Social

Some more fashion inspiration for fall!

Friday, September 26, 2014

The Lindex 60 fashion show in Gothenburg is still like a blur in my mind. The kind of did-it-really-happen blur. But the pictures prove that it did. Now I wanted to share two of my favourite fall looks with you guys. We have black, we have b&w pattern and we have fake fur. And we have faux leaher! So, basically we have everything I need to be happy with my wardrobe and these two looks are just stunning! Will I get these leather-look pants from the first picture? Yes! Will I get this jumpsuit and those sunglasses (they say "Stressed, but well dressed" on them!) from the second photo? Yes! Will I at least try on this super cool faux fur jacket as well? Most definitely, I will!
NB! You can hunt all those things down on lindex.com, as soon as they get there! ;)


Göteborgis toimunud Lindexi 60. juubeli moeshow ümbritseb mind ikka veel justkui uduloorina. Kas see tõesti toimus? Fotod justkui tõestavad, et toimus... Tahtsin jagada teiega kaht oma lemmiklooki show'lt. Meil on must ja valge, kunstkarusnahk, must nahk... Põhimõtteliselt kõik, mida ma vajan, et oma garderoobiga rahul olla. Püksid esimeselt pildilt ning prillid ja jumpsuit teiselt peavad minu omaks saama niipea kui võimalik. Ja see jakk teisel fotol... Kui ma seda vähemasti selga ei proovi, kahetsen seda vist igavesti. :D
NB! Keda need lookid veel huvitavad, saab neiud peagi jahtida lindex.com! ;)

MADARA Radiant Energy Organic Facial Oil

Wednesday, September 24, 2014

Läti nahahooldusbränd Madara esitleb sel sügisel mitmeid uusi tooteid, sealhulgas SUPERSEED näoõlide triot, mille hulka kuulub kolm näoõli (niisutav ja rahustav, vananemisvastane ja taastav, sära ja energiat andev), millest üht - Radiant Energy õli* olen ise viimased kaks nädalat kasutanud. Et tegu on ühe mõnusaima õliga mitmetest, mida olen viimase paari aasta jooksul proovinud, tahtsin oma kogemuse ka teie jaoks kirja panna. :)

An organic skin care brand from Latvia, Madara, has come out with a lot of new and interesting products this season, but the one thing that caught my attention right away was their trio of organic SUPERSEED facial oils. I've been using Radiant Energy facial oil* for two weeks now and wanted to share my experience with you. :)


Lubadus. 9 haruldase ja väärtusliku kuivõli kontsentraat, mis annab nahale luksusliku ja noorusliku sära. Toode sisaldab mustika, muraka, jõhvika, põldmarja, musta köömne, peterselli, kõrvitsa, kurgirohu ja kuldse jojoba seemne õli. Eriti kasulik neile, kellel on tuhm ja väsinud nahk, kui nahal puudub sära ja läige, kui nahk ei ole elastne ja prink või kui on tekkinud esimesed naha vananemise ilmingud.
Kasutamine. Lisada paar tilka kreemile või kasutada eraldi hommikul ja õhtul.
Pakend. Minult saavad pakendi disain ja kvaliteet maksimumpunktid. Õlipudel istub tavalise karbi asemel silindrikujulises toosis, pudel on paksust matist klaasist ja õli pealekandmiseks on mugav pipett (kannan tilga otsaette, kummalegi põsele ja lõuale ning patsutan üle kogu näo ja kaela).

It says on the packaging that it's a "radiance-boosting concentrate of 9 rare and precious dry oils that gives the skin a luxurious youthful glow." It's supposed to be especially beneficial for those with dull, tired skin, lack of glow and luster, lack of elasticity and firmness, while fighting against the first signs of aging. You can use this oil mixed with a cream or separately.
I'm also very impressed with the packaging - it looks and feels sleek and expensive, the oil comes in a heavy matte glass bottle and has a pipette for applying. Minu kogemus. Põhjus, miks mulle see õli paremini istub kui näiteks tavaline jojobaõli ja mõningad teised, mida olen proovinud, on et tegu on kuivõliga. See tähendab, et see imendub nahka isegi kreemist kiiremini ja ei jätta mingit õlist kihti järele. Nahk on niisutatud, aga mitte õliselt läikiv. Ühtlasi lihtsustab see õli päevasel ajal kasutamist - ei pea pikalt ootama, et saaks hakata meiki peale kandma. Kuna õli suurim lubadus on tuhm ja väsinud nahk uuesti värskeks, elastseks ja puhanuks muuta, on see just õige vahend, mida praegusel ajal kasutada. Mul on hetkel väga stressirohke periood ja kui tavaliselt saadavad selliseid perioode vistrikud ja kuiv, väsinud nahk, siis hetkel on nahk täiesti okei. Ma ei ütleks, et see mu nahaga imet teinud oleks, aga oma töö teeb ta ära: nahk on niisutatud ning seda täiesti orgaaniliste vahenditega!
Muud märkused. Väga hea värske lõhn, milles mina tunnen kõige tugevamalt ära muraka ja jõhvika.
Hind. 44.90

