Kui küsida, mis on mu kõige lemmikum ilubränd, siis ma  ei oskagi vastata... Mul on nii paljudelt üks või mitu armastatud toodet. Näiteks ma ei tea, mida ma teeks kui Artdeco lõpetaks oma kulmupuudri tootmise... Või kui ma ei saaks enam käppa peale L'oreali lainerile. Max Factor teeb suurepäraseid ripsmetušše ning mu ühed lemmikuimad huulepulgad on Rimmeli Lasting Finish sarjast... Ometi ei saa ma ühtki neist nimedest otseselt lemmikuks pidada. Kaevasin siiski oma iluminevikus ning -olevikus ja siin nad on: viis ilubrändi, millele olen pikalt lojaalne olnud ning plaanin olla ka edaspidi.

If you asked me, what is my favourite beauty brand, I wouldn't know the answer... I have so many good products from a lot of different brands, but I wouldn't call any of them my absolute favourites. I love Artdeco brow powder, but haven't used or loved anything else from them... I'm a big fan of Rimmel Lasting Finish lipsticks, but a lot of other things from them aren't so good... and so on. But I still have some brands I'm more loyal to than others. Here they are.


M.A.C. Ma olen nõutu, kui restoranimenüü on liiga pikk, aga ühel kosmeetikabrändil olgu valikuid nii palju kui vähegi võimalik ning veel sellestki enam. Ükskõik mis tooni põsepuna või huulepulka-lauvärvi ma endale ihkan, 99% tõenäosusega on M.A.C-i valikus see olemas. Neil on imelise pigmendiga lauvärvid, imeline valik põsepunasid ja huulepulki, lai valik jumestuskreeme, kvaliteetsed (kuid kahjuks megakallid) meigipintslid ja lisaks veel posu muid tooteid nagu pintslipuhastajad, meigieemaldustooted jne. M.A.C-i väljapanek on alati puhas, stiilne ja minimalistlik ja sealsed töötajad sageli oma ala professionaalid. Minu senine absoluutne lemmiktoode M.A.C-ilt on nende põsepuna "Margin", tulevikus tahaksin kindlasti laiendada oma M.A.C-i huulepulkade kollektsiooni.

M.A.C. I get confused when a restaurant menu has too many delicious options, but when it comes to makeup, you can never have too big of a selection. M.A.C has every lipstick, blush and eyeshadow imaginable and they're all good quality as well. My absolute favourite product from M.A.C is their "Margin" blush, but in the future I'd love to grow my lipstick collection from them.


theBalm. Ehkki ma tavaliselt eelistan väga lihtsaid ja minimalistlikke pakendeid, on theBalm mind kogu täiega ära võlunud. Neil on kiiksuga pakendid ja mis puutub vähemalt nende puudertoodetesse, siis tegu on täiesti imeliste leidudega. Pole paremat highlighterit kui nende Mary-Lou Manizer, neil on suurepärane läbipaistev puuder Sexy Mama, imeilus põsepuna Hot Mama, paljukiidetud päikesepuuder Bahama Mama, suurepärase pigmendiga lauvärvid (mis tulevad nii-nii kihvtides palettides)... Valik on lai. Minu senine lemmiktoode theBalmilt on nende Mary-Lou Manizer ja samuti läbipaistev puuder Sexy Mama, kuid suveks tahaksin kindlasti soetada Betty-Lou Manizeri (Mary-Lou suvisem õde) ning mõne värvilisema lauvärvipaleti.

theBalm. They're quirky, they're fun and they know what they're doing. Though I'm usually not a big fan of too colourful makeup packaging, theBalm has such a cool vintage touch to every product. Mary-Lou Manizer  highlighter is probably their most famous product, but I've heard so many good things about their Bahama Mama bronzer and Hot Mama blush as well - really want to try these, as well as some of their really fun eyeshadow palettes! p.s. I've also owned their Sexy Mama translucent powder and it was great!


