Social

Alexander Wang x H&M

Thursday, October 30, 2014
Mäletate veel seda kotti? Selle on loonud Alexander Wang, nii et kui ma kuulsin, et H&M teeb sel sügisel koostööd just temaga, läksid mu silmad särama. Täna esitleti H&M showroomis ametlikult kogu kollektsiooni ja sain kõike oma silmaga näha ja käega katsuda. Pärast kaalumist ja mõtlemist jäi mu wishlisti üks ese: hall lühike pusa. Muidugi poleks mul vähimatki mustade nahast poksikinnaste vastu, iial ei tea, millal tarvis läheb. Noh ja kui nüüd järele mõelda, siis nägid retuusid ka showroomi juhataja Britta jalas väga lahedad välja. Aitab nüüd mõtlemisest, muidu läheb mu rahakotil novembris väga halvasti!
Kollektsioon tuleb Postimaja H&M-i müügile 6. novembril!

I visited H&M showroom in today to check out Alexander Wang x H&M collection. The collection looks great, but sporty clothes are just not my thing, so I ended up having one item on my wishlist: grey cropped sweatshirt. Wouldn't mind owning and wearing it at all and I just might go and try it on when it comes out.
The collection comes out on 6th of November! ;)

Kandsin täna Lindexi t-särki, millel oli suurelt kiri BANG BANG, nii et ma mõtlesin kogu aeg "bang bang, Alexander Wang". Ühtlasi, kes mind Instagramis jälgivad, nendele pole see enam uudis, aga ma lõikasin juuksed maha. Oops! :O

I wore a Lindex t-shirt today that says BANG BANG, so all day in my head I was singing "bag bang, Alexander Wang"... Also, I chopped my hair off. Feels so refreshing! :)


Simple and quick way to organize your makeup!

Kahandasin hiljuti oma meigikollektsiooni enam kui poole võrra, sest ma lihtsalt ei kasutanud enamikke tooteid. Olen leidnud kindlad lemmikbrändid ja -tooted, mida igapäevaselt kasutan ja väga palju muud polegi käeulatusse tarvis. Eile öösel koristades (sest ma koristan alati öösiti - on teie seas ka selliseid? :D) võtsin ette ka meigiasjad ja andsin neile oluliselt organiseerituma olemise. Aastate jooksul olen hoidnud oma meigiasju sahtlites ja erisuuruses karpides, kuid nüüdne paigutus on mu senine lemmik. Kõik on kenasti silma all ja ruumi kulub minimaalselt.

Last night I started cleaning the apartment (I always clean at night - is anyone else like that?:D) reorganized my makeup collection. I recently got rid of more than half of my collection and was looking for a nice way to organize my everyday makeup, so that I could see and reach everything easily, but that it wouldn't take up too much space. I've kept my makeup in drawers and in boxes, but this new method has to be my favourite.

Ühtlasi on see väga odav: võtsin lihtsa punutud Jyski korvi (4,99) ja panin sinna viis suvisest peost üle jäänud plastiktopsi (minu omad on natuke tugevamad ja laiemad kui need kõige tavalisemad, aga plastiktopside asemel sobiksid imehästi ka näiteks tühjad küünlapurgid). Ühte läksid igapäevased pintslid, teise kõikvõimalikud pliiatsid ja muud "piklikud tooted" (:D), kolmandasse huulepulgad, neljandasse huuleläiked ja viiendasse mõned lauvärvid. Vahepealsesse alasse mahtusid veel paar paletti, põsepuna, puuder, meiki fikseeriv sprei, jumestuskreemid ja pakk meigisvamme. 

Loodan, et kui teie seas oli neid, kes samuti hädas, kuidas oma igapäevased meigiasju hoiustada, siis saite siit pisut inspiratsiooni. Muide, mul on samasugused korvid vannitoas ka juukse-, näo- ja kehahooldustoodete tarvis. ;)

All you need is a small basket and some plastic cups/empty candle jars. Fill the jars with items (one for brushes, one for lippies etc) and you can fill the space between with bigger palettes, powders etc. Quick, cheap and very easy to keep neat (which is always a good thing). ;)

I hope this inspired at least one of you to go and organize your makeup now! :D

Photoshoot with Anne&Stiil: the before...

