The Body Shopil on jälle uudiseid - tundub, et nende tiim ei puhka hetkekski, sest vaevalt jõuab üks toode "Uudis!" sildist ilma jääda, kui juba tulevad uued asjad meie rahakotiraudu lahti kangutama. Ja seda sõna otseses mõttes, sest The Body Shopile pole mina isiklikult iial suutnud vastu panna. Mulle meeldivad nende tooted, toodete lõhnad ja pakendid ning loomulikult toime... Ehkki, tõsi, seal on täielik hit or miss. Kui mõningaid tooteid armastan väga, siis teised pole sugugi toiminud. Tuleb lihtsalt leida need, mis sinu jaoks kõige paremini töötavad. Igatahes, enne kui ma laskun ühte suurde süva-analüüsi, astun sammu tagasi ja jätkan teemaga, millest täna tegelikult rääkida tahan: uus Limited Edition Smoky Poppy kehahooldussari! Sarja peategelaseks on Türgist korjatud mooniõied, mis lisaks moonide eufoorilisele lõhnale lubavad nahka tõhusalt niisutada toodetes sisalduvate õlide ja rasvadega.


Sarja kuulub seitse toodet: kehalosjoon, massaažiõli, dušigeel, kehavõi, kehakoorija, tualettvesi ja vannipommid. Mina sain hiljuti kingituseks neist viimased neli, millest nüüd ka pisut lähemalt räägin.
Kõige esimese asjana kommenteeriksin Smoky Poppy sarja lõhna. See pole kohe kindlasti kõigi maitse (samas, milline lõhn on?). Ta on üpris tugev ja "sügav" ning kui päris aus olla, siis selles on midagi... daamilikku? Mul on tunne, et kui niimoodi lõhnaks väga hoolitsetud ja kaunis naisterahvas, mõtleksid kõik, et mm, milline hea lõhn tal on... ja kui niimoodi lõhnaks pikas kasukas vanadaam ühistranspordis, sobiks see talle täpselt sama hästi. :D Ütleme siis viisakalt, et see lõhn on väga täiskasvanulik. :) Seega jätan siin lõigu pooleli ja lasen teil endil otsustada, sest sari jõudis just ka kauplustesse! Sest see siin on ju kõigest minu tagasihoidlik arvamus. Ühtlasi pean lisama, et mida enam ma seda kehakoorijat ja vannipomme kasutasin, seda rohkem hakkas mulle ka lõhn meeldima. Võta siis näpust...


Kehavõi on The Body Shopi vaieldamatult populaarseim toode. Mõned on kergemad, mõned niisutavamad, mõned kohe väga-väga niisutavad. Smoky Poppy kehavõi kuulub normal to dry kategooriasse, mis tähendab, et ta küll niisutab tõhusalt, kuid pole ülemäära "rasvane", nõudes sinult vaba pooltundi, mil sa lihtsalt istud ja ootad, et see imenduks. Kehavõi imendub üsna kiiresti ja nahale jääb lõhn, mis on oluliselt malbem ja mahedam kui algul oodata oskaks.
Koorijatega on neil sama lugu - olen kasutanud väga mõnusaid koorijaid, mis ühtlasi ka tõhusalt niisutavad ja jätavad nahale (heas mõttes) õlise kihi, mida võib ka näiteks jalgade raseerimiseks kasutada (shea, Chocomania... ), aga neil on ka selliseid meh-koorijaid, mis üpris ruttu ära sulavad ja endast erilist jälge maha ei jäta (mustikas). Smoky Poppy kehakoorija kuulub kindlasti nende pigem esimesse gruppi - nahale jääb õlikiht ja nahk on pärast pesu nii niisutatud, et minul isiklikult kehavõi järele isegi vajadus puudus... Aah, ja mis veel - kui mõned The Body Shopi kehakoorijad on mul mõne korraga otsas, siis seda kulub korraga ülivähe!

