Tänane lõuna möödus väga roosas ja naiselikus miljöös - Kochi kohvitoas toimus sellise värvika ilubrändi nagu Essence esimene esitlus Eestis. Nimelt, alates sellest kuust on kauplustes (nt Selverites) müügil nende uusim kevadsuvine kollektsioon, mis tasub kindlasti avastamist! Kõik tooted on nunnudes värvilistes pakendites ja mis peamine - meeletult soodsa hinnaga. Hinnad jäävad keskmiselt 2-5 euro kanti (kõigi toodete keskmine hind on umbes 2,30 kui õigesti mäletan, nii et juba kümnekaga poodi minnes on võimalik endale kolm-neli uut tegelast kevadisse kosmeetikakotti pista! :)
 Mulle jäid enim silma nende geeljad küünelakid, nude-toonides huulepulgad ja -läiked ning nii mõnigi lemmik tuli minuga ürituselt ka kaasa, et saaksin neist teile peagi lähemalt jutustada! Kes peale satub - nuusutage poes seda Cookies & Cream kätekreemi! See lõhnab nagu maailma parim magustoit (me isegi proovisime keeleotsaga, kas maitseb ka magusalt... Aga kreemid pole siiski söömiseks ;)) ega jää kätel kleepuv! Hind jääb 2 euro kanti, nii et kaotada pole midagi, ainult võita! :D
 Oma kahe lemmiku blogibeebi keskel, Liina ja Mari-Liisiga on alati fun erinevaid üritusi väisata! Homme suundume kolmekesi juba ZERO-sse õhtut veetma, can't wait!
Lahkusime Kochist äääää-äääärmiselt heldete kingikottidega, kibelen juba uusi küünelakke-huulepulki proovima ja kui tekib mõni lemmiktoode, annan teile kindlasti teada ja kamandan teidki poodi nende järele. :D Suur aitäh Essence'ile nii mõnusa koosviibimise eest!
p.s. Rohkem infot leiate Essence toodete kohta siit!

12 comments

 1. Uus kaamera on niiiiiiiiiii hea töö teinud! Homseni, mu kolmiksilm!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mulle ka nii meeldib :)) Millega pildid tootlesid? Ja ei saa mainimatta jatta, et te kolm mu lemmikblogijad ning super kui kaunid :) Edu Teile koigile! ;)

   Delete
 2. Essence tooted on proovimist väärt, sest hinnad on niivõrd soodsad ning tihti, kui poodi on alles jäänud viimased tooted siis tehakse neile omakorda 40% allahindlust. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Väga lahe! Ma ootan huviga, et saaks uudistada kõike, juba homme proovin päevameigis kasutada mõningaid tooteid. :)

   Delete
 3. Kas sellised üritused on kutsetega või võib igaüks kes soovib neid külastada?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pressiüritused on mõeldud pressile (ajakirjanikud, toimetajad, blogijad, tele jms), et nad saaksid uudiseid uutest toodetest enda lugejate ja fännidega jagada. :)

   Delete
 4. Hollandis on see bränd ka üks soodsamaid ja kui Eestist külalised käivad, siis alati ostavad kraami kaasa. Nüüd saab ka Eestist, lahe!

  ReplyDelete
 5. Hmm, need tooted olid Selveris müügil juba eelmise aasta novembrist vähemalt.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aga kuskil polegi kirjas, et need alles nüüd Eestisse jõudsid. Esimene esitlus oli lihtsalt + uue kevadsuvise kollektsiooni tutvustus. :)

   Delete
 6. Oih, ma lugesin et seda hakatakse müüma alles :D MInu viga.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.