Kallid lugejad, nüüd viibite te minuga Norras! Lõpuks-lõpuks-lõpuks on see päev käes - me tulime oma kallile Norra perele külla! Tänane õhtu on olnud väga kodune ja hubane: sõime seenerisotot ja mürasime väikeste sugulastega. Homme aga on juba hoopis tegusam päev, nimelt põrutame kolmeks päevaks Norefjelli suusakuurorti uut aastat vastu võtma! Ma luban, käsi südamel, et teen seekord rohkem pilte kui oma eelnevatel reisidel, nii et piiluge siia siis ikka aeg-ajalt tagasi kui tahate minuga pisut talvises Norras aega veeta! :)

p.s. Põhjus, miks mina täna õhtul ühelgi pildil ei ole, on väga lihtne: mu enesetunne pole just maailma parim. Reis algas minu jaoks meeeeeeeeletu hambavaluga, istusin Tallinna lennujaamas meie väravas ja pisarad voolasid lihtsalt, sest valu oli halvav (mul on praegu üks pikem protseduur pooleli ja see lööb aeg-ajalt valjusti välja). Kõik lennujaamatöötajad aga ütlesid, et nemad ei tohi mulle valuvaigistit anda, nii et viimases hädas tõid poisid mulle pitsi viina... Olgu öeldud, et ma jälestan seda jooki... ja see oli soe. Aga nüüd on juba parem, istun pleedi sees, kaks valuvaigistit sees ja loodan, et homme hammas ei valuta. :)

Dear readers, until the 5th of January you are in Norway with me! We came to visit our family here and are planning to have a lot of fun! ;) Tonight we were just cosy, relaxing and eating a delicious dinner that my cosuin's husband prepared for us. :) But tomorrow we are heading to Norefjell ski resort for the next three days to welcome 2015 there. Stay tuned, I'm planning to take a lot of pictures, so it's almost as if you're here with me. ;)Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.