The main reason why I already enjoy using this oil more than the oils I've used in the past is the fact that it's a dry oil. It means that your skin feels plump and moisturized, but not oily. You can apply it in the morning and follow with makeup as soon as you want to. It hasn't broken me out and has kept my skin looking more fresh and rested even during these stressful weeks I've been having lately. I can't say that it's a miracle worker, since my skin is just moisturized, but it hasn't cleared it up or given me "a healthy glow", but my skin feels smooth and moisturized and all this with an prganic product! One thing I also want to mention is the scent: I love it! :)

*GIFTED ITEM

XX.IX

Sunday, September 21, 2014


DRESS: SEPPÄLÄ / FAUX LEATHER JACKET: NEW YORKER / BAG, WATCH: MICAHEL KORS / HAT: LINDEX
BOOTS: MARTA JONSSON 

I thought about writing all about how rough, sad, confusing and busy this week has been, but as soon as I opened a new draft for this post, I forgot all about it and that's how it's supposed to be. There are some really bad and confusing times in my life, but I have my family and friends to help me through anything. This blog is a place for beautiful and happy things, thoughts and memories. I want you to feel inspired, be happy and get motivated! Remember that no matter how hard the times might be, it can only get better! In some cases, it gets a bit worse for a second as well, yes, but at the end you can only learn from it, grow from it. Whatever challenges we face in our lives, they are given to us not to punish us, but because we can take those challenges and learn from them. Don't forget that and you'll be just fine! ;)
About my outfit though, wore this yesterday to my fiance's mother's birthday dinner in Tallinn Old Town. I am obsessed with this casual dress from Seppälä. Been wearing it for the past three days, but psst, don't tell anyone, cause I might want to wear it again on Monday! :DSee nädal on olnud nii raske, kurb ja segadusttekitav ja mul oli kindel plaan tulla ja kõik siia kirja panna, kuid niipea kui uue drafti avasin, oli meel kui puhtaks pühitud. Tahan teiega jagada vaid kõike head ja ilusat, iial ei soovi ma, et keegi tuleks mu blogisse ja tunneks end siit lahkudes kurvemana. Kui ma saan anda teile kaasa ideid, teadmisi, inspiratsiooni, motivatsiooni ning ilusaid pilte, on minu süda rahul ja eesmärk täidetud! Küll aga tahaksin teile meelde tuletada, et ükskõik kui raske praegu ka poleks, kõik läheb paremaks. Olgu, mõnel juhul peab esmalt minema kahjuks veel hullemaks, kuid pärast seda liigub kõik vaid paremuse poole ja teie olete sellest õppinud, kasvanud ja kõige käigus nii ennast kui maailma enda ümber paremini tundma õppinud. :)

Rääkides aga neist piltidest, siis seda outfitti kandsin eile kihlatu ema sünnipäevaõhtusöögil vanalinnas. Olen sellest Seppälä kleidist nii sõltuvuses, et kandsin seda kolm päeva jutti... Ups. :DNB! SONG OF THE MOMENT: INGRID MICHAELSON - GIRLS CHASE BOYS

Outfit Inspiration: knits, crystals & leather

Monday, September 15, 2014


POLO SWEATER: LINDEX (here) / FAUX LEATHER TROUSERS: LINDEX (here)
BAG: GIVENCHY (here) / BOOTS: RENE CAOVILLA (here)
If I could wear absolutely anything instead of my current outfit (which, I'll be honest with you, happens to b quite boring), I would go for these four items. A big cosy polo sweater mixed with faux leather pants is a must this fall! You can't go wrong with a classic black leather designer bag and Givency Antigona definitely is one. Last but not least, look at these boots! The price is a bit overwhelming, but so are these crystals!
Kui ma saaksin oma praeguse (ütlen ausalt, üpris igava) outfiti ükskõik mille vastu vahetada, valiksin ma just need neli eset. Suur sossu kudum ja "nahast" püksid on sügisesse loodud, klassikaline Givenchy Antigona kott on vast iga moefänni soovinimekirjas ning need saapad... Jah, hind paneb ahhetama, aga samamoodi panevad ahhetama need kristallid!