Wednesday, October 29, 2014

PHOTO: LILIAN MARIE MERILA

SHOES: CONVERSE / JEANS: SEPPÄLÄ / BLOUSE, HAT: LINDEX / LEATHER JACKET: STRADIVARIUS
BAG, WATCH: MICHAEL KORS

Ajakiri Anne&Stiil, õigemini nende moetoimetaja Anu Lensment otsustas võtta ühe värvipelguri ja riietada ta võimalikult kirevatesse outfittidesse. Selleks katsejäneseks sain mina and I couldn't be happier - pildistamine oli väga lahe, nii Anu kui fotograaf Lilian olid supertoredad. Ma ei saa teid aga kuidagi kiusamata jätta ja jagan siin vaid "enne" pilti, mis tehti mu tollase päeva riietusest. Kui tahate näha mind kolmes kreisis ja kirjus komplektis (millest ühe panin ise kokku) ja lugeda ka väikest intervjuud, siis lipake poodi-putkasse, ostke novembrikuu Anne&Stiil ja keerake leheküljed 62 ja 63!

Estonia's biggest womens magazine Anne&Stiil did a short photoshoot with me with the purpose of dressing me into the most colourful possible outfits! To tease you, I'm only sharing the "before" picture, the rest can be found in Anne&Stiil November issue. I'll probably share the rest some time in the future, so no worries, people outside of Estonia, you'll see the photos as well. :)

Wishful Thinking: makeup essentials from M.A.C and Chanel

Monday, October 27, 2014


Mu viimasest meigiteemalisest wishful thinking postitusest on juba palju aega möödas, sest kõike lihtsalt kogunes ja kogunes ning mul polnud mingit põhjust pikemalt mõtlema jääda, mida ma veel tahaksin.
Praegu on mu meigikollektsioonist puudu kolm hädavajalikku ja üks ei-vaja-aga-tahan asi. Olen lauvärvidega kohutavalt laisk ja kiindusin juba mõne aja eest kreemjatesse lauvärvidesse, mida saab sõrmega peale kanda, et siis muretult päevaga pihta hakata. Chanel Illusion D'Ombre kreemjas lauvärv toonis "Emerveille" teenis mind tublisti ja ära kuivamata ligi kaks aastat (kirjutasin sellest siin) ja kasutasin seda vähemalt 2-3 korda iga nädal, nii et olen valmis uuesti samasse tootesse investeerima, kuid seekord tahaksin midagi vähe tumedamat.
Kasutan kulmudel iga päev Artdeco kulmupuudrit, mis teeb oma tööd imeliselt, kuid ainsaks miinuseks on pakend, mis on nii imetilluke, et kipub aina kaduma, lisaks pole see kõige esteetilisema välimusega ja me kõik teame kui valiv ma pakenditega võin olla. Seega prooviksin hea meelega kulmupuudrina töösse võtta mõne M.A.C-i lauvärvi (täpse tooni aitab tõenäoliselt teenindaja valida, ma ise pole veel kindel), lisaks sellele vajan ka uut kulmupintslit. Mu Make Up Store oma kulus kuidagi üsna kiiresti koledaks, nii et olen valmis nüüd kallimasse investeerima - after all, see on toode, mida ma kasutan iga päev ja kulmud on minu jaoks meikimisel üks olulisemaid osi.
Last, but not least kuulub mu igapäevasesse meigirutiini matt päikesepuuder, millega õrnalt nägu kontuurida. Praegusel on kahjuks sügistalve jaoks liialt soe alatoon, nii et tahaksin ära proovida M.A.C-i põsepuna "Harmony", mida väga-väga paljud just kontuurimiseks kasutavad.
Mis teie meigikotist hetkel puudu on? Kas olete kasutanud mõnda ülalnimetatud toodetest ja julgete neid ka soovitada?

***

It's been a while since my last makeup related wishlist, but I kind of just felt a bit overwhelmed by all the beauty products I had. I had too many and didn't get as excited as I used to anymore, so I've been sticking to the same products for months now, only rarely trying anything new. But now I have four things that would probably make me a happy puppy if I got them!
I absolutely LOVED my Chanel Illusion D'Ombre cream eyeshadow in shade "Emerveille". It lasted for a good two years before drying up and it was such an easy product. I applied it with my finger and it lasted te whole day. Now I would love to have a darker shade.
Eyebrows are so important to me, but unfortunately I haven't been blessed with beautiful, full, dark eyebrows. So I fill them in with eyebrow powder every day. I'd like to invest in a good quality eyebrow brush, as well as a M.A.C eyeshadow that would be the perfect shade for my eyebrows. I love my Artdeco eyebrow powder as well, but I hate the packaging, so I'm looking into M.A.C next!
Last, but not least, everyone is saying how great M.A.C "Harmony" blush works as a contour powder. I've been using a matte bronzer for months now, but it's a bit too warm-toned for fall and winter, so I need to invest in something like "Harmony".
What is in your makeup wishlist? Have you used any of the products mentioned above? :)

Sünnipäevaloosi võitjad!

