Umbes sama palju kui ma armastan musta, olen ma kiindunud kolbamotiivi ja see on mul L-ga ühine. Meie kodu on mustvalgetes toonides ja otsime siiani üht korralikku hõbedast kolpa ning üht kolbamaali, millega oma kodu dekoreerida. Kui avastasin Thomas Sabo kollektsiooni Rebel At Heart, otsustasin üsna kohe, et vajan sellest kollektsioonist peaaegu kõike ja täna hommikul saingi sünnipäevaks esimese Thomas Sabo ehte - kolbaga sõrmuse! Olin seda internetis juba pikalt imetlenud, kuid ma ei teadnud, et see päriselus veel ilusam on! Sõrmuse külgedel on kirjad ja sees Thomas Sabo graveering. Olen endale erinevaid kolbaehteid ostnud enam kui küll, kuid see on esimene tõeliselt kvaliteetne ehe, mida kannan kindlasti aastaid! Milline õnn, kui sul on tähelepanelik kallim... :D

Introducing you to my favourite birthday gift ths year: Thomas Sabo skull ring! I'm obsessed with all of his Rebel At Heart collection and this ring is first from hopefully many pieces from this collection. The quality is even better than I had expected, I'm just so impressed.  I've bought many skull themed jewellery pieces during the years, but this is my first proper high-quality piece that I will cherish for years to come! :)

7 comments

 1. Kui sa instagrami pildi all vastasid, et tegu on sõrmusega, läksin kohe Thomas Sabo lehele piiluma ja vaikselt kahtlustasin mõnda kolbaga sõrmust (: Väga tähelepanelik kingitus ja imearmsat sünnipäeva jätku Sulle! pai.

  ReplyDelete
 2. Hästi mõnusat ja rõõmsat sünnipäeva Sulle :)

  ReplyDelete
 3. Kõigepealt suured õnnesoovid!!! Olen sinu blogi suur fänn ja oleks hea meel lugeda milliseid blogisid sa ise jälgid, kes sind inspireerib jne.

  ReplyDelete
 4. Päikselist ja meeldejäävat sünnipäeva! :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.