Jean Paul Gaultier for Lindex: the fashion show!

I have no words... The celebrations for Lindex 60th birthday and Jean Paul Gaultier for Lindex collection in Gothenburg were simply amazing. Mind-blowing! I'm still quite speechless, which is why I'll keep this short and sweet. The fashion show was absolutely unbeliveable and I will share all my favourite looks with you this week, but let's start with Jean Paul Gaultier for Lindex! I love the styling done here, it looks so crazy! Mark 8th of October in your calendar girls, cause that's when you can purchase everything yourself. The collection will be available in selected stores, as well as on lindex.com! ;)

NB! Watch the fashion show film HERE!

Olen täiesti sõnatu. See, mis eelmisel neljapäeval Göteborgis Lindexi 60. juubeli ja Jean Paul Gaultier for Lindex kollektsiooni puhul toimus, oli täiesti müstiline! Seda moeshow'd näen ma veel pikka aega unes. Lisaks Jean Paul Gaultier for Lindex kollektsioonile esitleti seal ka teisi sügistrende, kuid neid pilte jagan teiega pisut hiljem. Siin on aga mõningad fotod selle sügise oluliseimast disainerkollektsioonist! Märkige kalendris 8. oktoober ära - alates sellest päevast saab De La Gardie kaupluses ning veebilehel lindex.com seda kollektsiooni soetada. ;)Shopping: Victoria's Secret

Sunday, September 14, 2014
I had some spare time in Gothenburg airport, so naturally I slipped into a mini Victoria's Secret as well to pick up my favourite perfume from them. Well, actually, since I have way too many perfumes already, I settled for body spray, which I LOVE spraying on before bed and after shower and I also got a rollerball version of the same scent. It looks so pretty and is perfect for carrying around in my makeup bag! :) As I was waiting to pay, another product grabbed my attention: Very Vluptuous Lip Plumper. I love it as a lip gloss (the packaging, scent, texture, shade ("Baby Pink") are all top notch), but I haven't really noticed any real plumping effect. Still, as a nude lip gloss, it's all I can ask for! ;)

***

Mul oli Göteborgi lennujaamas tunnike vaba aega ja loomulikult tähendas see kahte asja: välismaiste kommivarude täiendamist ja Victoria's Secreti (või noh, selle lennujaama miniversiooni) külastamist. Neil on nimelt lõhn Victoria, mis on üks mu suurimaid lemmikuid! Kuna mul on juba pisut liiga palju täissuuruses parfüüme, võtsin seekord kehasprei ja rollerball parfüümi (189 sek). Esimest meeldib mulle enne magamaminekut peale lasta, teist on mugav meigikotis kaasas kanda. Kassajärjekorras jäi mulle pihku ka nende Very Voluptuous Lip Plumper huuleläige (169 sek). Seni võin öelda nii palju, et mingit plump-efekti ma ei näinud, aga tekstuuri, tooni ("Baby Pink"), lõhna ja pakendi poolest saab see minult 10 punkti! Olen viimasel ajal sõltuvuses kerge läikega nude-huultest ja see on nende saavutamisel imeline abivahend. :)

Sunday in Helsinki!

Monday, September 8, 2014

My sister asked if I wanted to spend a day in Helsinki with her and who am I to say no to Helsinki - it is one of my favourite cities! The more I go there, the more I love it and imagine myself living there one day. This city has so much to offer! Since we just wanted to chill, I didn't even bother taking my blogging camera with me and snapped away with my small Canon IXUS.

