Kui järele mõelda, siis bits & pieces on üks mu lemmikuid postitusi, mida teha. See ei keskendu kunagi vaid ühele sündmusele-tootele-emotsioonile, vaid selles on natuke kõike. :) Kerin pisut oma Instagramis (@annnaelisabeth) tagasi, meenutan, mis vahepeal juhtunud ja jutustan teile sellest, mis pähe tuleb...


Aktiivse blogijana saan PR-pakikesi üpris tihti, kuid sel nädalal olin eriti õnnes ja ära hellitatud, sest minuni jõudsid kingitused kahelt suurelt lemmikult: Kiehl'silt ja LUSH-ilt. Esimesega veetsin mõnusa hommikupooliku nende Kaubamaja Ilumaailma keskel asuvas butiigis, LUSH aga saatis mulle varase sõbrapäevakallistuse. Proovin kõik vannitooted järele ja annan teile kindlasti teada, milline neist minu lemmikuks osutus!Praegu on mul pooleli selle aasta kolmas raamat: Jojo Moyes'i "The Last Letter From Your Lover". Seni väga mõnus lugemine, aga üpris pöörase graafiku pärast läheb selle lugemine kahjuks pisut aeglaselt... Loodetavasti leian varsti mõne vabama õhtu, mil pea pole pulki täis ja saan rahus lugeda. Mis raamatuid teie hetkel loete?


Eestlasele kohaselt ei saa rääkimata jätta ilmast. Ma mõtlen juba hoolega oma kevadgarderoobi peale, kuid väljas oli täna jäisem kui iial varem. Ootan mõnusaid pehmemaid ilmu ja kevadist päikest, et saaksin välja võtta õhemad jakid ning kergemad jalanõud!


Olen M.A.C-is ootejärjekorras ühel väga lahedal huulevärvil, kuid hiljuti sealt ise huulevärve valides tekkis mul võimalus konsulteerida ka kaht teist tüdrukut, kes leti ääres uudistasid. M.A.C-is on nimelt tihti ainult üks müüja kohal ja kui ta parajasti kedagi meigib/kellegi teisega tegeleb, võib sinna ootama jäädagi... Siis küsisin enda kõrval olevalt tüdrukult, kas saan teda aidata ja pärast esmast kohmetust ja üllatust saime ilusti jutule. Seletasin talle, millised erinevad huulepulgatüübid M.A.C-il on ja aitasin tal leida sobivaid toone. Ja see oli nii pagana fun! Töötaksin meeleldi ise ühel päeval alal, mis võimaldaks mul niimoodi teisi nõustada ja aidata teemal, mis ka mulle endale meeletult huvi pakub. Ja teine fun thing: Tuneesia reisini on jäänud vaid 10 päeva! Teeme Liinaga juba hoolega plaane: näiteks sinna minnes on meil üks päevane peatus Varssavis, kus asub ka Sephora kauplus. I can smell damage! :D Aga loomulikult oleme enim elevil Tuneesia enda pärast, sest saime hiljuti reisiplaani paika ja see tõotab olla väga-väga seiklusrohke!

Praeguseks kõik! Loodan, et teil kõigil tuleb mõnus nädal! Minu oma saab olema väga kiire... Kaks tööüritust, üks reis Leetu, kohtumised-tähistamised sõprade ja perega. Miks alati puhkusele eelnevad nädalad need kõige tegusamad on? :D

7 comments

 1. Mis huulepulk/ toon sul sellel esimesel pildil on? See näeb nii äge välja!

  ReplyDelete
 2. Selline vabam postitus on väga vahva:)

  Kuna oledpalju Londonis käinud, siis oskad äkki soovitada mõnda hotelli, mis ei maksaks hingehinda?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen alati peatunud odavas Easyjet hostelis. Ma hoian ööbimise pealt seal tavaliselt kokku, sest veedame hostelis niikuinii vaid magades aega ja nii saab suurema osa reisirahast muule kulutada. Pluss, Easyjeti hostelitel on päris head asukohad. :)

   Delete
 3. Vahel on tunne, et jäängi ootama seda MACi huulepulka, mis on nii nii populaarn aka Velvet Teddy. Samas, kui nad teavad, et igal pool kõik sellest räägivad, telligu siis rohkem.. paar korda on mulle juba öeldud, et "jälle sai otsa". Kurb.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jäta neile enda kontaktandmed ja palu helistada kui neil uued on. Vähemalt mulle pakuti seda võimalust. :)

   Delete
 4. Mõnusad pildid ning muidugi Lushi tooted... :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.