Veelgi intensiivsemaks lõhnaelamuseks on sarjas olemas vannipommid - just nende üle oli mul kusjuures eriti hea meel, sest The Body Shop on küll teinud vannisulasid, kuid vannipomme ma neil varem märganud pole (kas olen midagi maha maganud?). Ühes pakis on kolm 50g pommi, mis on poolikud ja mulle piisas üheks vanniskäiguks poolest pommist (mul pole eriti suur vann, samuti ei lase ma seda päris täis). Vannipomm tuleb pillata sooja vette ja see hakkab seal vihisedes sulama nagu vitamiinijoogi tablett. Vesi läheb piimjaks ja häguseks ja veepind täitub mooniseemnetega (mis pärast vanni loputades kenasti minema voolavad). Ja lõhn on uskumatult mõnus, täites kogu vannitoa!
Viimaks, tualettvesi. Kõigepealt ütlen ausalt ära, et ma ei kipu kasutama väga muid lõhnu peale kallimate parfüümide - puhtalt isiklik eelistus. Mu lemmik igapäevane parfüüm on Versacelt ja õhtune parfüüm Diorilt ning naljalt ma endale odavaid (võrreldes siis eelpoolnimetatud brändidega) lõhnu juurde ei osta. Kui mulle neid aga juhtub sattuma ja need mulle ka meeldivad, kolivad need auga teiste parfüümide juurde, ent leiavad siis kasutust pigem kodus olles, enne magamaminekut (olen ma ainus, kes enne magamaminekut lõhna peale laseb? Tähendab, ma tean, et ma pole ainus, sest mina õppisin selle oma emalt. Aga on teid veel? :D) või vahel tõesti ka välja minnes, kui peaks tuju tulema. Kellele selle sarja lõhn rohkem istub, sel võib tualettvee vastu huvi olla, kuid mina end seda kasutamas ei näe. Naudin vannipomme ja kehakoorijat, kuid parfüümina seda lõhna kasutada ei eelista.

Niisiis, pika jutu kokkuvõtteks: kui tahate proovida uuest sarjast vaid üht toodet, soovitan vannipomme, need on lahedad ja uuenduslikud ja sobivad suurepäraselt ka kingituseks. Teisel kohal on kindlasti kehakoorija - koorib ja niisutab ning seda kulub korraga ülivähe!


Kingiloosi aeg! Kommenteeri, mis on Sinu lemmik The Body Shopi toode ja miks ning üks õnnelik võidab juba sel reedel Smoky Poppy vannikuulid! Võitja teen teatavaks siinsamas postituses reedel, 6. veebruaril hiljemalt kell 23:00. :)
NB! Ära unusta lisada oma meiliaadressi, et saaksin võitjaga ühendust võtta!


Kingiloosi võitis Carmen, kes kirjutas: "Olen täielik The Body Shopi fänn ja lemmikut on raske valida, kuid.... Mhh... Ma usun, et mu lemmiktoode on Honey Bronzer/päikesepuuder või Kummeli Meigieemaldusõli! :)". Palju õnne, Carmen, ja aitäh kõigile osalejatele! Carmen, kirjutan Sulle peagi meili. ;)

51 comments

 1. Need vannipommid tunduvad küll lahedad olevat. Seega lisan end loosi nimekirja :D

  chatlyn26@gmail.com

  ReplyDelete
 2. Mul on tegelikult mitu lemmikut, aga üks neist on kindlasti early-harvest raspberry body butter! Meeldib, sest niisutab super hästi ja lõhn on vapustav!
  maarja.roivassepp@artun.eey

  ReplyDelete
 3. Ühte lemmikut toodet The Body Shopilt on raske valida, aga kustumatu mulje jättis Chocomania kehavõi, mis on ülihea lõhnaga ja superniisutav. Samuti meeldis ka E-vitamiiniga näokreem, rasvasema koostisega variant, sest see tõepoolest teeb näonaha pehmeks :)

  epp.vaikla@gmail.com

  ReplyDelete
 4. Minu vaieldamatu TBSi lemmiktoode on Kanepi sarja kätekreem, no parim üldse! Eriti talvisel perioodil - kui kisub käed karedaks külmaga, siis paaril õhtul paksema kihiga sisse käed määrida ja korras! Olen seda juba nii paljudele soovitanud ja tagasiside kõigilt hea.Soovitan, soovitan, soovitan! :)

  Maaria
  maariajunolainen@gmail.com

  ReplyDelete
 5. osalen ka loosimises.. kretalilium@gmail.com

  ReplyDelete
 6. Minu lemmik on Drops of youth'i öömask!
  liisi30@hotmail.com

  ReplyDelete
 7. Minu lemmik on siiani kunagi ämmalt saadud kookose lõhnaline kehavõi :).

  kellykaukes@gmail.com

  ReplyDelete
 8. Minu lemmik on vaarika kehavõi, sest jumaldanselle lõhna!
  anna@elvag.edu.ee