Teisipäeval käis mu õde välja idee veeta päev Helsingis ja juba pühapäeva varahommikul istusime laevale. Olen alati valmis Helsingisse minema, alati! Sellel linnal on nii palju pakkuda ja kui päris aus olla, kujutaksin end hea meelega isegi seal elamas. :) Ma ei tahtnud oma peegelkaamerat kaasa võtta, nii et kõik pildid on klõpsatud pisikese Canon IXUS digikaga. Loodan, et te siis ei pahanda mõnevõrra kehvema kvaliteedi pärast. :)

We love Design District! Sadly, all the cool shops were closed on Sunday, but window shopping was just as fun (and probably saved us a lot of money, haha).

Design District on üks mu lemmikpiirkondi Helsingis. Nii palju väikeseid kohvikuid ja põnevaid kauplusi! Pühapäeval olid need muidugi kõik kinni, aga window shopping säästis meile kindlasti hulga raha. :D

We always visit Starbucks when we get the chance. Overpriced, but delicious, I love their frappuccinos! Never enjoyed their latte though.

Olen nõus, et Starbucksi kohv on üldjuhul ülehinnatud, aga nii häid frappuccinosid kui seal, pole ma mujal kindlasti saanud.

Celebratory windows for Lindex. I'm so excited for their 60th birthday and the big party coming up this Thursday! I get butterflies even thinking about this huge event in Göteborg!

Lindexi pidulikud vaateaknad 60. juubeli puhul! Ma ei jõua suurt sünnipäevapidu ära oodata ja õnneks ei peagi ma enam kaua ootama. Juba ülehomme on aeg kohver pakkida ja Rootsi sõita! ;)

All those beautiful little parks in Helsinki is what makes this city feel so warm and welcoming. Plus, we got SO lucky with the weather! :)

Kõik need väikesed pargid ongi see, mis teeb Helsingist nii külalislahke ja kutsuva paiga. Lisaks sellele vedas meil väga ka ilmaga. ;)

Akateeminen Kirjakauppa. We were on a hunt for a few fashion and beauty books. They had none of the ones we wanted (or had them in Finnish). :(

Akateeminen Kirjakauppa on koht, kuhu ma võiksin tundideks eksida. Seekord jahtisime aga ainult moe- ja iluraamatuid. Pidime kahjuks pettuma, sest soovitud teoseid neil polnud ja kui olid, siis soome keeles. :(

Just a quick outfit snap. DIY distressed jeans and shoes are from Zara, the warmest and cosiest knit ever, hat and t-shirt are from Lindex and my bag is Michael Kors. :)

Kiire outfiti pilt! Ise lõhutud teksad ning kingad (Zara), kott (Michael Kors), maailma mõnusaim ja soojem kudum, kaabu ning t-särk (Lindex).

 Alexander McQueen

My beautiful sister Mia and her almost as beautiful Roberto Cavalli leather jacket. :)

Mu imeilus õde oma peaaegu sama imeilusas Roberto Cavalli nahkjakis. :)Louis Vuitton

This is one of my favourite stores, especially the one on Aleksanterinkatu, I love the layout there!

See on üks mu lemmikkaupluseid, oleksin sillas, kui see ühel päeval ka Tallinnasse jõuaks!

Until next time, Helsinki! ;)

Järgmise korrani! :)

My Purple Lipsticks

Thursday, September 4, 2014
Sügise saabudes on lilla jälle rohkem päevakorras ning tahtsin teile tutvustada enda viit lillat huulepulka. Seekord ei ole pilte minust neid kõiki kandmas, aga guugeldada oskab igaüks ja kes soovib näha, kuidas üks või teine toon huultel välja  näeb, sel tasub vaid toode Google pildiotsingusse toksida. :)

VASAKULT PAREMALE:

Yves Saint Laurent Rouge Volupte Sheer Candy "Iced Plum". Tegu on pigem tooniva palsami kui huulepulgaga. Niisutab, lõhnab imeliselt, ei kuivata/lõhu kokkuvõttes huuli ning tuleb kõige ilusamas võimalikus pakendis. Sobib ideaalselt nendeks päevadeks, mil huulepulga tuju otseselt pole, aga midagi tahaks huultele justkui panna.

M.A.C "Rebel". Mu ootused sellele paljukiidetud huulepulgale olid püsivuse osas kõrgemad (ehkki pigment on väga tugev), aga toon on tõepoolest imeilus, justkui kergelt sinaka alatooniga tumelilla, mis, ehkki tuubis näib küllalt sünge, on huultel üllatavalt kantavam.

