MICHAEL KORS JET SET TRAVEL TOTE / YSL ROUGE VOLUPTE "NUDE BEIGE" / TED BAKER WASH BAG ALEXANDER MCQUEEN SCARF


Igapäevaselt ma suurt kotti kandma ei kipu, küll aga tuleb aeg-ajalt ette päevaseid tööreise, on vaja arvuti kaasa võtta ja kui vähegi aega ja võimalust, sõidan nädalavahetuseks ära. Seega oleks üpris (häda)vajalik soetada korraliku mahutavusega kott, mis ka kenasti vastu peab. Ehkki MK kotid (ja nende mitte kõige ilusamad replicad) on juba pea kõigil, saan omast kogemusest öelda, et need on tõepoolest väga-väga vastupidavad. Olen üht MK kotti kandnud juba aasta aega pea iga päev ja sel pole ainsatki kulumismärki. Seega, Michael Kors Jet Set Travel Tote oleks i-de-aal-ne.
Mul pole ainsatki nude-toonis huulepulka. Mitte ainsatki! Selle vea tahaksin parandada YSL Rouge Volupte"Nude Beige" huulepulgaga. Kaalusin erinevaid huulepulki, ka M.A.C omi, kuid jõuan kogu aeg otsaga tagasi selle juurde...
Ted Bakeri kosmeetikakotid on kallid, aga oma hinda täielikult väärt. Neil on uskumatult hea mahutavus ja vastupidavus. Mul on juba olemas tavaline wash bag, mis mahutab muljetavaldava koguse meigitooteid, kuid järgmiseks tahaksin suuremat varianti, kuhu mahuks lisaks meigile ka nahahooldustooted reisimise jms tarbeks. AGA... Ted Bakeri e-poe shipping on 23€??? (Müüakse ka ASOS-es ja mujal, kuid seal on niru valik hetkel).
Alexander McQueen sallid on ühed mu suurimaid lemmikuid ja igatsen endale väga-väga-väga üht tema kolbaga sallidest. Nendest on nii palju odavaid variante juba tehtud, kuid ma õhkan ikka originaali järele ja just sellises rohelises toonis... ;)

Mis praegu teie materiaalses soovide nimekirjas on? Omate te juba midagi, mida ma endale igatsen?;)

***

I really need a spacious travel tote for short work trips and weekend getaways. Although every girl and their mother owns Michael Kors Jet Set Travel Tote at the moment, I just really want one as well, as I think they're perfect for travelling!
I don't have one single nude lipstick, can you believe it? I've been researching for a while and keep going back to YSL Rouge Volupte in "Nude Beige". So I think this will be my next beauty purchase. 
Ted Baker wash bags are quite expensive, but so worth the money, as they are spacious and durable. I already own the smaller washbag, but would love to get a bigger size as well to fit all my makeup and skin care in it when I'm travelling. 
Alexander McQueen skull scarf... Ahh. There are so many cheaper versions of that now, but I still long for the original one. One day I will get it... One day when I feel its OK to spend 200€ on a scarf... :D

What is on your wishlist at the moment? Do you own any of the things I'm lusting over?16 comments

 1. Kas Stockmann või Kaubamaja mitte ei müü Ted Bakerit? Kuigi nende juurdehindlus võib-olla teeb selle saatmishinna tasa ...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mõlemad müüvad. Juurdehindlus aga polegi vast suurim probleem, pigem segab väga väike valik ja need vähesed, mis ka on, on juba nii läbi näperdatud. :(

   Delete
 2. http://www.houseoffraser.co.uk/Ted+Baker+Black+small+bow+cosmetics+bag/208108642,default,pd.html

  Proovi näiteks siit, Eestisse saatmine 6£ :)

  ReplyDelete
 3. http://www.asos.com/search/ted-baker-make-up-bag?q=ted+baker+make+up+bag&SearchSuggestUsed=true

  üle 30€ ostes postikulu puudub, muidu 3€

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh lingi eest. Tean tegelikult, et ASOS müüb neid kotte, aga kahjuks on hetkel valik nii-nii niru. :/

   Delete
 4. Kus Su uusaasta lubaduste postitus kadus?

  ReplyDelete
 5. Ted Baker'i kotikesed on lihtsalt niiiii ilusad, et mul polegi rohkem sõnu.. :D

  ReplyDelete
 6. http://www.voguemark.co.uk/designer.html kôigile Korsi fännidele. Tôeliselt head hinnad!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tead, ma kardan, et need pole originaalid. Kui F.A.Q all on küsitud, kas on originaaltooted, vastavad nad väga ümber nurga, nagu poliitikud.

   Delete
 7. Kui ma Ted Bakerist tellisin, siis oli saatmiskulu 13€ mitte 23€... Ei usu, et poole aastaga nii palju tõusnud on.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Saatmiskulu alab 13 eurost, aga kui aadressi jms sisestatud sain ja check out'i jõudsin, oli 23.

   Delete
 8. Ma korra mõtlesin ka sama, aga ei jõudnud veel põhjalikku uuringut teha. Olin aledest lummatud :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.