Sain lõpuks ära proovida oeh-kui-kuulsa Beauty Blender meigisvammi. Ehkki sellele on mitmeid odavamaid alternatiive, kinnitavad kümned ja kümned Youtuberid ja ilublogijad, et sellele pole väärilist vastast. Mulle saadeti lahkelt proovimiseks mitte üks, vaid kolm (värvilt) erinevat svammi, pluss Beauty Blender Micro Mini kõrvatropid svammid. :)

I got a chance to try out the oh-so-famous Beauty Blender makeup sponge. I have to be honest, I was quite intrigued, because although this sponge has a lot of cheaper alternatives, hundreds of Youtube videos and blogposts keep telling that Beauty Blender is the best...

Ehkki Beauty Blender on originaalis olnud roosa, valiksin ja soovitaksin musta värvi varianti. Samal põhjusel olen ka Make Up Store meigisvamme kasutanud: mustad näevad okeid välja ka siis kui nad on meigiga koos, valged lähevad kohe "räpaseks". Roosa on selline neutral ground - välimuselt neist loomulikult kõige efektsem ja kihvtim.

Beauty Blenderi kasutamine on äärmiselt lihtne: tee vee all korralikult märjaks (kuni see paisub pea poole suuremaks), pigista liigne vedelik välja, tupsuta seda jumestuskreemi sisse ja seejärel kanna ühtlaste tupsutavate liigutustega nahale. Kuna sel svammil pole mingeid nurgakesi ega servi, on jutid ja joonekesed välistatud ja tulemus on ühtlane.
Micro Mini svamm on mõeldud peitekreemi ja näiteks vedelate highlighter-toodete täpsemaks pealekandmiseks. Ütlen ausalt, et minu meelest saab suurema svammi terava otsaga teha ära suhteliselt sama töö, nii et siin on asi puht enda soovides ja eelistustes. Usun, et pisemat svammi oskavad enim hinnata need, kes on meigi tegemisel väga-väga täpsed ja nõudlikud, üldiselt pole see aga kindlasti tegu otseselt vajaliku tootega...

Beauty blender is now not only pink, but it also comes in black and white (and if I'm not mistaken, roya purple), plus there is a new addition to the BB family: neon green mini blenders for more detailed work. Using this sponge is very easy: make it wet, so it grows bigger and softer, then squeeze out all the excess water, dip it into your preferred liquid foundation and then dab it softly all over the face for an even and flawless finish.

Niisiis, kas Beauty Blender on minu meelest väärt kõiki neid kiidusõnu? Jah. Kas ta on väärt nii kallist hinda? Seda oskan öelda siis, kui tean, kaua üks Beauty Blender töökõlbulik on. Ütlen ausalt, et ma ei taha absoluutselt enam oma tavaliste Make Up Store svammide juurde tagasi pöörduda. Beauty Blender annab nii-nii ühtlase ja sujuva tulemuse, seda on supermugav kasutada, lihtne puhastada ja et svamm on kasutamisel niiske, ei jää jumestuskreem sellega liiga paks ega kuiv, vaid vastupidi - kattev, aga kaunilt kumav (aga see sõltub vist ka jumestuskreemist, mida kasutatakse... Mina olen seda seni kasutanud Clarins Everlasting jumestuskreemiga). Hind kõigub sõltuvalt ostukohast 16-20 euro kandis, mulle teadaolevalt on need hetkel saadaval I.L.U-s, Kaubamajas, Stockmannis ja makeupexpress.eu-s.

So, is it worth all the hype? Yes, I must say that this is better than all the other makeup sponges I've ever used and it gives such a flawless finish. Plus it's very soft and gentle on the skin. The price is quite high, though and I have to get back to you on if it's worth the price or not - depends on how long one sponge will last until it breaks/gets so dirty that there's no way back (I will use the special Beauty Blender cleanser after every 1-2 uses though!)


Kingiloosis võitsid endale Beauty Blender meigisvammid Kätlin Võsu ja elviiderman*! Palju õnne ja ühtlasi suur aitäh kõigile osalejatele!