Avon Ultra Colour Bold "Hi-Def Plum". Kes päris lillat pelgab, siis see on justkui fuksiaroosa ja lilla segu, mida mulle meeldib enim kanda matina (tupsutan salvrätiga läike ära). Tugeva pigmendi ja hea katvusega, lõhnab hästi ja on oma soodsa hinnaga all in all üks võidutoode.

Avon Ultra Colour "Oxford Wine". Kui keegi mõtleb M.A.C "Rebel" huulepulga ostmisele, aga hinnasilt hoiab tagasi, siis see toon asendab oma kallimat kolleegi üsna tublisti.  Avonil on küll pigem punakas veinikarva alatoon ja M.A.C-il sinakas, kuid üldjoontes on need kaks üsna ühte auku. Ja jälle pean kiitma Avonit nende huulepulkade mõnusa tekstuuri, katvuse ja püsivuse eest!

M.A.C "Up the Amp". See lilla oli mu wishlistis terve igaviku, kuni ta lõpuks ära ostsin. Selles on pisut rohkem sinakust, kui mulle meeldiks, aga kes otsib straight up lillat huulepulka, siis see on hea valik.
NB! Siit postitusest jäi välja mu läbi aegade lemmik lilla huulepulk... Mis on õigupoolest päris tobe, aga huulepulk läks juba mõnda aega tagasi pensionile ja ma pole veel jõudnud uut soetada. Tegu on Rimmel Lasting Finish huulepulgaga toonis "Royalty", millest olen kirjutanud korduvalt ja korduvalt...

Mis tooni huulepulgad on teie lemmikud? ;)

***
Fall is here, which means that my favourite shade of lipstick, purple, is more in action again! Here are my five purple lipsticks and my thoughts about them, if you're on a hunt, maybe this will help you out a bit! ;)

Yves Saint Laurent Rouge Volupte Sheer Candy "Iced Plum". More like a balm than a lipstick, this reminds me of all the glossy balms out there, but it has to be one of my favourites. It gives a good tint of purple, while moisturizing your lips and making them look plump and shiny.

M.A.C "Rebel". This shade is gorgeous - a deep purple with blue undertones. My expectations were higher, though. Mostly because it wears off in a bad way, leaving you "bloody" lips. It can also dry out your lips a little bit. I wish it had a different texture, then it would be perfect.

Avon Ultra Color Bold "Hi-Def Plum".  It's basically a fuchsia pink shade with strong purple undertones. I love the pigmentation and the finish it gives. Avon Ultra Color lipsticks have super nice quality, but the price is so cheap!

Avon Ultra Color "Oxford Wine". It has slightly more reddish undertones than M.A.C "Rebel", but overall would be a great cheap dupe for it. I love the texture and lasting power, although I must say, with these kinds of tones, I would prefer a more matte finish.

M.A.C "Up the Amp". It's pretty much the Holy grail of purple lipsticks if you're loving them and that's why I bought it. Though I must say, it's a bit too blue for my liking, it's a beautiful shade nevertheless!

NB! Weirdly enough, this post is missing my all time favourite purple (I tossed it, it was already 3 years old). Rimmel Lasting Finish "Royalty" to me just is the one and only perfect purple and I will soon repurchase. Google it and if you love purple lipsticks, you will definitely love "Royalty"!

Lindex Extended and why I love it so much!
Kui paljude lemmikliin Lindexis on Holly&Whyte, siis minu silmad lähevad särama Extended toodete peale. Reeglina mustad ja valged, vahel harva aktsendiks mõni statement ehe. Mis mulle enim meeldib, on et neid asju saab sajal erineval moel koos kanda, sest need sobivad omavahel nagu valatult... Pole vist imestada, kui värvid on nii neutraalsed. Igatahes, tahtsin neid pilte teiega jagada - üks ese siit on minu garderoobis juba olemas ning ootab üht väga chic üritust järgmisel nädalal! ;)

Extended is hands down my favourite line in Lindex. I know A LOT of people love preppy and colourful Holly&Whyte the most, but my heart always beats towards black and white and that minimalistic combo is exactly what Extended has to offer. I just wanted to share these photos with you, in case there are more b&w lovers out there like myself. Some fall inspiration! I already bought one piece you can see on those photos and it's waiting for a very chic party next week! ;)

