L-R: 355, 569 (brow powder), 160, 423

Lauvärvid, mis maksavad keskmiselt 3-4 eur tk ja teevad oma pigmendiga ära enamikele teistele (kaasa arvatud M.A.C-ile, mis küsib lauvärvi eest kordades rohkem)? Jah, aitäh! Ma pole küll suurim lauvärvikasutaja ja enamik palette on jäänud seisma, kuid viimast sel lihtsal põhjusel, et kipun igast paletist kasutama vaid 1-2 tooni. Inglot pakub aga lahedat Freedom süsteemi, mis võimaldab sul ise soovitud värvidega paleti kokku panna. Et neid lauvärve toodetakse Poolas, kasutasin just seal juhust, et ka enda esimene palett soetada. Tahtsin heledat tooni üle lau põhjana kasutamiseks, üht igapäevast tooni, mis oleks ilus ka omaette ja üht põnevamat pärlmutrit, millega sügavamat looki luua. Ja viimaseks soovisin, et paletis oleks ka üks kulmuvärv. Nii ei pea ma reisile minnes silmade ja kulmude jaoks midagi muud kaasa võtma. Kolm 2,7g lauvärvi, kulmuvärv ja neljane palett, kuhu need "istutada" läksid mulle maksma 17 eurot sentidega. Ütleme nii, et ootan juba oma järgmist Ingloti trippi, sest näiteks nende põsepunad tundusid vähemalt sama kiiduväärt...
Kes vähegi sattub kunagi Ingloti kauplusesse (eriti Poolas, sest seal kui tootjamaal paistab see olevat odavaim), sel soovitan kindlasti pilgu peale visata! Lisaks lauvärvidele saab seal ka näo-, põse- ja huuletooteid mugavatesse palettidesse pista.

There's nothing like a good quality eyeshadow palette that's cheap and that you can put together yourself! I absolutely adore Inglot and their Freedom System that allows you to choose everything: the shades you want and the size and shape of the palette to put them in. Since Inglot is especially cheap in Poland where the products are made, I took advantage of this opportunity and put together a beautiful everyday palette with also one brow powder mixed in to make it especially convenient for travelling. Three eyeshadows, a brow powder and the palette to put them in only cost me about 17 euros. Not gonna lie, can't wait to go back and explore some more - their blushes seem amazing as well!


5 comments

 1. Armastan oma Ingloti paletti! Endale soetasin kahese paleti koos kahe lauvärviga Lätist, seal maksin juba nende eest kokku 15 €, niisiis seal küll hind kallim, kuid iga senti väärt! :)

  ReplyDelete
 2. Mina ise tegin ka endale jaanuaris Riias Ingloti paletti valmis ja võin ausalt öelda, et parimad lauvärvid, mida mina kasutanud olen ja mida oman (Benefit'i lauvärvid ei ole näiteks pooltki nii head). Kuna mul tšekk veel käepärast, siis seal maksis 5-ne palett 8 eurot (tühi) + iga lauvärv 5 eurot ehk mina sain need kokku 33 euroga. Aga ei kahetse, tõesti suurepärased :)

  ReplyDelete
 3. Ega sa ei oska öelda, kas Ingloti kauplust võib leida ka Oslost? :)

  ReplyDelete
 4. Need tunduvad väga ilusad toonid olevat ja hind on neil ka hea (Y)

  Laura
  Pink Frenzy

  ReplyDelete
 5. Saan vist teid rõõmustada mainides, et bussiga mööda Narva mnt (Tallinnas) sõites olen märganud, et seal avati ka alles hiljuti Ingloti kauplus. Ei ole ise veel sinna sisse astunud aga minu arust on see kauplus Pro Kapitali ärikeskuses.

  PS mul on selle blogi alt mugav kommentaari kirjutada, aga muidu ei ole seda juba aastast 2008 täiendanud :D

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.