusest lolliks kui ma teda juba paar tundi ei näe - praeguseks olen temast eemal olnud hommikul kella 9st saati! Ma siiani ärkan hommikul, mõtlen "meh", siis meenub, et mul on koer(akutsikas!) ja päev algab jälle rõõmsal noodil. 

Kuidas teie 1. aprill möödus? Kas keegi püüdis teid millegagi alt ka vedada? Mul on alati isa oma töökaaslastele häid nalju teinud, peakski uurima, mis ta täna välja mõtles... :D

Happy April Fool's Day! I'm not going to fool you today, just showing my simple outfit from today - it has been a busy one! A lot of work in the morning, then a very nice lunch event at LUSH with fellow bloggers and then again work. The day ended with a meeting, after which my brain hurt just a little bit... :D Now I'm waiting for L. to come home, because he has Freddie and I simply can't be separated from my little dog for another minute!

9 comments

 1. On ikka ilus mantel! Tänu sulle sain endale ka selle iluduse ja pea iga päev mõne komplimendi, et kena mantel;)))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina saan neid ka pidevalt - uskumatu. :D

   Delete
 2. Superkena outfit!
  Muide, kohtasin Sind täna TLÜ eest (kõndisid mulle vastu) ja mõtlesin isegi ütlema tulla, et mina kui üks võrdlemisi pikaaegne, kuid pigem siiani anonüümne blogilugeja kadestan Su tõeliselt ilusat mantlit, aga näed - ehteestlaslik tagasihoidlikkus sai võitu ikkagi. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Einoh, see on sellele mantlile vähemalt tuhandes kompliment - tegu on New Yorkeri leiuga, nii et silmapaistvate ja coolide asjade eest ei pea sugugi palju maksma. :)
   Järgmine kord tule ütle kindlasti tere! :)

   Delete
 3. nõus - see mantel on tõepoolest üks paras komplimendikoguja :D aga praegu vaatan, et need saapad on niiii tuusad!!

  ReplyDelete
 4. Mantel on tõesti väga kena!! :)

  ReplyDelete
 5. Great coat! Love the print

  Kiss from a portuguese blogger
  Helena

  http://newblackis.blogspot.pt/

  https://www.facebook.com/TheNewBlackIs

  Note: I'm going to visit Tallin for my first time next month :) :)

  ReplyDelete
 6. Millist fotoaparaati Sa kasutad piltide tegemisel?

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.