II.IX

Tuesday, September 2, 2014

JEANS, SHIRT: SEPPÄLÄ / NECKLACE: LINDEX / SHOES, BAG; WATCH: MICHAEL KORS

#14 empties: used up in summer 2014

Monday, September 1, 2014

Kui varem tegin used up ehk lõpuni kasutatud toodete arvustusi enam-vähem igakuiselt, siis otsustasin need jätta hooajalisteks. Nii on tooteid rohkem ja teil huvitavam (sest vahel kasutan ma ühe kuu jooksl tõesti vaid ühe dušigeeli lõpuni... ). Siin on kõik tooted, mis juuni-, juuli- ja augustikuus minu käes oma otsa leidsid ning minu lõplik hinnang nendele. :)

From now on, I'll be doing my product empties posts every three months. This way there's more products and it's more interesting for you as well. So here's everything I used up in summer and my final opinion about the products. KEHAHOOLDUS. & Other Stories Lemon Daydream suhkrupõhisel kehakoorijal on väga mõnus, kergelt mõrkjas sidruniaroom ja üks parimaid kehakoorija tekstuure - see pole liiga pudine ega vedel, nii et kohe äravooluauku kaob, pigem on tegu pisut kleepuva koorijaga, mis võimaldab end vabalt üle kogu keha määrida ja jääb sinna pidama kuni otsustad ta maha loputada. Koorib efektiivselt ja nahk jääb siidine ning sidrunine. Ostaksin kindlasti veel ja soovitan julgelt ka teistele (valikus on palju erinevaid lõhnu). The Body Shop mustika kehakoorija lõhn on to die for ja see näeb välja täpselt nagu moos. Koorib tublisti, aga kulub üsna kiiresti - ühest topsist jätkub 5-6 kasutuskorraks, mida on 17€ kehakoorija kohta ikka väga vähe. Hinna tõttu enam ei ostaks, The Body Shopi kehavõid tasuvad end paremini ära. Dušigeelide kohta ei oska ma kunagi midagi tarka öelda. Lõhnavad hästi ja pesevad su puhtaks, ükski nahka liigselt ei kuivatanud. Suvel leidsid lõpu Brezza Mediterrane aromaatiline dušigeel (lõhn on tõesti tugev, ühtlasi ei sisalda see parabeene, silikoone ega mineraalõli, samuti pole katsetatud loomadel) ning kaks Creightons vanni- ja dušigeeli. Viimased lõhnavad imeliselt (valikus on 5-6 erinevat) ja 500ml pudelitest jätkub kauaks. Kasutasin neid ka vannivahuna. Soovitan kindlasti neid proovida, kas või juba lõbusate pakendite pärast. Hind jääb 4-5 euro kanti.

BODY CARE. & Other Stories Lemon Daydream Body Scrub has such a pleasant fresh lemon scent and I love the texture - it's almost sticky, meaning that it doesn't just wash away while you're still scrubbing the skin. The skin feels soft and has a fresh scent afterwards. I'd definitely buy some more & Other Stories scrubs in the future. The Body Shop blueberry body scrub looks and smells like jam and does a very good job at scrubbing, BUT it lasts for maybe only 5-6 uses, which for a 17€ product is just not enough. Three body washes this month, Brezza Mediterrane aromatic body wash and two big 500ml bottles of Creightons bath and shower gel. They all did their jobs well, so there's not really much to say about a body wash. They smell good and got me clean, didn't dry out the skin. 


NÄOHOOLDUS. Kuna suvi möödus siia-sinna väikeseid reise tehes, olid niisked salvrätid suureks sõbraks. Kui kodus kasutan Huggies beebisalvrätte, siis kaasa võtmiseks on väiksemad pakid etemad. Simple Kind to Skin niisked salvrätid on lõhnavabad ning õrnad, ent meigi eemaldasid tõhusalt. Simple Spotless Skin Quick Fix salvrättidel oli pisut liiga tugev alkoholine lõhn ja ühtlasi polnud need nii pehmed kui esimesed rätid. Uuesti ostaksin ainult reisile vms, sest üldjuhul pean kosmeetilisi niiskeid salvrätte üpris suureks raha raiskamiseks.  Garnier Express Express 2in1 meigieemaldaja on väga tubli ja tõhus ning seda ei kulu korraga liiga palju. Ühtlasi ei jäta see nahale õlist tunnet. Julgen kindlasti soovitada. Kirjutasin sellest kunagi täispika arvustuse siin. Olen viimase aasta jooksul lähemalt tuttavaks saanud Austraalia nahahooldusbrändiga Alexami ning esimene toode, mis mul otsa sai, on Alexami Hydrating Toning Mist, mis kujutab endast nii värskendavat näosspreid kui puhastusjärgset toonerit. Sel on väga mõnus värske lõhn ja mulle meeldis seda kasutada hommikuti pärast ärkamist näo puhastamiseks. Kasutaksin kindlasti veel ja kes peale sattub kuskil, soovitan ka soetada. p.s. Tegu on loodusliku brändiga, mille koostisosad on igati nahasõbralikud. :)

