Röstitud leib + purustatud avokaado + muna (soovi korral lisa pisut soola-pipart) = appi-kui-hea-hommikusöök. Keda ma lollitan, söön neid ka lõunaks... ja õhtuks. Ideaalis võib juurde panna ka tomatit ja muud värsket ning muna hoopis praadida või pošeerida. Minul on siin vast kõige lihtsam variant, aga erinevaid avokaadovõileiva variatsioone on meeletult palju, rääkimata sellest, et avokaado on äärmiselt toitaine- ja vitamiinirikas ja su naha ning tervise vastu väga-väga hea!

I'm obsessed with avocado toasts at the moment. I toast some good old Estonian bread, mash up avocados, add eggs and here you go: tasty and nutritious breakfast is ready. You can also add tomatoes and other fresh goodies or cook your egg differently, but either way avocado is something that just has to be on the menu. It's very nutritious and has proven to be great for your health (and skin!) in many ways. Bon appetite!

6 comments

 1. Mm, nii isuäratavad võileivad :) Küsimus: kust leiad kõige paremaid ja küpseid avokaadosid?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seni olen Rimist ostnud rohelises võrgust kotikeses. Mul puudub võrdlus kui head ja küpsed need võrreldes teistega on, aga mulle maitsevad ja ühtlasi on seal kõige soodsam ka (umbes 7 avokaadot kotis maksab 3-4 eurot, Selver küsib juba kahe eest 4 eur).

   Delete
 2. Mulle ka väga meeldib selline hommikusöök! Mina tambin kahvliga muna ja avokaado puruks ning teen sellest leivamäärde, sisse pigistan natuke sidrunimahla ka. Niiii hea :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sidrunimahl on hea mõte, jätan meelde. :) Aitäh!

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.