Sunday, October 26, 2014

Suur aitäh kõigile, kes osalesid mu blogi sünnipäevaloosis! Uskumatu kui paljud teist leidsid mahti osaleda ja olen tänulik iga kommentaari ja Like'i eest, mille selle loosi ajal sain! Ja kommentaarid, mida mulle jätsite, tõid mulle kohati heldimuspisara silma. :)

Siin on võitjad:

Ilutooted 50 euro väärtuses Facebookis loosi jagamise eest võitis endale Greete Press!
Facebooki loosi auhinna võitis Rebeka Gabor!

Instagrami loosi võitis Keiti (@keitii)
Blogiloosi võitis Kätlin L.!

Palun kirjutage mulle lähima nädala jooksul annaelisabeth.net@gmail.com, et saaksime kokku leppida auhinna kättetoimetamise osas. NB! Auhinnad asuvad Tallinnas!

Veel kord suur-suur tänu kõigile osalejatele! Peatselt tuleb juba järgmine kingiloos! :)


Iris Janvier & dinner at Sesoon


Tallinn Fashion Week'i esimesele päevale ma ei jõudnud, millest on kahju, sest kuuldavasti oli see võimas. Üleeile, teisel päeval, olid kaks asja, mida ma tõesti ahnelt ja suurte silmadega vahtisin kleit ja mantel Iris Janvieri kollektsioonist.

Unfortunately I wasn't able to attend the first day of Tallinn Fashion Week, but on the second day my two favourites were a coat and a dress by Iris Janvier. I love the sleeves on this coat, such a cool idea!


Enne Salme kultuurikeskusesse minekut tegime aga Mari-Liisiga väikese Sesooni (Niine 11) kohtingu. Käisin seal esimest korda ja mulle väga meeldib Sesooni miljöö. Sealne latte oli kõige pehmem ja vahusem, mida ma iial proovinud olen ja toit, ehkki kokk oli armunult soolatopsi liiga kauaks kätte võtnud, oli hea. Tahaksin tulevikus kindlasti ka nende magustoite proovida.

But before we could be fed fashion, we had to have proper food, so me and Mari-Liis had dinner at Sesoon, which is a really nice and cosy place. Their latte was the foamiest and creamiest I've ever gotten at a restaurant and the food, although a bit too salty, was good. Next time I'll try their desserts too! ;)

Current face, body & hair favourites!

Saturday, October 25, 2014
Viimasel ajal olen vannitoas ikka ja jälle ühtede-samade toodete järele haaranud, nii et vaikselt on neist välja kujunenud justkui üks popular kids kamp mu riiulil. Nad seisavad teistest asjadest eraldi, sest tiheda kasutamise tõttu pole mul alati mahti neid tagasi korvi/kappi peitu panna. Kuna tean, et olete tundnud huvi, milliseid keha-, juukse- näohooldustooteid ma enim kasutan ja kiidan, siis võtsin selle kamba täna riiulist kaenlasse, laotasin diivanile ja tutvustan nüüd teile. ;)

I've noticed that my bathroom shelf starts looking more and more like a typical American teenage movie high school - a bunch of "popular kids" in the middle and the rest just casually hanging out in the background. So today I grabbed all the popular ones with me to show you my most used and loved products in the bathroom.L'Oreal Skin Perfection mitsellaarvesi eemaldab ka kõige paksema meigi kiiresti ja valutult. :) Ma kasutan seda peamiselt silmameigi eemaldamiseks, aga see sobib ka kogu näole. Hiljem on nahk puhas ja pehme ning mitte ebameeldivalt kleepuv, kuid sellele vaatamata meeldib mulle ka näopuhastusvahendi või puhta veega olukord üle käia.
MÁDARA puhastav väovaht on väga-väga meeldiv üllataja. Ehkki algul ei tekitanud vaht minus erilist usaldust, eemaldab see näolt kogu meigi - käisin hiljem katseks vatipadjaga üle ja see jäi täiesti valgeks! Vaht ei kuivata nahka ja on kõige juures täiesti looduslik! Kiindun üha enam ja enam sellesse Läti nahahooldusbrändi!
MÁDARA Radiant Energy näoõli* on luksuslik nii pakendi, lõhna kui oma koostise poolest, rääkimata siis tundest, mille ta nahale jätab. Nahk on hetkega justkui "rikastatud" ja toidetud. Pikema arvustuse kirjutasin siin.
Lumene Natural Bronze isepruunistav näokreem on mu suur lemmik kui tunnen, et jume hakkab liiga halliks ja kahvatuks kiskuma. Paar õhtut kannan seda näole nagu tavalist näokreemi ja "sul on nii ilus jume" ja "kas sa käisid puhkamas" kommentaarid hakkavad vaikselt tulema.