*Su kommentaaris ununes meiliaadress, palun võta minuga ise ühendust: annaelisabeth.net@gmail.com

290 comments

 1. katlin.plakso@gmail.com
  Kasutan pintslit. Soovin proovida samal eesmärgil nagu su postituse pealkiri ehk siis kas on tõesti kiiduväärt toode:)

  ReplyDelete
 2. merilinommisto@hotmail.com
  Hetkel kannan jumestuskreemi peale sõrmedega just sel põhjusel, et kõik meigisvammid on mind alt vedanud, seepärast sooviksin ka seda imesvammi katsetada. :)

  ReplyDelete
 3. Kunagi kasutasin ka meigisvamme aga kuna nende puhastamine oli nii tülikas, siis nüüd hetkel kasutan Real Techniques blending brush'i, mis on okei aga tahaksin väga proovida Beauty Blenderi svammi ja omal nahal proovida, kas see on tõesti nii hea :)

  marissepp@hotmail.com

  ReplyDelete
 4. Kasutan kas pintslit või näppude abi :) Olen ka viimasel ajal Beauty Blenderist nii palju kuulnud, et tahaks omal nahal toote ära proovida :)

  daxexy@gmail.com

  ReplyDelete
 5. lauramoon88@gmail.com
  kasutan praegu teistsuguseid meigisvamme ja sooviksin proovida beauty blenderit, sest tundub hea toode ja paljud kiidavad :)

  ReplyDelete
 6. Jumestuskreemi pealekandmiseks olen viimasel ajal eelistanud Real Techniques expert face brushi, vahepeal kasutan ka stippling brushi. Ma pole kunagi olnud meigisvammide fänn aga ehk on see toode just see, mis mu nüüd nende usku pöörab? (;
  kasemerlin(at)gmail.com

  ReplyDelete
 7. Stippling brush'iga :)
  maritanissaar@gmail.com

  ReplyDelete
 8. Marleen.evisalu@gmail.com
  Hetkel kasutan meigi peale kandmiseks oma käsi ja oleks huvitav proovida ka professionaalsemat lahendust:)

  ReplyDelete
 9. brita.tonisson@gmail.com
  Kasutan kõige tavalisemaid ja odavamaid varjante :P

  ReplyDelete
 10. Hetkel kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks Sigma F80 pintslit, mis hakkab juba vanaks jääma. Väga väga tahaks proovida ka omal nahal seda taevani kiidetud švammi, ehk ei olegi siis vaja uut pintslit otsima hakata :)

  rrrlaura@tlu.ee

  ReplyDelete
 11. Hetkel kasutan jumestuskreemi pintslit, aga sooviksin ka Beauty Blenderi ära proovida. :)

  sitskabirgit@gmail.com

  ReplyDelete
 12. Kasutan pealekandmiseks näppe, aga tahaks väga seda svammi proovida, äkki on sellega parem jumestuskreemi peale kanda.
  laxik1@yahoo.com

  ReplyDelete
 13. Hetkel kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks real technique pintslit, mis on küll väga hea, kuid vajab rohkem tööd selleks, et ei jääks vedelat jumestuskreemi kasutades triibuline. Kuna tihti on vaja hommikul kiirelt meik peale kanda, siis sooviks katsetada midagi, millega tuleks kiiremini ühtlasem tulemus.
  Krista
  sepsuk@hot.ee

  ReplyDelete
 14. Tere!
  Ise kasutan The Body Shopi jumestuskreemi pintslit, ma olen sellega väga rahul olnud kuid siiski, jätab jutte jumestustreemi peale kandes. Olen äärmiselt huvitatud Beauty Blenderist, kuna tõesti, kes poleks kuulnud ilublogijast kes seda ei kiida taevani. Tahaksin väga ära proovida ja ise sama rahul olla ilusa meigipõhja saavutamisel :)

  Päikest!
  katlinvosu@gmail.com

  ReplyDelete
 15. mariswestblog@gmail.com
  Kasutan jumestuskreemi peale kandmiseks hetkel sõrmesid, kuna tunenn, et nii jääb ilus ja ühtlane tulemus. Olen proovinud erinevaid svamme, kuid pole kunagi saavutanud soovitud tulemust. See svamm tundub aga üllatavalt mõnus!

  ReplyDelete
 16. Oo, need Beauty Blenderid näevad nii šikid välja! Mina kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks enamasti näppe, kuna see on ilmselt kiireim viis. Mõnikord kui aega rohkem on, kasutan ka pintsleid :) Beauty Blenderit tahaks väga proovida kuna sooviks laitmatut ja ühtlast jumestust!