SKIN CARE. Makeup removing wipes have been good friends of mine during all those little summer. While at home I use Huggies baby wipes, when I go away, I take a smaller pack with me - Simple Kind to Skin Cleansing Facial Wipes remove makeup very efficiently, while being soft and scent free, so I enjoyed using those. Simple Spotless Skin Quick Fix Cleansing Wipes therefore, while being good at removing makeup, had quite a strong alcohol scent to them. They didn't irritate my eyes though, so they were just fine... But in general I just feel that spending money on facial wipes is a waste of money... Unless they're 2€ baby wipes that come with 100 in a pack and do the same job. ;) While we're talking about removing makeup, Garnier Express 2in1 Eye Make-Up Remover is great! It's efficient, you don't need a lot for one use and it doesn't leave an oily residue on your skin. The bottle is cute and its size travel friendly. I've been playing around with Australian skin care brand Alexami for a while now and first product to run out was Alexami Hydrating Toning Mist. I loved this one, since it was great both as a toner and as a simple refreshing mist. I mostly used it in the morning to wake up my skin. It feels lovely on the skin and I love the natural ingredients and feeling that Alexami products have. 


JUUKSEHOOLDUS. Tigi Bed Head Masterpiece juukselakk meeldis mulle meie algusaegadel väga, kuid siis viskas üha enam ja enam üle. Mind hakkas segama selle ülitugev energiajooki meenutav lõhn, samuti muutis see juukseid justkui kleepuvaks ja rabedaks. Kohevuse saavutamiseks pole see kindlasti loodud, pigem ongi lakk selleks, et juba valmis soengule hoidvust ja läiget anda. Seega kellelegi võib see ideaalselt sobida, aga minu ootused juukselakkidele on sutsu teised. Wella Extra Volume juuksevahu minipudelikesest jätkus üllatavalt mitmeks korraks ja vaht annab juustele tubli kohevuse ning hoidvuse, küll aga eelistan ma oma uut L'Oreali vahtu, mis annab juustele ka läike. Seega, on paremaid vahtusid, sorry, Wella.

HAIR. At first, me and Tigi Bed Head Masterpiece Hair Spray got a long just fine, but then the strong energy drink like scent started bothering me more and more, plus it made my hair just way too sticky... So we said our goodbyes. It gives beautiful shine, yes, but it's definitely not best if you want to add some volume or need to use a lot. Wella Extra Volume Styling Mousse did a great job at giving volume to my hair (and it has such a nice hair salon scent!), but while my hair had volume after blow drying, it looked dull. Since then, I've discovered a much better (and cheaper) one from L'Oreal Studio Line that gives volume AND shine to my hair. 


PARFÜMEERIA & MANIKÜÜR. Salvatore Ferragamo Incanto Shine tualettvesi. Tegu on väga maheda lõhnaga, mis pole ei äratavalt värske ega kleepuvalt magus, vaid midagi vahepealsuses hõljuvat. Kindlasti on see väga eriline ja unikaalne lõhn, mis vähemalt minu jaos paistab teiste seast silma. Tavaliselt ma parfüümitestreid oma used up postitusteks alles ei hoia, aga Betty Barclay Precious Moments tualttvesi väärib küll äramärkimist, sest see jättis mulle väga sügava mulje. Hoiatus: see on magus! But I love it! Bvlgari Omnia iluõli kujutab endast kehaõli, mis peaks jätma nahale pikaks ajaks mõnusa aroomi ja sobib eriti hästi kasutamiseks koos sama sarja parfüümiga. Minu pettumuseks oli õli peale kandes küll supermõnus ja luksuslik, nahk siidine ja lõhnas imeliselt... Kuid see lõhn kadus juba mõne tunniga. Ootasin enamat. Üks küünelakk, millega nüüd hüvasti jätan on OPI "Done Out in Deco". See pidas ikka väga tublisti 2-3 aastat vastu enne kui liiga kleepuvaks muutus ja lavendlikarva toon on lihtsalt imeilus!