L'Oreal Skin Perfection Micellar Water is a really efficient makeup remover and it doesn't leave a sticky/oily residue. I mostly use it for eye makeup, but it works just as well on the face.
MÁDARA Purifying Foam is already becoming my new favourite face cleanser. It's very pure and natural, so I didn't have very high expectations for its makeup removing abilities, but it actually removes everything, plus it doesn't dry out your skin. I'm becoming more and more obsessed with this Latvian skin care brand.
MÁDARA Radiant Energy Facial Oil* is another product I love. It feels so rich and luxurious and I love everything about it. The packaging, the scent, how it feels on the skin and also the amazing ingredients! I've written a longer post about this product here.
Lumene Natural Bronze Self Tan Face Cream is my go-to product whenever I'm feeling too pale or want to be a bit more tanned for an event or a photo shoot. It works like a charm, the best results come after two nights of using this. 

Dove Hair Therapy Nutritive Solutions šampoon* on üks vähestest toitvatest šampoonidest, mis ei muuda mu juukseid juba teisel päeval "raskeks". See silub ja niisutab, aga juuksed püsivad jätkuvalt pehmed ja kohevad.
Rich Pure Luxury juustessejäetav palsam* on miski, mida piserdan juustesse iga kord kui see mulle meelde tuleb - juuksed on mõnusalt läikivad ja lõhnavad imeliselt ja juuksed ei lähe kiiremini mustaks, nagu paljude juustessejäetavate palsamitega kipub olema.
Victoria's Secret Midnight Exotics Sensual Jasmine kehalosjoon* on üks paremini lõhnavaid niisutajaid, mida ma iial kasutanud olen. Selles on midagi väga... sensuaalset? ja rahustavat, nii et enamasti kasutan seda enne magamaminekut.
Dove Summer Glow isepruunistav kehalosjoon on mu lemmik juba enam kui kolm aastat - ükski teine toode, mida ma proovinud olen, pole andnud nii loomulikku tulemust, ühtlasi pole sellel liiga vänget isepruunistavale tootele omast lõhna. Mina näen tulemust juba pärast esimest kasutuskorda.

Mis on teie vannitoas hetkel kõige kasutatumad tooted, mida soovitaksite ka teistele?

Dove Hair Therapy Nutritive Solution Shampoo* feels very rich and moisturizing, but doesn't weigh my hair down. It's the perfect shampoo for this time of the year when it's getting colder and colder every day and you need to wear a hat, but don't want your hair to be all frizzy and static.
Rich Pure Luxury Moisture Leave-In Conditioner* is my second step of achieving soft, nurtured and good-smelling hair. My hair is shiny even after blowdrying and doesn't get dirty faster (which is not the case with so many other leave-in conditioners).
Victoria's Secret Midnight Exotics Sensual Jasmine Hydrating Body Lotion* is one of the best scented products I've ever owned, honestly! And I love using it before bed, the scent is very sensual and also calming.
Dove Summer Glow Nourishing Lotion has been my favourite self-tanner for years now. I get good results even after one use and it doesn't have the awful self-tanner scent. I mean, it has a specific scent, but it's very subtle and doesn't annoy me one bit. 

What are your current favourite bathroom products?

*GIFTED ITEM

Sushi date!

Thursday, October 23, 2014

Mul on üks imearmas sõbranna, kes armastab mööda maailma ringi rännata, mistõttu on meile koos olemiseks antud vaid loetud päevad aastas. Mis päevad, hetked, sest nii armsat inimest tuleb ka teistega jagada. Täna liitus ta minuga Ülemiste keskuse avamisel, kus käisin Lindexi ja Seppälä uuenenud kauplusi vaatamas ja pildistamas. Pärast seda tegime kiire lõunapausi sealses Sushi Cafe's. Erinevalt teistest söögikohtadest, kus oli suure rahvamassi tõttu ooteaeg ligi 45 minutit, saime me seal ruttu toidu kätte ja see maitses i-me-häs-ti: võtsime mõlemad küpsetatud Grand maki (lõhe, angerjas, omlett, avokaado), miso oli ka väga hea. :)

Maarja is a dear friend of mine who usually spends her time exploring the world - she's been all over the planet and I don't get to see her very often. But today she joined me at the opening of renewed (and now Estonia's biggest) shopping centre Ülemiste where I had to visit Lindex and Seppälä for work to take some photos etc. But we also had some time to explore the new centre and eat delicious sushi at Sushi Cafe. Happy, sunny moments! :)


Wishful Thinking: all grey everything!

