Jõudsime Norefjelli suusakuurorti, kus veedame ka aastavahetuse. Norefjell asub 1-2tunnise autosõdu kaugusel Oslost ja terve mäealune on täis väikeseid armsaid majakesi korteritega. Mis kõige ilusam - meist ühele poole jääb mägi ja teisele poole jäätunud järv. 

We have arrived at Norefjell and that's where we will also be spending the New Year's Eve. It's a beautiful ski resort, about an hour or two from Oslo and we have rented a cute little apartment here, right next to where we will be spending a full day tomorrow. 


Pikk autosõit Norras on midagi hoopis muud... Kui Eestis sõidame me põhimõtteliselt lihtsalt üht pikka sirget kahe põllu vahel, siis siin on mäed, orud, järved... ja palju tunneleid, kus hinge kinni hoidmise mängu mängida. :)

Roadtrip in Norway is... just something else. In Estonia it's just one straight road, no mountains, no big views, just fields. Here we have mountains and valleys and lakes and beautiful snowy trees everywhere!  Kui keegi tahab kunagi Norrasse mõnusasti aega veetma tulla (ehk siis suusatama-lumelauatama jms), siis Norefjelli tahaksin kindlasti soovitada. Siin on nii ilus ja hubane, mõningates korterites on isegi kaminad ja saunad. :)

Our apartment is in this kind of little house and it's SO cosy here. I would really recommend this place if you're coming to NOrway and are looking to spend some quality time. :)Olen Instagramis vist seda juba näidanud, aga põhjus, miks mul siin põhjamaal ka soe on, peitub uues sulejopes. Viimati oli mul korralik sulejope põhikoolis, kui ema veel mu garderoobi üle otsustas, sealt siiani olen aga igal aastal erinevas Zara parkas külmetanud. Aga nüüd... I will never go back, uskumatult mõnus on, kui sa tead kui külm õues on vaid selle järgi, mida kraadiklaas näitab... :D
Keda huvitab, siis jope on brändilt Svea (mudel Miss Smith) ja tellitud www.nelly.com

I have told lots about my new winter coat in Instagram (I think), but now you're officially introduced: it's by Svea (the model is called Miss Smith) and it's the warmest down coat I've ever owned! 
 Suupisted enne õhtusööki: erinevad juustud, melon ja prosciutto.
Some snacks before dinner. Different cheese and melon with prosciutto.Mu nõbu abikaasa on tõeline meisterkokk, kõik, mis ta teeb lihtsalt sulab suus.  Täna oli menüüs pasta hiidlesta ja vähiga. Ütlen ausalt, see on meie üldisele mitte-just-kõige-peenemale menüüle väga teretulnud vaheldus.

My cousin's husband is a true master chief (seriously, he would win this show!) - tonight he made pasta with halibut and lobster. It just melted away in my mouth!Spontaanne kelgusõit enne sauna. Uskumatult lahe on kelgutada, kui sul on pikk ja väga hoogne sõit, eriti öösel praktiliselt tühjal mäel!

A spontaneous sledding trip before sauna. It was so much fun, the ride was quite steep and long (compared to Estonia, where we are VERY proud of our tallest mountain which is 318 meters... :D).

Ja viimaseks... boonuspilt. Mu emotsioon pärast väga pöörast liugu, mis lõppes lumega ninas, suus, silmis ja kõrvus. :D

+ A BONUS PHOTO! My emotion just secons after one CRAZY sled ride. I had snow in my eyes, ears, nose and mouth...

7 comments

 1. Väga lahedad pildid! Olen ise ka juba pikemat aega head sooja parkat otsinud. Mis firma oma sul on? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Jakk on Svea, mudel Miss Smith. :)

   Delete
 2. Esimene pilt on nii ilus :)

  ReplyDelete
 3. Aahhhh, kui mõnus! Ja see esimene pilt Teist on lihtsalt super (: Toredat aastavahetust Sulle seal imelises Norras!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suuuur aitäh! :) Ilusat aastavahetust Sulle ka!

   Delete
 4. Kallis Liisu, ma naudin su blogi lugemist! Teiega oli nii-nii tore jälle üle pika aja koos olla!
  Andreas tänab ja on väga meelitatud su kiidusõnade üle.
  xx

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.