  ReplyDelete
 9. The Body Shopi kehavõid on muidugi klass omaette. Omal ajal kasutasin kilode kaupa kookose kehavõiet. See on mõnusa maheda kookose lõhnaga, aga mis kõige tähtsam - niisutab suurepäraselt, eriti kasulik talvisel ajal. Ja Moringa kehavõi sobib imeliselt kevadesse, mõnusa värske lillelõhnaga. Ka on minu lemmik Body Shopist ostetud lai juuksehari - hea pikkadele juustele ja on mul juba aastaid (7 aastat tuleb ikka ära) truult teeninud. Kuigi, kui nüüd aus olla, siis viimase olen küll Tangle Teezeri vastu vahetanud... :)

  Kati.kukk@hotmail.com

  ReplyDelete
 10. Väga body shopi kasutanud pole, meeldib tea tree näopesugeel. mammu2108@gmail.com

  ReplyDelete
 11. Minu lemmiktoode on kindlasti Tea Tree Skin Clearing Toner.. vaatamata sellele üsna kopsakale hinnale olen seda juba mitu korda uuesti soetanud.

  getter.trumsi@gmail.com

  ReplyDelete
 12. Minu lemmik on oliivisarja kehakreem, hea unisex niisutaja :D
  normalnjuss(ätt)gmail.com

  ReplyDelete
 13. Minu lemmiktoode on shea kehavõi!
  marisjrgenson@gmail.com

  ReplyDelete
 14. Papaia body butter. Lõhnab väga hästi, samas ei ole liiga tugev.

  l.kruusmann@gmail.com

  ReplyDelete
 15. Minu lemmik on kindlasti Body Shopi Honey Bronze kehaõli :)
  gea.rommel@gmail.com

  ReplyDelete
 16. Minu lemmik on olnud juba mõnda aega Hemp Hand Protection.

  kristin.arniste@hotmail.com

  ReplyDelete
 17. Lemmikuteks TBS toodeteks on teepuu näomask ja kirevilja dušigeel.
  fregaria@hotmail.com

  ReplyDelete
 18. Ma ei ole väga palju TBS tooteid kasutanud, aga Honeymania dušigeel meeldis mulle väga!
  cleersillat@hotmail.com

  ReplyDelete
 19. Kõige lemmikum on ilmselt Vineyard peach body mist. Niii hea lõhnaga :) Aga kookose kätekreem on ka mõnus, arvestades selleg, et ma muidu käkätekreemi ei kasuta :)
  Estelle.silm@gmail.com
  :)

  ReplyDelete
 20. Minu lemmiktoode on shea kehavõi ja viinamarjaseemne juukseõli.
  rebeka.gabor@hotmail.com

  ReplyDelete
 21. Mulle on kõik The Body Shopi kehavõid, mida kasutanud olen, meeldinud. Niisutavad mitte ainult hetkeks, vaid ka paari päeva pärast ei näi jalad kuivad.
  laura.oro.3@gmail.com

  ReplyDelete
 22. Minu lemmikud on kehavõid ja mulle on meeldinud siiani kõik, mida olen kasutanud, seega lemmikut lõhna ei oskagi välja valida nendest. Küll aga lemmikud on veel E-vitamiiniga silmaümbruskreem ja E-vitamiiniga näokreemid (nii niisutav kui ka intensiivselt niisutav, üks siis suvehooajaks ja teine talvehooajaks). Siiani on meeldinud mulle vist kõik tooted, mida olen proovinud :), aga ma pole ka väga julge katsetaja :D.

  marlenpiho@gmail.com

  ReplyDelete
 23. Minu lemmik on mango sari, meeldivad võrdselt nii kehasprei kui ka kehavõi. :)
  liisatahiste@gmail.com

  ReplyDelete
 24. Ei ole palju nende tooteid kasutanud aga üks lemmik on honeymania kätekreem.
  kristiina.saarna.100@gmail.com

  ReplyDelete
 25. Mango on vaieldamatult üks mu lemmikumaid puuvilju, mis leiab igapäevaselt kasutust nii minu toidulaual kui ka smuutides. Seega on just mango kehakoorija minu arvates üks parimaid tooteid, oma imelise lõhna ja omaduste poolest. Kuna endal kahjuks vanni pole, siis kingiksin heameelega emale või vanaemale need vannipommid :)

  kristinraudla123@gmail.com

  ReplyDelete
 26. Kõige lemmikumad on siiski nende kehavõid. Vahet pole mis lõhna või koostissega,kõik on nii head!
  Proovid teisi firmasid aga ikka tuled selle juurde tagasi.
  helen.jaago@gmail.com