Monday, October 20, 2014

Pole tõsi, et mulle meeldib vaid must ja valge - ka hallil on mu gardeoobis koht täitsa olemas (pöörane, kas pole?) ja sel sügisel jääb ta mulle kuidagi eriti silma. Hallid mantlid, kudumid, pusad, t-särgid, saapad - you name it, everything goes! Tunnen, et täielikust rahulolust hommikul kappi vaadates on puudu üks korralik oversized hall kudum, kirjaga pusa ja mitu-mitu t-särki, ühtlasi võiks mul lisaks täistallaga saabastele olla ka viisakad kontsaga saapad. Kas teile meeldib hall? Kas nõustute minuga, et tegu pole sugugi igava värviga? ;)

I mostly wear black and white, but grey also has a place in my heart. Shocking, right? :D Anyway, during this fall I've been especially fond of this modest, yet very fashion-forward colour. I feel like a couple of oversized knits and soft sweatshirts are still missing from my wardrobe, along with some cool t-shirts and boots. Do you like/wear grey? Do you agree that it's definitely not a boring colour to play with? ;)

XVI.X a.k.a quick outfit snaps

Thursday, October 16, 2014


BOOTS: STEVE MADDEN / BLOUSE, LEGGINGS: SEPPÄLÄ / CARDIGAN WITH HOOD, NECKLACE: LINDEX WATCH: MICHAEL KORS / BRACELET: GIFT FROM ROME 

Kahjuks on aja- ja valgusepuuduse tõttu outfitipiltide tegemine väga raskendatud. Nii mina kui mu "fotograaf" oleme hommikust õhtuni tööl, nii et kohe kuidagi ei mahu need pausid sinna vahele. Alati on variant jalutada lõuna ajal elukaaslase töökoha juurde, kuid selleks pole juba pikalt aega olnud. Aga why waste a good outfit, nii et oma tänasest outfitist tegin telefoniga ise mõned pildid. Annan endast parima, et järgmised pildid oleksid juba etemad kui telefoniga tehtud peegliselfied. :D

Unfortuately my full time job and meetings/events, my boyfriend's  full time job + school AND the shortened period of light time outside makes it nearly impossible to take regular outfit photos. There's sometimes a possibility to take a short walk during lunch, but usually we're too busy for even that pause. So today you'll have to excuse these mirror selfies, because I didn't want to waste a good outfit. :D I promise the next ones will be better and not done by me... in front of a mirror... with a phone. :D

#2 Day in Photos

Wednesday, October 15, 2014
Mu eelmine päev pildis postitus paistis teile meeldivat ja et mul on telefon niikuinii pea kogu aeg peos, jäädvustan hea meelega kõiki pisut märkimisväärsemaid hetki oma päevades. Õnneks teeb iPhone niivõrd kvaliteetseid pilte, et oma peegelkaamera kaasas tassimisel näen ma mõtet tõepoolest ainult mõningate olulisemate sündmuste või näiteks outfittide pildistamiseks. Kõik siinsed pildid on tehtud iPhone 5-ga. :)

You seemed to really enjoy my previous Day in Photos post, so here's another one. :) It's so simple to snap these photos with my iPhone - it takes good enough images for these kinds of posts and I don't have to take out my heavy camera whenever I feel like capturing something. :)

Hommik algas väga kargelt ja tuuliselt, sügis on täie rauaga kohal ja läbi lehtede sahistades kõndisin bussile. Bussisõit möödus nii nagu alati: scrollisin Instagrami ja vastasin blogimeilidele. Pooletunnise sõiduga jõuab nii mõndagi olulist ära korraldada. ;)

It's SO windy and chilly in Estonia already and I took this photo on my way to the bus stop in the morning. On the bus I did what I always do: scrolled Instagram and replied to a bunch of quick blog related e-mails. It's amazig how much you can actually do in 30 minutes. :D

Veetsin suurema osa päevast arvutiekraani ees. Igakuised kokkuvõtted ja pressiuudised vajasid kokku vorpimist ja need võtavad ikka omajagu aega. Vahepeal sirutasin siiski pisut jalgu ja kohendasin stangesid. Sellel pildil näete pisut imeilusat casual luxuryt Lindexilt. :)

At work I spent most of the time with my computer. Monthly follow-ups, exciting press releases and tons of e-mails needed my attention. But I also managed to style some racks and this casual luxury one by Lindex is probably my current favourite. :)