  ReplyDelete
 17. Tahaksin vägagi proovida, sest siiamaani kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks ainult oma väikseid näpukesi.
  karini88@yahoo.com

  ReplyDelete
 18. Kasutan hetkel põhiliselt pintslit, aga tahaksin kindlasti proovida ka meigisvammi ning Beauty Blender oleks selleks hea võimalus :)
  karoleenraja@gmail.com

  ReplyDelete
 19. näppudega :D ninelhint@hotmail.com

  ReplyDelete
 20. 532johanna@gmail.com pintslit:)

  ReplyDelete
 21. Hetkel kannan jumestuskreemi peale sõrmedega, varem olen kasutanud ka pintslit, aga siiski meeldib tulemus sõrmedega peale kandes rohkem. Meigisvammi varem kasutanud ei ole, seega oleks suurepärane võimalus ka see moodus järgi proovida.

  carolina.kala@gmail.com

  ReplyDelete
 22. Praegu kasutan elfi Studio Stipple Brushi, vahepeal ka näppe. Beauty Blenderit prooviks see tõttu, et pole kunagi harrastanud svammidega meigi peale kandmist, kuid tundub huvitav ja mugav.

  laura.oro.3@gmail.com

  ReplyDelete
 23. Kui kasutan mineraal-põhja, siis kasutan kabuki brushi, kui kasutan jumestukreemi, siis meigisvammi. Olen Beauty Blenderist palju kuulnud ning seetõttu põnevil, kas tõesti on tegu nii ägeda tootega nagu reklaamitakse. Minu kogemusest ka jumestuskreem jääb kuidagi paksult ning raske on saavutada loomulikku välimust, kui Beauty Blender seda aga võimaldab, siis tundub ju asi tõesti seda hinda ka väärt olema!

  miina.karafin@gmail.com

  ReplyDelete
 24. Kasutan pintslit, olen seda alati teinud ja pole kunagi isegi švammi proovinud, sest tunduvad ebahügeenilised :)
  tiiu.lauri.001@gmail.com

  ReplyDelete
 25. Hetkel kasutan ka sõrmi. Beauty blenderit tahaks küll väga proovida. Tundub väga asjalik ja ilus ka :)

  cat-deluxe@windowslive.com

  ReplyDelete
 26. Praegu kasutan pintslit või näppe, aga olen sellest tüdinud ja tahaks miskit uut katsetada :)
  kart65@gmail.com

  ReplyDelete
 27. kadri.kuusk@hotmail.com
  Kasutan hetkel kõige odavamaid svamme, ei tea isegi kust ostetud.

  ReplyDelete
 28. janzaza@hotmail.com
  Kasutan pintslit või tavalist svammi. Ostsin endale hiljuti jumestuskreemi, mis tundub koostiselt tihkem ja seda on parem peale kanda märja svammiga kui pintsliga.

  ReplyDelete
 29. Kasutan jumestuskreemi peale kandmiseks sõrmi, kuna tundub kõige kindlam variant. Ent kindlasti sooviksin Beauty Blenderit proovida, kuna seda on niiii palju kiidetud :)

  keitio94@gmail.com

  ReplyDelete
 30. Ooo, põnev! Prooviks küll :)
  Hetkel kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks kas Clarinsi jumestuskreemipintslit või siis samuti neid MUS musti meigisvamme. Beauty Blenderi kohta olen ka palju vaadanud ja lugenud ning ootasin, millal need ka siis meile jõuavad, ei ole veel jõudnud soetada, aga plaanis on küll :)

  Jõulurõõmu!

  maariajunolainen@gmail.com

  ReplyDelete
 31. Kristi Raudsepp
  kristi.11@hotmail.com
  Kasutan hetkel jumestuskreemi pealekandmiseks oma sõrmi.
  Beauty Blenderit tahaksin proovida, sest see tundub teistsugune ja parem kui tavalised svammid-pintslid, millega ma pole kunagi head tulemust saanud

  ReplyDelete
 32. Kui mul on rohkem aega ja soovin katvamat tulemust, kasutan jumestuskreemi peale kandmiseks The Body Shopi jumestuskreemi pintslit, aga igapäevaselt ja BB-kreemide puhul lähevad käiku sõrmed. Hea meelega kasutaksin seda käsna :)
  krisharsing@gmail.com

