BOOTS: STEVE MADDEN / TROUSERS: NEW YORKER / BLOUSE: H&M / FAUX FUR JACKET: ASOS / BEANIE: SEPPÄLÄ / BAG, WATCH: MICHAEL KORS

Long time no see! Vähemalt tunne on küll selline, sest viimati seisin ma kaamera ees jaanuari esimestel päevadel Oslos. Vahetult pärast seda jäin haigeks ja sealt läks kõik juba allamäge. Alles sel nädalal tunnen end taas niivõrd-kuivõrd adekvaatsena. Olen viimased kuu aega käinud vaid jopega, sest ilm on seda nõudnud, kuid täna panin külma trotsides taas selga oma lemmiku kasuka. Kohe on hoopis teine tunne. Ma küll armastan oma jopet selle eest, et ta mind pisut paremini soojas hoiab, kuid ma pole kohe kindlasti mitte jope-inimene. Andke mulle nahktagid, kasukad ja mantlid!
Kuidas teie jõulud ja aastavahetus möödusid? Mul on tunne nagu ma poleks teiega sada aastat korralikult suhelda saanud. Jätke kommentaare ja võite ka kirjutada, millest lähitulevikus blogis lugeda tahaksite - uuel aastal uue hooga! ;)
Long time no see, at least it feels like it, since the last time I felt decent enough to stand in front of a camera was in the very beginning of January. But now I feel much-much better and ready to take everything 2015 has to offer me! I've been wearing my Svea down jacket for a month now, but today I really wanted to take my faux fur coat for a spin. As warm as down jackets keep me, they'll never be my favourite. My heart belongs to coats and jackets!

12 comments

 1. Replies
  1. Ma täna püüdsin. Tuli välja või? :D

   Delete
  2. On ka mõni kord, mil ei tule välja?
   Aga good to have you back ja tore, et lõpuks terveks said! Nüüd võid hakata uusi ilusaid pilte tulistama (:

   Delete
  3. Viimased kaks-kolm nädalat vähemalt. :D Aga aitäh Sulle, Merlin, Sa oled alati mu biggest support olnud! :) Tulistan kindlasti uusi pilte nii kuidas jaksan ja anna ikka julgelt teada, kui mõnest teemast eriti huvitatud oled.

   Delete
 2. Lahedad püksid! Kas need on pigem madala või keskmise värvliga?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nabani ei ulatu ja tagumik istudes ka ei paljastu, nii et... keskmise siis äkki? :D

   Delete
 3. Tore, et tagasi oled:)

  Ma ei leia enam su aasta alguses lisatud uueaasta lubaduste postitust:S

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tead, naera või mitte, aga ema ütles, et ma selle maha võtaks. Ta ütles, et soovid ei täitu, kui need niimoodi avalikustada. :D

   Delete
 4. No mõnele kohe on antud seda stiilsust ja omapära. Sa näed tõeliselt ilus välja!! :) PS, sul on sellega väga vedanud, et sobivad ideaalselt nii pikad kui lühikesed juuksed.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur-suur aitäh Sulle, Liisa, oled alati nii armas! :)

   Delete
 5. Super-super-super, nagu alati!! :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.