Vahepeal astus läbi kuller ja tõi mulle Daniel Wellingtoni käekella! Aaahhh!!! Ootasin seda juba  kannatamatult. Minu mudel on Classic Sheffield Lady, rose gold. Kui kellelgi on huvi oma Daniel Wellingtoni kella vastu, siis külastage www.danielwellington.com ja kuni 15. novembrini saate -15% allahindlust, kui kasutate promokoodi annaelisabeth! :)

I got a really exciting delivery as well! My new Daniel Wellington watch. Mine is Classic Sheffield Lady in rose gold and it's absolutely perfect. If you're interested in your own DW watch, I suggest you head on to www.danielwellington.com, because until 15.11 you can get 15% off your purchase. Youst use promo code annaelisabeth! ;)

Lõpuks koju jõudes (enne veel oli kiire poetripp) tegelesin sellega, millega alati: keerasin köögis midagi söödavat kokku, kaisutasin kassiga, koristasin ja valmistusin blogi 3. sünnipäevaks, mis on juba HOMME! Täpsemalt valmistusin siis sünnipäevaloosideks, mis algavad homme Facebookis, Instagramis ja siin samas, nii et olge ootel! Nüüd aga ootavad mind vann, Dove Summer Glow (kahvatuks kisub veidi), John Greeni "Looking for Alaska" ja unemaa!

Kuidas teie päev möödus? :)

When I finally got home around 8pm, I quickly made some pasta dinner, cleaned and sorted things for my three giveaways tomorrow! My blog is turning 3 years old already and to celebrate that I'm doing giveaways on my Facebook page, on my Instagram and on here as well. They're not international though, but I promise that one day I will do a big international giveaway as well. :)
Now it's time for bath, then some self-tanning and finally I can crawl into bed with John Green's book.
How was your day? :)

It's Chanel!

Monday, October 13, 2014


Klassikaline punane Chaneli huulepulk ja kehakreem, mida ma ei raatsi endale tõenäoliselt mitte kunagi peale määrida. Selle imeilusa kingituse eest pean tänama Kristit! :) Kirjutan peagi mõlemast tootest ka lähemalt, sest mina olen nende proovimise pärast küll juba pealaest jalatallani elevil. Kas ja millised Chaneli tooted teie iluarsenali kuuluvad? :)

A classic red lipstick and a body cream I'll probably never allow myself to use. :D I have to thank Kristi for this generous gift! Of course I will write about both of these more soon, since I'm overly excited to try them out already! :)

It's all about the base!

Sunday, October 12, 2014

Katsetan meeleldi aeg-ajalt uusi meigipõhja tooteid, kuid kui aus olla, siis olen juba suve algusest saati kasutanud igapäevaselt vaid kolme kindlat toodet. Need on lollikindlad, ei ärrita mu nahka ja teevad oma tööd NII hästi. Milleks neid siis välja vahetada? Üks ja ainus vahelduv tegelane on neljas, primer, sest need on minu silmis kõik nii sarnased.

Avon Magix Face Perfector* on primer, mis lõpptulemuselt väga sarnane näiteks L'Oreal Blur kreemile. Nagu kõik tublimad primerid, ühtlustab see veidi naha tekstuuri, nii et ülejäänud meik kandub veatumalt peale, lisaks on sellel SPF 20, mis on alati pluss!

Võiksin vanduda, et päike tuli välja ja linnud hakkasid laulma, kui Maybelline Dream Pure BB-kreemi avastasin. Sel on i-me-li-ne katvus ja püsivus, justkui oleks tegu pigem jumestuskreemiga. See sisaldab 2% salitsüülhapet, mis aitab võidelda põletikuliste punnidega, kreemis on SPF 15 ja all in all on see minu (ja nagu ma hiljuti avastasin, siis ka mitme sõbranna) silmis võidutoode. 

Miski, mis vajab natuke rohkem katvust, on mu armilised põsed ja lõug, millega akne on teinud oma töö. Ideaalselt sobib laiema pinna peitmiseks M.A.C Pro Longwear peitekreem. Minu kolm tähelepanekut selle toote kohta: 1) Seda on parem kanda pigem jumestuskreemi peale kui alla, muidu võib see pisut nahka kuivatada; 2) ehkki seda soovitatakse kasutada ka silmade all, koguneb see inetult kortsudesse ja nahavagudesse (õõ, kui imelik sõna); 3) VÄGA raske on kontrollida kogust, mille pudelist välja pumpad - see tahab pidevalt anda rohkem kui tarvis, mis on kahjuks kalli toote raiskamine.

