Joico on juuksehooldustoodete bränd, mida erinevad juuksurid ja teised eksperdid on mulle soovitanud ja kiitnud juba aastaid, seega oli mul eriti hea meel selle kingituse üle Salon24.eu-lt. 
Nende volüümiandva sarja šampoon ja palsam on ühed tooted, mis tõepoolest töötavad: kannan praegu pikendusi ja need on küllalt rasked (=ludupea), kuid neid kasutades on juustes oluliselt rohkem volüümi ja liikuvust, tukk läheb kohati isegi liiga kohevaks! :D
Aga tegelikult tahan täna tähelepanu pöörata hoopis põnevamale tootele: Joico K-Pak Color Therapy kuivõli spreile. Just nii, kuivõli, mis on spreipudelis nagu juukselakk. Ja ma olen sõltuvuses! Juukseõlid on niigi juba miski, millesse ammu kiindusin: paar tilka pärast pesu niisketesse juukseotstesse, hoidmaks need tervena ja seejärel siluda peopesadega juukseid täispikkuses (vältides juuri), nii et juuksed jäävad kuivades imeliselt läikivad ja hästi lõhnavad. Joico kuivõli erineb aga oma kasutusviisi poolest täielikult: nimelt on see mõeldud soengu viimistlemiseks! See tähendab, et kui sul on lokid, pats või sirgendamine (või mingi neljas-viies-kuues soeng) valmis, tuleb seda soengule piserdada. Õli annab imelise läike, absoluutselt sõltuvusttekitavalt hea lõhna ning paneb juuksevärvi särama (värvitud juukseid sealjuures kaitstes). Minu juukseid see raskeks ei muuda (samas, nagu iga õliga, ei tasu liialdada) ja pihusti annab toodet nii udupeenelt, et õli jaotub väga ühtlaselt üle juuste, mitte ei sirtsuta vaid paari-kolme alasse. See lubab võidelda ka kahususega, kuid et mul sellega probleeme pole, ei oska kommenteerida. Kõigil juukseõlide fännidel soovitan igatahes proovida, sest vahel võivad juuksed pärast kuumtöötlemist taas kuivaks kiskuda ja siis on imeline neisse soengut muutmata ja rikkumata pisut niiskust tagasi anda. Kellel huvi seda õli, Joico volüümiandvat sarja... või absoluutselt mida iganes muud Salon24.eu valikust (seal on ka mitmeid teisi brände: Rich, Tigi, British Hair, Living Proof jne) proovida, siis neile on mul hea uudis!

9.03-22.03 saab kogu Salon24.eu kauba sooduskoodiga ANNAELISABETH -20% soodsamalt!
Mõnusat šoppamist!

2 comments

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.