BOOTS: STEVE MADDEN / SHIRT: SEPPÄLÄ / JEANS, BLAZER, SCARF, BAG, SILVER BRACELETS, EARRINGS: LINDEX / BOOTS: STEVE MADDEN / WATCH: MICHAEL KORS
BLACK & GREY BRACELET: PI-RET JEWELRY

Reede on käes ja kui tavaliselt tähendab see minu jaoks elukaaslase ja meie kassi vahele diivanile maandumist, siis seekord käitun nii, nagu ühe 24aastase "ühiskondlik norm" ning lähen hoopis välja. Nimelt on praegu Eestis mu armas sõbranna, kes veedab enamuse ajast maailmale ringe peale tehes ja seda olukorda tuleb täiel rinnal ära kasutada, et kõik olulised ja vähemolulised jutud saaksid temaga räägitud, enne kui ta jälle lennukile istub... Sest Facebooki chat ei ole ju päris see. Veendusin selles täna ka ühe teise sõbrannaga. Tore on teineteisele totakaid pilte saata ja terve õhtu põnevatel teemadel klõbistada, aga miski ei asenda tegelikku kontakti. Muidu võib juba täiesti ära unustada, kui lahe naer sõbral on. ;)

It's Friday and I'm being social and actually going out tonight. I always stay at home and just relax, mostl because by the time weekend comes I'm just so tired, but I really want to see my friend tonight. Nothing beats actually being together with people, Facebook chat is just not the same, am I right? For example, I spent time with a friend today that I hadn't seen for a long time and I realised that I had totally forgotten how much I like her laugh. I had even forgotten her scent. And that's just sad. If possible, meet up with your friends more often! :)

8 comments

 1. Appikene, kas sul külm ei olnud niiviisi? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma võtsin pildi ajaks jope ära, muidu on kõik outfitid sügisest kevadeni 3-4 eri jope ja mantliga. :D

   Delete
 2. Ohhetan su ilust igat pilti vaadates!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kuule, tasa, tule parem oma koeraga külla mulle! :D

   Delete
 3. I have the same boots and I love them. So comfy, too :)

  fridasfriday.webblogg.se

  ReplyDelete
  Replies
  1. Incredibly comfy and so durable - I've been wearing them for almost 3 years. :D

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.