PERFUME & MANICURE. Salvatore Ferragamo Incanto Shine is such an unique scent. I'm worst at describing scents, but it's something totally different to me, definitely not a scent you can relate to a thousand others. It's not fresh, it's not too sweet - light and airy, while something to remember. I loved it, but suddenly got bored and moved on. Two bottles of this was my limit. Usually I don't keep my perfume samples, but Betty Barclay Precious Moments is such a nice (and very sweet) perfume that I just had to mention it and I also kept a sample pack pof Bvlgari Omnia Beauty Oil. It's supposed to be used right after shower to moisturize your skin and give it a long-lasting scent... But the scent was not long-lasting at all. Such a disappointment! Maybe it was just my skin? I'm finally throwing away my OPI "Done Out in Deco". We had over 2 good years before it became too glumpy to apply properly. OPI polishes age well, I must say! Some Maybelline Coloramas are only good for 3-4 uses for example.


MEIK. Too Faced Chocolate Soleil päikesepuuder on üks mõnusamaid, mida kasutanud olen. See lõhnab (ja maitseb... :D) nagu kakao ning on täiesti matt, sobides seega perfectselt nii kogu näole jume lisamiseks kui kontuurimiseks. Sleek Flick It silmalainer seevastu oli pettumus - ots läks kiiresti tömbiks (muutes täpse joone tegemise pea võimatuks) ning toode ise kuivad väga kiiresti ära. Ma ei tea, kas mulle sattus praak või ongi need sellised, aga mina seda rohkem ei osta ega kavatse ka teistele soovitada. Oriflame The One Volume Blast ripsmetušš oli aga vau-vau-vau kui hea! See muutis mu niigi suured silmad veelgi suuremateks nukusilmadeks, püsides samal ajal kenasti peal (ei pudenenud, ei määrinud), samas kui eemaldamine oli hõlbus. Tušil on üpris väike kummist harjas, mis võimaldab ka nurkadesse kergesti ligi pääseda. Benefit They're Real ripsmetušš oli samuti pettumus. See ei hiilga mitte millegagi rohkem kui odavamad tušid, lisaks sellele määrib nahka ja tekitab klompe-tükikesi. Kiitjaid on sel palju, aga mina temaga läbi ei saanud. Suavipiel meigisvamm oli jumestuskreemi pealekandmiseks ülimugav, kuid seda oli tüütu puhastada ja täiesti puhtaks ma seda ei saanud kunagi, isegi kui kasutasin spetsiaalseid vahendeid. Seega, ehkki seda saaks veel kasutada, kardan, et see on endasse juba nii palju mustust kogunud, et targem on svamm ära visata.

Ongi kõik! Üks postitus, 20 toodet - loodan, et teile meeldis ja ootate juba järgmist, sügise lõpus ilmuvat postitust! :) Andke kindlasti teada, kas olete ka ise mõningaid nendest toodetest proovinud ja kas teie tunded nende osas on samad või mitte?

MAKE-UP. Too faced Chocolate Soleil Bronzer is such a cool product! It smells (and tastes!) like chocolate and it's matte, meaning that you can use it for contouring as well. It's only minus for me was that it's a bit too dark (nor orange, just dark) for my pale fall-winter months. Two disappointments were Benefit They're Real Mascara and Sleek Flick It eyeliner. First one makes your lashes glumpy and smudges under the eyebrows, the second one dried out so fast and the felt tip was only nice and sharp durng the first 3-4 uses. I'm not sure if I just got bad ones, but I wasn't happy at all. Especially since Benefit gets SOOO MUCH hype. On another note, Oriflame The One Volume Blast Mascara was great. It gave such beautiful doll eyes and didn't smudge one bit! I also discovered makeup sponges this year and one that I used a lot was a Suavipiel makeup sponge. It did a great job, but I just wasn't able to get it fully clean, no matter what I used. So after 2-3 months I thought that it had too much bacteria already inside that it's just time to say goodbye.

That's it! I hope you liked this post (you better have, I spent hours on it! :D) and are looking forward to the end of November, when I do my fall empties. Meanwhile, let me know if you have used-liked-disliked any of the products shown above? ;)
© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.