BOOTS: TAMARIS / JEANS, JACKET: STRADIVARIUS / SCARF: MONKI / SUNGLASSES: TRIWA

Tundsin end tänaseid pilte tehes nagu Mari-Liis, siis kui ta endale eelmisel aastal koera võttis ja pisike Joffe enamikele ta outfitipiltidele siblis. Aga kui sul on väike koerabeebi valvata, siis lihtsalt ei jäägi muud üle... ta saadab sind kõikjal. :) Täna sai meil kaks nädalat elu selle väikese tegelasega ja esmaspäeval sai ta kahekuuseks. Ta on selle kahe nädalaga meeletult kasvanud, meeletult! Veedan Frediga põhimõtteliselt 24/7 koos, ta on isegi mu kontori ja kolleegidega juba täiesti harjunud. Olen õpetanud Freddie istuma, juurde tulema ja toitu ootama, aga meil on nii palju oskusi ja loodetavasti ka lahedaid trikke veel ees. Kuna elan Viimsis ja töötan kesklinnas, käib ta minuga veel ikka mõnda aega linnas kaasas, mistõttu on eriti oluline, et ta oleks tublisti kasvatatud ja annan selles endast parima. Ehkki need proud mama hetked, kus ta tublisti sõna kuulab on asendamatud, on mu lemmikud siiani hommikud, kui ta läheb hüsteeriliselt rõõmsaks selle üle, et ma otsustasin lõpuks üles ärgata ja on täielikus vaimustuses igast uuest päevast. Mul pole kaks nädalat olnud ühtegi halva tujuga hommikut, sest kui sa ärkad koos väikese kutiga, kes lausa tuiskab elutuppa ja seal iga oma mänguasja juurde ("Sa oled veel siin! Nii tore!") ning tiirutab ümber sinu, justkui küsides, mis seiklused meid täna ees ootavad siis... On võimatu olla unine või kurb. Ma jumaldan seda koera! Ja ma jumaldan seda, et mu koerast ja kassist saavad iga päev üha paremad sõbrad - vaikselt õpivad nad juba mängima nii, et mõlemad on rahul ja keegi ei saa liialt haiget... :D Kui me Freddie koju tõime, oli Sofia esimesed paar päeva tõelises segaduses - ta ei tundud end piisavalt vabalt, et süüa või rahulikult magada, oli pidevalt valvel. Aga samal ajal oli ta uue tegelase suhtes väga uudishimulik ja käis Freddiet nuusutamas kui too kuskil magas. Nüüdseks magavad nad juba ka samas alas vabalt ja kui enne algatas vaid Freddie kassiga mängimist, siis nüüd on algatajaks päris sageli hoopis Sofia. Vot, selline armas loomaaed on meil praegu kodus. :)

11 comments

 1. Tundsin end siin ära igas hetkes. Elu on lill, pretty much.

  ReplyDelete
 2. Nii mõnus casual riietus. Ja koerajutud/-pildid on alati väga vahvad!
  -P.
  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
 3. and again, perfect match! ;)

  ReplyDelete
 4. Appppiiiii.. Freddie ja ta väike kikilips, can't handle the cuteness!!! :') Sina näed ka loomulikult suurepärane välja! Muide, kui suureks Freddie enam-vähem kasvab?

  ReplyDelete
 5. Appi. kas ma näen õigesti, et viimasel pildil paistavad pükste peal pisikesed käpajäljed? NIIIII ARMAS!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaaaa, ongi! Ahh tead, we get used to it xD

   Delete
 6. Mis tõugu freddie on? :) Meil ka üks Freddie kodus kasvamas - enam küll nii särtsakas pole, kui sinu kutsa, aga eks 9 aastat annavad teatava väärikuse kah juba :D

  K. / diylicious.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Freddie on puhast tõugu krants, st mõlemad vanemad ka krantsid. :)

   Delete
  2. Peale vaadates võiks täitsa pakkuda, et tegemist tõukoeraga ehk geenidega on poisil vedanud ;) Ja armas on ta igaljuhul, see ongi kõige tähtsam :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.