Ehkki mul on loomupäraselt pisut tumedad silmaalused, ei meeldi mulle neid täielikult peita - ma pole siis justkui enam enda nägu. Küll aga fännan ma valgustpeegeldavaid pliiatseid, täpsemalt valgustpeegelavat pliiatsIT, sest ma leidsin aastate eest ühe ja olen sellele kindlaks jäänud. The Body Shop Lightening Touch valgustpeegeldav peitekreem annab olemisele vähemalt kolm tundi iluund juurde ja mingil imekombel on mulle 3ml toodet (jah, ainult 3ml!?) jätkunud juba mitmeks kuuks.

Ongi kõik! :) Millised on teie meigipõhjatooted, mille peale saate alati kindlad olla? Kas mõni minu lemmikutest pesitseb ka teie kosmeetikakottides? :)

***

Although I LOVE experimenting with new makeup items, I tend to stick to certain base products. When you find something that works, there's no need to switch. Maybelline Dream Pure BB-Cream has such a good coverage and lasting power, I absolutely love this product. It also contains 2% salicylic acid, which helps with problematic skin. To hide the scarring on my cheeks and chin (caused by acne), I use M.A.C Pro Longwear Concealer - such a good coverage. Although I've found it works best used on foundation, not under it. Otherwise it's a bit too drying on my skin. My favourite highlighter pen for eyes is The Body Shop Lightening Touch. It makes you look like you've gotten at least three more hours of beauty sleep. :) Something that I switch up quite often (since for me they're all pretty much the same) are primers. Currently I've been using Avon Magix Face Perfector. It heps to smooth out the texture of your skin for better foundation application, plus it has SPF20. ;)

What are you're favourite base products you've been using for a long time?


*gifted item

#1 My Day in Photos

Saturday, October 11, 2014
Mõtlesin, et oleks lahe vahelduseks teha päev minu elus stiilis postitusi, sest ainult arvustuste ja outfittidega võib kogu see lugu siin üpris üksluiseks muutuda. Tõstke käsi, kellele see idee meeldib ja tõenäoliselt mida rohkem käsi tõuseb, seda tihemini ma oma igapäevategemiste vahel telefoniga pilte klõpsin. :)

I thought it would be cool to make a short but sweet post about my day every once in a while. Just whenever I've been up to something more fun than just my usual routine. Please let me know if you like these kinds of posts and if I should do them more often or not? Your feedback is needed and very much appreciated! :)


Tänane päev algas koristamisega, sest pärast tervet nädalat üksi kodus olemist nägi meie pesa välja, nagu oleks kaheksa tüdrukut korraga siin end peoks valmis sättinud. :D Pärast seda tõmbasin jalga Jean Paul Gaultier for Lindex triibulised sukkpüksid ja suundusin sõbrannaga Eesti Näituste Messikeskusesse, kus toimus järjekordne Ilu Sõnum.

I spent the whole morning cleaning our home. I've been alone for this whole week and our apartment lookes quite... messy. As if eight girls had gotten ready for a party here... :D After that I put on my Jean Paul Gaultier for Lindex stripy tights and off I went to Ilu Sõnum, which is basically the biggest beauty trade fair we have here in Estonia every fall. Nagu eelnevatelgi aastatel, siis ka seekord umbes 80% asjadest mind ei kõnetanud, küll aga olid Salon24 ja Tradehouse jätkuvalt tasemel. Mõlemist võis leida 5-9 euro eest salongitooteid, mina näiteks ostsin endale 15 euroga Joico kohevusšampooni ja palsami. Kaupluses maksab juba üks ligi 20 eurot. Mu teiseks ostuks oli Reflectocil ripsme- ja kulmuvärv ning ülejäänud paikades hoidsin end vaos... (mu eelmist postitust mäletate? :D) Mis sest, et näiteks BeautyPro pakkus soodsalt theBalmi.

Although about 80% of the brands were quite random (for me at least), there were some very good deals as well. Salon hair care for 5-9€ for example. I got Joico shampoo and conditioner (both for just 15€) and also Reflectocil eyebrow and eyelash dye. That's all, I kept my money hidden after these two purchases (collectiong for this Alexander Wang, remember? ;)).

Pärast ilumessi sõitsime kesklinna aega parajaks tegema. Meile meenus, et Stockmannis peaks veel Hullud Päevad käima ja ehkki tavaliselt ma seal trügimas ei käi, ei olnud meil kummalgi ühtegi targemat ideed ka. Kätlin lahkus sealt uue vannitoavaiba ja sinepiga, mina krevetiwrapiga (Stockmanni krevetiwrap on imeline!). Ülalolevad orhideed vaatasid meile vastu koduosakonnas.