Real Techniques. Kasutan nende pintsleid iga päev juba mitu aastat ning mu Real Techniques pintslikogu on selle aja jooksul ka palju kasvanud. Pintslid, mida olen kasutanud juba ligi kolm aastat on täna täpselt sama pehmed nagu siis kui need ostsin, ühtlasi ei ole mul veel ükski Real Techniques pintsel hakanud karvu ajama. Väärt investeering indeed. Ainus miinus: paksu varre tõttu võtavad meigikotis jube palju ruumi ja pole seetõttu kõige käekoti- ja reisisõbralikumad, nii et ma olen parasjagu ka veidi pisemate alternatiivide otsingutel. Mu vaieldamatu lemmikpintsel on Expert Face Brush jumestuskreemi pealekandmiseks.

Real Techniques. 99% of my brush collection is from Real Techiques and there is a good reason for it - these brushes are great! Even the ones I've owned for almost 3 years are still as soft as they were on the day I bought them. They don't shed, apply makeup beautifully and are just an overall win-win purchase. What I don't like though are the wide handles - they take up too much space in your makeup bag. My favourite brush from Real Techniques is their Expert Face Brush - excellent for liquid foundation!O.P.I. Nende küünelakkidega lihtsalt ei saa mööda panna! Mulle sobib nende suuremat laadi pintsel, laki tekstuur, püsivus... Lisaks sellele ei kuiva lakid kiiresti ära. Jah, 10 eurot ühe küünelaki eest välja käia on natuke ebamugav, kuid mul on O.P.I lakke, mis on juba üle kahe aasta vanad ja pole siiani kleepuma hakanud, nii et pikas perspektiivis on need lakid isegi soodsamad. Kui ma raatsiks, siis ma vist ostaksingi vaid O.P.I lakke...

O.P.I. You can't go wrong with O.P.I. They have a wide selection of colours and the polishes last for years without getting glumpy. I love their brush (some say it's too big tho) and formula, pigmentation is great with most polishes. If I felt like spending 10 euros on every nail polish I want, I would probably only buy O.P.I polishes...


NARS. Ma ei ole omanud ega proovinud kuigi paljusid NARS-i tooteid, kuid need, mida kasutanud olen, on imelised ja need, mida poes proovinud sellised, mis wishlistist naljalt kustuda ei taha. Armastan nende põsepunasid ja Sheer Glow jumestuskreemi, lisaks sellele ma lihtsalt pean käpa peale saama mõnele huulepulgale nende Audacious sarjast. Miski NARS-i juures lihtsalt võlub mind väga ja on 100% kindel, et mu kosmeetikakotti jõuab veel rohkelt nende tooteid.

NB! Üks bränd, mis väärib veel kindlasti eraldi välja toomist on Urban Decay. Mul pole vist ühegi brändi wishlist nii pikk kui Urban Decay oma ja kõik senised kogemused Urban Decay toodetega on olnud väga head, eriti fännan nende NAKED-sarja tooteid.

Millistele ilubrändidele teie lojaalseks olete jäänud ja miks? :)

NARS. Now, I haven't owned too many NARS products, but the ones I have, I love and the ones I don't have, I want. I love their selection and style, the packaging... the whole lot! You can be sure that my NARS collection will keep on growing. 

NB! An honoruable mention has to go out to Urban Decay. Everyhting I've owned or tried from them has been amazing and I just really-really want their whole NAKED range. Please?

Which beauty brands are you loyal to and why? :)

6 comments

 1. Palun kirjuta mulle OPI küünelakkide numbrid ☺️

  ReplyDelete
 2. imelik valik põsepunasid ja huulepulki? :D

  ReplyDelete
 3. Ma ostsin eile omale MACi Margini põsepuna ja see on niiiiii ilus!

  ReplyDelete
 4. Hei! Kust sa endale nars tooteid soetanud oled?

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.