  ReplyDelete
 27. Minu lemmik on sidruni dušigeel, parim hommikune ärataja:)

  enekenviks@hotmail.com

  ReplyDelete
 28. Nüüdseks on lemmikuks kujunenud vaarika kehakoorija, nii mõnusate vaarika seemetega.
  91karolin@gmail.com

  ReplyDelete
 29. The Body Shopi toodetest on raske lemmikut valida, sest neil on nii palju väga häid tooteid. Hetkel on kasutusel Wild Cherry kehapüree, mis niisutab hästi ja lõhnab veel paremini.

  kristelkesner@gmail.com

  ReplyDelete
 30. Lemmik on shea kehavõi (nagu ilmselt paljudel), lõhna poolest meeldis veel mandli dušigeel. Esimene meeldib eelkõige niisutavate omaduste pärast, aga sel on ka see tuttavlik Hugo Bossi meesteparfüümile sarnane lõhn, mis mulle läbi aegade meeldinud on :)

  kerlikostin@gmail.com

  ReplyDelete
 31. Üks lemmikutest on chocomania kehavõi. Esiteks kehavõid on nkn head, teiseks chocomania lõhn on ülim.

  Helin.naska@gmail.com

  ReplyDelete
 32. Minu lemmik on vaieldamatult jaapani kirsiõite seeria. mmm.. Endal oli selle kehalosjoon ja see lõhn püsis nii kaua ja oli nii hea.
  katlinmesila@gmail.com

  ReplyDelete
 33. greibi kehavõi:) marleen976@gmail.com

  ReplyDelete
 34. Minu lemmikuks The Body Shopilt on hoopis teepuuõliga näopeguvaht.. teeb nii mõnusaks ja värskeks. Ning mina olen ka see imelik, kes ennem magaminekut laseb kehaspreid peale ;)

  mill.anett@gmail.com

  ReplyDelete
 35. Aastaid tagasi oli banaani (minu puhul on, et mida magusam lõhn, seda parem :)) kehavõi, kahjuks seda enam vist ei tehta.
  villup79@gmail.com

  ReplyDelete
 36. Lemmik on argaaniõliga kehavõi.

  liisisildoja@gmail.com

  ReplyDelete
 37. Lemmikud on teepuu sarja tooted :)
  keili.pedel@gmail.com

  ReplyDelete
 38. Minu lemmik on mango kehakoorija! :)

  hellutsauu@gmail.com

  ReplyDelete
 39. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 40. Minu lemmik on Honey kehavõi.
  katlinpaavel@gmail.com

  ReplyDelete
 41. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 42. Olen täielik The Body Shopi fänn ja lemmikut on raske valida, kuid.... Mhh... Ma usun, et mu lemmiktoode on Honey Bronzer/päikesepuuder või Kummeli Meigieemaldusõli! :)

  blogicarmen@hot.ee

  ReplyDelete
 43. Lemmiktoode, mida ma The Body Shopilt proovinud olen, on kindlasti vaarika kehavõi. Niisutas just piisavalt ja no see lõhn!

  laurakoort@gmail.com

  ReplyDelete
 44. Minu lemmikuks on Satsuma kehavõi, sest on väga mõnusa lõhnaga ning lõpptulemus on ka tõsiselt hea.

  imbike60@gmail.com

  ReplyDelete
 45. Lemmik on vaarika kehavõi. :)
  sveatarkin@gmail.com

  ReplyDelete
 46. Lemmikud on erinevad kehavõid, ühte on raske valida! :)
  EneliRahula@gmail.com
  www.dodolce.com

  ReplyDelete
 47. Ei oskagi kindlat lemmikut välja tuua. Olen nende erinevaid tooteid kasutanud palju aastaid. Väga meeldib chocomania kehavõi aga alati on käekotis ootel kanepi kätekreem.
  kaie.loorits@gmail.com

  ReplyDelete
 48. Meelepäraseks on The Bodyshopi huulepalsam ingveriga :))

  merit.voog@gmail.com

  ReplyDelete
 49. Minu lemmikuks on All-In-One BB kreem

  karolin.vetevoog@gmail.com

  ReplyDelete
 50. Lemmikuks on shea kehavõi - see lõhnab nii isuäratavalt :)

  karinlappo@gmail.com

  ReplyDelete
 51. Kõik virsikuteemalised asjad, eriti dušigeel

  kaditambaum@hotmail.com

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.