After the beauty fair we headed to town and also quickly went to Stockmann to see what they're offering right now for their Crazy Days sale. My friend got a bathroom rug and I got a wrap with shrimps from Deli, that's pretty much it. :DVäljas oli absoluutselt imeilus, sügis on vaieldamatult üks mu lemmikuid aastaaegu. Vähe sellest, et riided on siis kõige coolimad, on siis kogu olemine kuidagi hoopis teine. Raamatud ja küünlad tulevad välja, iga park ja allee on nagu kunstiteos.

Mida teie täna tegite? Kes ilumessi külastas, siis millise saagiga koju jõudsite? ;)

I love Tallinn in fall. Every park looks like a painting and the air feels so crisp, yet the sun is still warm. Soon it's already winter, so I'm taking in as much of these golden leaves as I possibly can!

What did you do today? :)

On the top of my wishlist: Alexander Wang Rocco handbag

BAG: ALEXANDER WANG ROCCO

Olen Alexander Wang Rocco kotti endale tahtnud juba enam kui kolm aastat ja nüüd on aeg lõpuks tegutsema asuda. Näis kui kiiresti ma elu ja pulmaplaanide kõrvalt vajaliku summa kokku saan, aga loodetavasti näeb seda kotti juba üsna pea mu käevangus. Võtsin isegi õe endale tugiisikuks, et ta mind keelaks iga kord kui tahan raha mujale "sulatada". See on otsast otsani ja iga viimse detailini justkui mulle loodud. Kolm aastat tagasi eBay'st soetatud replica olen juba kapsaks kandnud, nii et on aeg originaali investeerida. :)

Mind väga huvitab, mis on teie unistuste käekott, mida tulevikus kindlasti omada tahaksite? Minu üks kindel soov on veel näiteks Céline Mini Luggage. Kui keegi on endale juba mõne disainerkoti saanud, siis mis see esimene kott oli ja kuidas see teieni jõudis? :)

I've been wanting Alexander Wang Rocco bag for over three years and now I finally decided to properly begin putting aside money to get this bag. Hopefully it will be mine before 2015! :)


Dinner with H&M Home

Friday, October 10, 2014

Kes veel ei tea, siis juba sel kuul, 23. oktoobril maandub H&M Home lõpuks ka Eestis. Me ootasine H&M-i kaua ja nende koduosakonda veel kauem, kuid juba kahe nädala pärast on kõigil võimalik Ülemiste keskuses H&M Home tooteid šopata. Tähistamaks seda uut etappi, käisin H&M-iga väga ilusal õhtusöögil ja põneval veinikoolitusel Food Studios. 

H&M Home is finally coming to Tallinn! In two weeks they'll open the newest and biggest H&M store in Estonia and this store will also include their beautiful home department! To celebrate this, we had a really-really nice dinner with H&M Home in Food Studio. The whole place was decorated so beautifully and I enjoyed every minute of it. :)

Kogu Food Studio oli sisustatud H&M Home patjade, linade, küünalde, vaaside ja muude asjadega, andes kõigele väga hubase ja koduse olemise.

You all know I love my pillows and candles, so I loved how they had decorated the place with a lot of details. I already spotted a few things that I should definitely get when they open the store on 23rd of October in Ülemiste shopping center. :)


Kõik oli viimseni läbi mõeldud, isegi Bonaparte makroonid sobitusid ideaalselt teiste toonidega ruumis (ja maitsesid imeliselt!)

Bonaparte makes the mest macaroons in Estonia it seems. And I LOVED the colours of these, so tasteful bot in their looks and taste. :)


Koos imearmsa ja kauni Lucinega, kelle blogi leiate siit.

Lisaks viiekäigulisele õhtusöögile tehti meile ka veinikoolitus. Mulle hirmsasti meeldib selline ajaviide. Ehkki unustan kõik õpitu tõenäoliselt üsna ruttu ära, maitseb toit kohe hoopis teisiti, kui selle kõrvale pakutakse konkreetset veini ja õpetatakse kindlal moel maitsekombinatsioone nautima.
p.s. Minu kõrval istub Aljona Polhem PR-st, kes peab ka blogi, mille leiate siit.

Along with a delicious five-course dinner we also had wine training. It was so fun and interesting, my taste buds were deifinitely very thankful after a week of quick five minute dinners. :D


PHOTOS 6-11: JELENA RUDI

Suur-suur aitäh H&M-ile niivõrd mõnusa koosviibimise eest. Olen kindlasti juba 23. oktoobril Ülemistes kohal, sest teadupärast on mul ju endiselt kodusisustamine pooleli ja mulle hirmsasti meeldib H&M Home stiil. Kes veel juba uue kaupluse avamist ootab? :)

Thank you for this beautiful evening H&M! I hope the store will do well in Estonia, I actually am 100% sure it will! :)
© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.