Seda, et ma full-face meigitooted tööle või mujale kaasa võtaks, tuleb ette äärmiselt harva (enamasti siis kui magus uni ei võimalda piisavalt aega end hommikul kodus sättida), küll aga on mõned kindlad vidinad, mis käekotist ei puudu ja ning on nii mõnelgi korral "päeva päästnud". Tõsi, ma ei vaja neid kõiki iga päev, aga kui mõni neist koju kipub ununema, on just siis seda tarvis, nii et parem karta kui kahetseda. ;)

Tangle Teezer kompaktne juuksehari*. Alates Tangle Teezeri avastamisest, pole ma enam ühegi teise juukseharja järele haaranud. See ei sikuta ega lõhu ning sellega võib muretult ka märgi juukseid harjata. Kotti pistmiseks on parim nende kompaktne, korgiga versioon. Kel huvi, siis suure valiku TT harju leiab näiteks Salon24.eu-st. 
M.A.C Pro Longwear peitekreem. Kõige parema katvuse ja püsivusega peitekreem, mida kasutanud olen. Kui kuskilt peaks mõni pahalane endast märku andma hakkama, tupsutan seda õrnalt (puhta!) sõrmega probleemsele kohale. 
Chanel Crayon Sourcils kulmupliiats*. Suurem osa mu kulmudest on kulmupuudri töö. Puudri piirjooned võivad aga pika päeva jooksul hajuma hakata ja kiireks touch upiks ei kannan ma kaasas kulmupliiatsit. Praegune on pärit levelzone.ee-st.
YSL Rouge Volupte Shine No.8 "Iced Plum". Vähemalt üks huuletoode peaks igal naisel kotis olema ja igapäevaselt kaasa võtmiseks sobib suurepäraselt niisutavad tooted, mis ka toonivad kergelt (aga kui oled otsustanud hommikul mõne konkreetse huulevärvi kasuks, tasuks ka see kotti pista).
Chanel kompaktpuuder. Juhuks kui miski kuskilt peaks rohkem läikima hakkama kui mulle meeldib. Seda konkreetset puudrit kannan kaasas, sest selles on ka peegel. Puudri pealekandmiseks kasutan tillukest kabuki-pintslit, mis pärit Helsingi H&M-ist. 
Victoria's Secret parfüüm "Victoria". Pole midagi mugavamat roller-ball parfüümidest ja on kahju, et meil neid rohkem ei müüda - need on kaasas kandmiseks lihtsalt NII mugavad. "Victoria" on aga mu lemmiklõhn kõigist Victoria's Secreti omadest!
Elizabeth Arden 8 Hour Skin Protectant. Parim nahahooldustoode, mida ma iial kasutanud olen! Peamiselt kannan seda huulepalsamina, aga see sobib ka näiteks küünenahkade pehmendamiseks, kuivast kestendava naha niisutamiseks, kriimustuste-põletuste leevendamiseks jne. Täpsemat postitust võite lugeda siit.It's not often that I take my makeup bag with me to work or wherever else I'm going - it only happens when I've overslept and need to apply all of my makeup later on in the day. There are some things, though, that I like to keep in my handbag. I don't always need them, but the day one of these things is left behind is the day I most definitely need it. :D

Tangle Teezer compact hair brush*. Worth all the hype it gets: good on both dry and wet hair, doesn't pull or tug, gets rid of every single knot. Absolutely perfect especially if you have long hair (or extensions like I do).
M.A.C Pro Longwear concealer. Full-coverage concealer can really save the day, especially if you have problem skin. I just tab a little bit of this on with my (clean!) finger whenever I feel it's necessary.
Chanel Crayon Sourcils eyebrow pencil*. I fill in my eyebrows every morning with powder (Artdeco), but for touch ups I prefer a pencil. It's just much quicker and easier, no need to bring a separate eyebrow brush along.
YSL Rouge Volupte Sheer Candy No.8 "Iced Plum". If I'm wearing a certain lipstick, I'll of course bring that, but if not, I prefer balmy lip products that also add just a tiny bit of colour. YSL Sheer Candy (and also Rouge Volupte Shine) is perfect for that!
Chanel Natural Finish pressed powder. Powder is always good to have for touch up, plus this one has a pretty case with a convenient mirror inside. I use it with a tiny kabuki brush I got from H&M.
Victoria's Secret Victoria perfume. Victoria is my favourite scent from VS and I got mine in a rollerball bottle - perfect to just throw in your makeup bag, doesn't add much weight, but gives such a beautiful fresh scent when you feel like it. :)
Elizabeth Arden 8 Hour Cream Skin Protectant. I mostly use it as a lip balm, but it's just such a versatile product (wrote more here). I haven't gone a day without this thing for three years now I think... :D

*GIFTED FOR PR


6 comments

 1. Kust sa selle VS lõhna said? Sa võiksid teha ühe postituse üldse kõikidest oma lõhnadest :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Stockholmi Arlanda lennujaamas asuvast VS butiigist. :)
   Teen kindlasti tulevikus postituse.

   Delete
 2. mis asjad peaksid sinu arvates iga naise meigikotis olema :)?
  ja kas oskad soovitada meigipintsleid/nende firmasid siis pigem (vist) :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh appike, see sõltub nii palju sellest, millised on selle naise ootused-eeldused-vajadused meigi osas. Need tooted, mida mina vajan, ei pruugi olla sugugi kõigile vajalikud. Aga kas pead silmas üldiselt tooteid või siis mingeid konkreetseid brändide tooteid? :D

   Delete
  2. Aa, ja parimad pintslid on Real Techniquesil. :)

   Delete
  3. pigem üldiseid tooteid, sest brändid sobivad igale ühele isemoodi :) ma kipun sattuma liialt vaimustusse toodetest,mida mul tegelikult vajagi pole. kuna üritan ikka võimalikult naturaalselt ja tagasihoidlikult end meikida siis mõtlengi, et mis peaksid need must have asjad lisaks puuderkreemile,ripsetuššile ja päiksepuudrile olema(mul on muidugi teise asju veel, aga paljud ongi lihtsalt "ilusa paki" pärast ostetud :D)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.