ASK-i jõudnud ilu- ja moeküsimustele vastasin siin postituses, nüüd on aeg võtta ette küsimused, mis puudutavad rohkem mind ja mu elu. Pole vist uudis, et isiklikke teemasid ma siin blogis väga ei puutu. Asi pole niivõrd selles, et ma püüaks midagi peita või varjata (või peaksin end selleks liiga lahedaks), pigem... Ehkki mu enda valik oli end niivõrd avalikuks tegelaseks teha, ei taha ma oma elusse suhtuda kui konti, mida siis võõrastele puremiseks ja analüüsimiseks visata, eriti kui see kont koosneb ka inimestest keda ma armastan. 

1. Kas sooviksid emaks ka saada kunagi? Kui jah, siis millal?

Kindlasti - olen alati teadnud, et tahan lapsi. Veel enam - mul on juba nimed olemas. :D Küll aga ei oska ma tõesti veel öelda, millal see juhtuda võiks. 

2. Kas oled tuttav söömishäiretega?

Ma tean, mida need endast kujutavad, kokkupuude on sellega ka tutvusringkonnas olnud, aga ise pole ma sellesse nõiaringi sattunud. Neile, kes kannatavad söömishäirete all, on mul üks soovitus: rääkige kellegagi ja saage abi. Kõige hullem, mida te endale teha saate, on olla selle murega üksinda, hoida seda nagu saladust.

3. Kui pikk sa oled ja palju kaalud?

Olen 164-165 cm (ei tea täpselt) ja viimati näitas kaal 54 kg.

4. Millal täpsemaid pulmateemalisi postitusi tulema hakkab?

Mõtlesin alguses suure hoo ja hurraaga hakata pulmi ka blogis planeerima, kuid mõistuse (loe: ema) hääl ütles, et kui suured soovid suurelt kirja panna, ei pruugi need täituda. Lisaks... Mis saaks olla veel isiklikum kui pulm? Kindlasti jagan teiega hiljem pilte, selles pole kahtlustki, aga planeerimise protsessi jagan tõenäoliselt väga minimaalselt. See on praegu lihtsalt minu väike varandus, mida tahan endale hoida. Nii palju saan öelda, et pulmad toimuvad juba sel suvel. Meil on olemas kuupäev, koht, temaatika, bänd, kleit (st teadmine, kes selle õmbleb), fotograaf ja enam-vähem paigas külaliste nimekiri. Isegi cateringi pole veel, aga võtan selle uuel nädalal ette. :)

5. Oled sa kannatanud depressioni all? Kuidas olla taas rõõmus?

Ma olen olnud väga-väga sünges meeleolus ka pikemal ajaperioodil, kuid ma arvan, et see pole olnud depressioon, pigem lihtsalt suur mure. Ma pole kindlasti õige inimene ütlema, kuidas depressioonist jagu saada, sest tegu on tõsise häirega, mis vajab professionaalset tuge. Küll aga võin öelda, mis mul alati tuju heaks teevad: lemmikfilmide ja sarjade vaatamine, lähedastega koos olemine, lemmiklooma kaisutamine, hea toit, mõtete kirja panemine (ja sellega justkui veidike endast välja saamine). Ühtlasi, mu sõbranna ütles mulle kunagi väga targad sõnad: "Ka see läheb mööda". Ükskõik kui hullusti sa end ka ei tunneks, sul LÄHEB paremaks, ma luban! Igast lahkuminekust, igast tülist, igast leinast saab ükskord üle. Armid võivad jääda, aga nendega on võimalik edasi elada ja mitte ainult elada, vaid elu nautida ja uuesti õnnelik olla. Kõik saab korda. Kui tunned, et oled omadega täiesti põhjas, siis tea, et põhjas olles ongi ju vaid üks suund, kuhu liikuda: ülespoole. 
Ja kõigile teistele: olge palun tähelepanelikud teiste inimeste suhtes. Ärge kiusake, ärge öelge halvasti... Teil võib magusam uni tulla, kui saite kellelegi "ära panna", aga teine veedab võib-olla väga rahutu öö. Sõnadel on suur võim. Mina olen õppinud endale blogiga paksu naha kasvatama (ja jumal tänatud, et olen, sest internet võib olla uskumatult õel), aga sugugi mitte kõik pole selleks võimelised. Palun ärge kohelge teisi inimesi halvasti, palun-palun-palun ärge tehke seda! 

6. Nimeta oma kolm plussi ning kolm iseloomujoont, mida tahaksid muuta.

Ma ei kannata selliseid küsimusi, need on nii keerulised ja mul on tunne, et ma vastan iga kord erinevalt. Aga olgu... Ma võiksin olla kannatlikum, rahulikum (mitte liiga kergesti ärrituda) ja sportlikum. Plussideks võib öelda, et ma hoolin väga inimestest (olen tähelepanelik nende tunnete ja emotsioonide osas), mul on üpris hea huumorimeel ning ma julgen suurelt unistada.

7. Kuidas oma kihlatuga kohtusite? Millal ja kuidas nägi ettepanek välja?

Me tutvusime väga lihtsalt: olin sõpradega väljas ning ta astus naeratades ligi ja tutvustas end viisakalt. Kihlusime eelmisel kevadel ühel öisel jalutuskäigul Londonis. :)

8. Mis sind motiveerib?

Kõik motiveerib! Tööd motiveerib tegema suur kirg ja huvi selle vastu, blogimist niisamuti. Blogima motiveerib tegelikult enim lugejate tagasiside ja loomulikult teised inspiratsioonirohked blogid. Aga vot trenni tegema ei motiveeri mind küll mitte üks asi, seda motivatsiooni ei suuda ma üles leida...

9. Kas ja millist trenni teed, et end vormis hoida?

Hetkel mitte mingisugust. Häbi lugu küll.

10. Kas abielludes kavatsed elukaaslase perekonnanime võtta? Või liitnime?

Võtan uue perekonnanime.

11. Kas toitud pigem tervislikult või ebatervislikult? Kuidas on su suhted söögitegemisega?

Toitun kindlasti pigem tervislikult ja süüa oskame nii mina kui mu elukaaslane üpris hästi teha. Enamasti kokkame ise , aga armastame ka väga sushit (ise teinud pole), ühtlasi on Viimsis üks väga hea väike hiinakas (China Red), kust aeg-ajalt kaasa ostame.

12. Kas sa arvad, et jätad tänu blogile (ja nendele kogustele riietele/meigile, mida soetad/saadetakse) majanduslikult jõukama inimese mulje kui tegelikult oled?

Sellele on raske vastata, sest ma ei tea kui jõuka mulje ma täpsemalt kellelegi jätan. Saan tõesti üpris palju kingitusi, kuid need ei maksa mu arveid, nii et rahaga on mul nii nagu enamikel vast: nii palju kui tööd teen ja teenin, nii palju kulub ka ära. Jalaga segada pole raha kunagi ja suuremad ostud peavad ikka alati olema läbi mõeldud.

13. Kas su boyfriend oli "Su nägu kõlab tuttavalt" bändis?

Jah, ta oli seal juba teist aastat trummar. 

14. Kas soovid, et poleks juukseid ära lõiganud?

Jah. Ma ei oska olla lühikeste juustega ja nüüd algab uus pikk ja vaevaline välja kasvatamise protsess.

15. Kuhu sa alati uuesti reisida tahaks? Sinu unistuste sihtkoht?

Tahan alati tagasi Londonisse! Unistus oleks teha road trip USA-s, Itaalias, Prantsusmaal... Mulle on alati enim meeldinud autoga reisida. 


Vot nii! :)

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.