Mu vaieldamatu lemmik lauvärv on kreemjas, sest ma lihtsalt ei viitsi eriti lauvärvidega mässata ja kõigi kreemjate seast on vaieldamatu lemmik Maybelline Color Tattoo toonis "On and On Bronze". Tehke hetkeks lugemises paus ja käige poes või klikake end mõnda e-poodi sisse, ostke see ja tulge tagasi, cause that's how good it is ja ma ei taha, et keegi sellest ilma jääks! Olen seda kasutanud eelmise aasta veebruarist saati ja soetasin alles nüüd uue ja värskema, ehkki vana töötab veel samuti väga pädevalt. Pikka juttu polegi mõtet ajada, seega siin on mõningad põhjused, miks see lauvärv peaks teie ellu jõudma:

I'm really not into eyeshadows, except when they're creamy and therefore very easy to use. Today I wanted to talk a bit about my absolute favourite cream eyeshadow: Maybelline Color Tattoo 24hr in "On and On Bronze". Basically you should stop reading here, go and buy it and then come back and read these 8 reasons why you have just done the right thing:1. See on väga tugeva pigmendiga
2. See ei kogune vagudesse
3. See näeb päeva lõpuks täpselt sama hea välja kui päeva alguses, mil selle peale kandsite
4. Seda on mugav peale kanda nii sõrmega kui pintsliga.
5. Mingil IMEkombel jätab see toon laugudel mulje, nagu oleksid kasutanud mitmeid erinevaid lauvärve ja osanud neid õigesti omavahel hajutada. 
6. "Oi, sul on täna nii ilus silmameik!" on sõnad, mida hakkate kuulma enne "tere". :D
7. See maksab alla 10€ (www.feelunique.com hind on hetkel 6,39€)
8. Sobib ideaalselt kasutamiseks ka põhjana teiste lauvärvide all, andes neile sügavama tooni ja pikaaegsema püsivuse.

1. It has a very strong pigment.
2. It does not crease.
3. It looks just as good as it did when you just applied it even 12 hours later (they promise 24hr, but I've never worn it for that long myself... )
4. It can be applied both with your fingers or any eyeshadow brush.
5. For some reason it looks as if you've applied multiple eyeshadows, taken some time for blending and creating shadows... Although you just used this one shade.
6. "I love your eye makeup today" is something you'll hear every day.
7. It costs less than 10€ (less than 7€ in feelunique.com)
8. Should you want to use powder eyeshadows as well, it works perfectly as a base.

Ma ei tee nalja ega liialda, see lauvärv on freaking amazing. Kui tellisin uue, võtsin lisaks ka vähe julgema tooni, et natukenegi end katsetama julgustada. Tooniks "Metallic Promeganate".

NB! Minu meelest ei ole kõigil Color Tattoodel sama tekstuur, on paremaid ja on kehvemaid. Mina julgen kiita tekstuuri ja püsivuse poolest toone "On and on Bronze", "Permanent Taupe", "Pink Gold" ja "Metallic Promeganate", kuid näiteks "Turqoise Forever" kippus tükki minema ja vagudesse kogunema. Teistega kogemus puudub.

I just ordered a new one and also decided to add "Metallic Pomegranate" to my basket. I've heard that this one's is just as pigmented and long-lasting. The thing with Color Tattoo eyeshadows is - they're not all as good. "On and On bronze, "Metallic Pomegranate", "Permanent Taupe" and "Pink Gold" are awesome, but for example "Turqoise Forever" creased and just didn't last as well. I haven't tried any other ones. 

11 comments

 1. Need nii ilusad pildid kutsuvad veel rohkem seda lauvärvi ostma! :D Väga, väga ilus toon on.

  ReplyDelete
 2. Mul on mingi täiesti kuldne toon, nimi vist oli ka Gold, mis on vaieldamatult mu lemmik lauvärv mis mul on, aga enamjaolt kasutan teda teiste lauvärvide all ja annab väga ilusa tulemuse, üksinda kandes on lihtsalt liiga särav minu jaoks. Püsib suurepäraselt ja tekitab küll tunde, et oleks veel mõnd vaja.

  ReplyDelete
 3. Mul on vist rasusemad laud, mul õhtuks kogunes On and on Bronze küll vagudesse. Kas oskad midagi selle vältimiseks soovitada?

  ReplyDelete
 4. Käisin täna Selveris seda lauvärvi ostmas ja minu õnneks oli seal Maybelline'ini asjadele kampaania -30% ja sain lauvärvi 5,25 euro eest (alghind oli, kui ma õieti mäletan 7.30). Ma küll ei tea, kaua see kampaania kestab, aga mõtlesin, et jagan seda soodsat leidu siin ka, ehk on kellelegi abiks. :)

  ReplyDelete
 5. Sul on ka samalaadne Chaneli toode. Kumba eelistad?

  ReplyDelete
 6. Ohoh! Tõsiselt ilus toon on.
  :)

  ReplyDelete
 7. Nii tore oleks, kui sa lisaksid mõned pildid, kui oled sellega silmameiki teinud ka.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, mõtlesin sama. Olen täielik lauvärvirookie ja tahaks üleüldse teada, et kui palju ja millisesse lau osasse (silma nurka/pigem äärde) seda panna võiks.
   -P.
   http://bowtiediary.blogspot.com

   Delete
 8. Mis firma pintsleid kasutad selliste lauvärvide pealekandmiseks? Või oskad mõnda head pintslit soovitada? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kasutan kas sõrme või täiesti suvalist lauvärvipintslit, see töötab päriselt millega iganes, seni kuni pintsel pole liiga pikkade ja pehmete harjastega, võiks ola pigem tihedam. Kasutan ise kõige sagedamini Real Techniques silmapintslite komplekti pintsleid. :)

   Delete
 9. Nii kui seda postitust lugesin, teadisin, et pean ka need ära proovima! Ostsin endale kuldses toonis ja olen 100% rahul! Seega, aitäh Sulle selle vinge postituse eest! :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.