Kuna ilmselgelt kuuest juba olemasolevast lõhnast ei piisa, tundsin ma vajadust tellida endale kevadeks uus tualettvesi. Saladuskatte all ütlen: asi oli pakendis. Ma olen alati Marc Jacobsi parfüümide pakendeid imetlenud ja unistanud, et üks neist koliks ka minu koju ja nüüd seisab uhkelt mu teiste lõhnade seas (esireas, hihi) Marc Jacobsi Daisy Delight. Tegu on nende 2007. aastal turule tulnud Daisy justkui värksema ja elavama versiooniga (NB! Tegu on limited edition lõhnaga, mis tähendab, et seda ei pruugi kõikjalt enam saada. Mina tellisin enda oma levelzone.ee-st). Tipunootideks mahlane õun, küdoonia ja freesia, südamest leiab iirise, gardeenia ja pojeng. Põhjanoodid moodustavad muskus, seeder ja sandlipuu. Püsivuselt pole tegu kõige tublima lõhnaga, aga just midagi sellist ma kevadeks ja suveks otsisingi - värsket suhet, mida ei pea võtma liiga tõsiselt. ;)

Kas teil on kogemusi Marc Jacobsi lõhnadega? Milline on teie lemmik? Juba puht pakendi tõttu sooviksin tulevikus nende lõhnamaastikul pisut veel eksploorida.

Since having six perfectly good perfumes is obviously not enough, I decided to order myself a new fresh fragrance for spring and summer. I've been lusting ofer Marc Jacobs perfumes for a long time now and I'll admit - mostly because of the bottles - they have the girliest and sweetest designs and it's a delight to showcase something like this on your vanity. :) My choice was Daisy Delight - a more vibrant version of the original Daisy we all know and love. Top notes incorporate juicy scents of apple, quince flower and freesia. In the center you'll find iris, gardenia and peony. The composition closes with musk, cedar and sandalwood. It's definitely not very long-lasting, but that's exactly what I was looking for spring and summer: a fresh and sweet relationship I can forget about easily. ;)
Now this one is limited edition, so I'm note sure it's too available anymore, but I'm sure you can dig and find it. ;)

Do you own any Marc Jacobs perfumes? Which one is your favourite?

8 comments

 1. Replies
  1. Selleks ajaks kui mu kõrval istuma pidid, oli ainult higihais alles. :D:D:D

   Delete
 2. Minu hetke lemmik on see Daisy, suppeeer iluus pudeli kujundus neil ikka :)

  http://www.levelzone.ee/et/parfuumid/naistele/marc-jacobs-daisy-eau-so-fresh-125ml-eau-de-toilette-gift-set

  ReplyDelete
 3. Mul on Daisy ja oeh, ma jumaldan seda lõhna. Plaanis on ka kevadeks midagi uut tellida ja ilmselt valituks osutub üks Marc Jacobs'i lõhnadest.

  ReplyDelete
 4. Minu lemmik on Daisy eau So Fresh. Samadel põhjustel, mida loetlesid. Ning pudelid on Marc'l tõesti kaunid.

  ReplyDelete
 5. Lola kõik variandid. Nii lõhna kui pudeli tõttu. Vist kõik variandid on kasutuses olnud. Rõõmsad:)

  ReplyDelete
 6. Yes, I have some Marc Jacobs parfumes. I have the "Daisy", the traditional version.

  Kiss

  http://newblackis.blogspot.pt/

  https://www.facebook.com/TheNewBlackIs

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.