Tuneesia on seni olnud väga "valgustav" ja põhimõtteliselt on siin ringi seigeldes möödunud vaid üks päev (eilse viietunnise autosõidu ajal aknast nähtu ei loe). Täna sõitsime Lezard Rouge'ga, külastasime Chebika oaasi ja Neftat. Pildistan kõikjal nii palju kui jõuan ja meelde tuleb ning jagan kindlasti hiljem rikkalikumaid pildipostitusi (pinky promise, this time for real). Praegu on aga kell juba pool kaks öösel ja me peame kell kaheksa hommikul jälle teele asuma. Olge tublid ja andestage mulle see väikene vaikus - ma puhkan vaimu ja avastan maailma. :)

So far Tunisia has been a very enlightnening experience and it has only been a day... It takes time to sort through all the photos (and I'm planning to take more and more), so until then forgive me this silence here. I'm resting my mind and discovering the world - will come back to you soon with something fresh! :)
p.s. The photo above is taken when Lezard Rouge (more about that soon!) stopped for five minutes, allowing us to take some photos in this awesome scenery. 

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.