RED CUSHIONS: H&M HOME


Loodan, et kõigil on olnud imeilusad jõulupühad ning et need jätkuvad samas vaimus. :) Me veetsime eilse hommiku koduselt koos oma miniperega (ehk siis oma kassiga... :D), õhtul olime aga mu vanemate juures ja täna L. perega. Jõuluõhtul ma eriti kaamerat kätte ei võtnud, sest lihtsalt... Ei tulnud pähe, et võiks nüüd hakata ISO kruttima hämaras ruumis, pigem nautisin head toitu (mu ema ületab end igal aastal!) ja head seltskonda. :) Siinsed pildid on tehtud jõuluhommikul kui avasime Sofia kingipakikese (me oleme nii overly obsessed oma kassist, et see on midagi hullu... ), viimasel pildil on aga imeilus jõulukingitus H&M-ilt: kaks patja, mis tõid meie elutuppa hetkega pühadesoojust juurde. :)
Nüüd istun oma jõulupidžaamas elutoas, vaatan telekat ja hävitan agaralt kogu kingiks saadud šokolaadi. Ja teile veel kord, ilusaid jõule!!!

I hope you've all had an amazing Christmas so far! I haven't really snapped too many photos during the past couple of days, I was too busy enjoying time with my family... But on these photos I'm sharing with you our Christmas morning! :)
But now it's time to continue watching whatever is on TV and eating all the chocolate Santa brought me. :) Merry Christmas everyone! :)

6 comments

  1. Väga ilusalt pakitud kingitused ja see pilt, kus Sofia oma kingitust uudistab on kohe eriti armas :P Mõnusat jõuluaja jätku!

    ReplyDelete
  2. Kust see mustvalge padi pärit on? Ikea? (nägin nende netilehel sarnase mustriga vaipa).

    ReplyDelete
  3. Vaatan üle pika aja su blogi ja ei saa lihtsalt mainimata jätta, kui ilusaks on fotod muutunud! Jätka samas vaimus! :)

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.