  ReplyDelete
 33. Olen kasutanud nii pintslit kui tavalist odavat svammi, aga alati jõudnud tagasi lihtsalt sõrmede kasutamise juurde - mugavam ja jääb ühtlasem. Tahaks proovida kuidas Beauty Blender oma tööd teeb ja kas jääksin seekord sõrmede asemel professionaalsema toote kasutamise juurde :)

  helene.kaljuste@gmail.com

  ReplyDelete
 34. Oi, selline giveaway on üllatav ja armas :) Mõeldudki neile, kes tegelikult ka loevad :)
  Hetkel kasutan Sigma f80 pintslit, nii mõnusalt ühtlaseks jätab. Enne seda kasutasin üht ELFi flat-top pintslit. Aga Beauty Blenderi prooviks igatahes järele, ühtlasest katvusest ei ütle kunagi ära :)
  normalnjuss(ätt)gmail.com

  ReplyDelete
 35. Kasutan hetkel jumestuskreemi peale kandmiseks pintslit, kuna svammides olen pidanud korduvalt pettuma ehk usk svammidesse on kadunud- seepärast sooviksin ka seda katsetada, et kas tõesti on nii hea toode! :-)
  Slseppel@gmail.com

  ReplyDelete
 36. Hetkel kasutan kas pintsli või oma sõrmede abi. Olen Beauty Blenderi kohta palju kiidusõnu, seega sooviksin ka ise järele proovida :)
  karoliinealtement@gmail.com

  ReplyDelete
 37. michellluik@gmail.com
  Hetkese seisuga kasutan jumestuskreemi ja BB-kreemide peale kandmiseks sõrmi, kuna kõik käsnad on mind alt vedanud. Aga nüüd sooviksin just seda käsna proovida, kuna olen selle kohta väga palju ja ainult head kuulnud :)

  ReplyDelete
 38. dianatisler@gmail.com
  Hetkel kasutuses olevad svammid pole väga hea meigi pealekandmis võimega, seega oleks väga huvitav proovida midagi sellist mis ei jäta ühtegi triipu ja kannab jumestuskreemi hästi peale :)

  ReplyDelete
 39. murak.viire@gmail.com
  Jumestuskreemi kannan peale tavalise svammi või siis RT pintsliga, oleneb tujust.

  ReplyDelete
 40. Maris Kurvits
  maris.kurvits@gmail.com
  Hetkel kasutan täiesti tavalisi odavaid svamme ja tahaksingi proovida just sellepärast, et väga paljud blogijad kiidavad seda ja tundub päris huvitav ja teistsugune.

  ReplyDelete
 41. jetelaan@gmail.com

  legelegelege meigisvamm ja emalt näpatud suur ja kohev puudripintsel :)

  ReplyDelete
 42. Hetkel kasutan jumestuskreemipintlslit, aga Beauty Blenderit sooviksin seetõttu, et ma pole pintsli tulemusega 100% rahul.

  Sigrid
  vns001@hot.ee

  ReplyDelete
 43. Hetkel kasutan pintslit, aga kuna tõesti olen kuulnud palju kiidusõnu, siis tekkis ka mul huvi selle vastu.

  kristiina.155@gmail.com

  ReplyDelete
 44. kairin123@hot.ee
  Siiani olen kasutanud meigi pealekandmiseks käsu, kuna pintslites olen aina pidanud pettuma. Tahaksin väga seda proovida, kuna Sa ütlsid et nii jääb jumestuskreem nahal ilus ja kumav, minul jääb oraegu aga kuidagi kuivavõitu :(

  ReplyDelete
 45. Tõttöelda ma jumestuskreemi praegu üldse ei kasuta, kuigi mu jume ei ole 100% ühtlane ja mu näonahk on kõigest okei. Kardan jumestuskreemi kasutada, sest mu nahk oli varem väga halvas olukorras. Nüüd vast aasta olen igasugustest pahadest tegelestastest põhimõtteliselt puutumata ja julgeksin hakata uuesti katsetama. Kui Beauty Blender jätab nii hea tulemuse, nagu kirjeldad, oleks see mulle ideaalne abivahend :)
  margit.metsallik@gmail.com

  ReplyDelete
 46. Hetkel kannan jumestuskreemi peale kas näppude või meigisvammiga. Sooviksin Beauty Blenderit proovida, sest mulle tundub, et see on just täpselt see vahepealne variant mis mulle kõige paremini sobiks :)

  Gea
  gea.rommel@gmail.com

  ReplyDelete
 47. britt.tatter@gmail.com

  Hetkel kannan jumestuskreemi näole näppudega. Miks tahaksin Beauty Blenderit proovida? Peamiselt seetõttu, et olen selle kohta kuulnud tõesti palju kiidusõnu ja tahaksin teada kas see teeb oma tööd siis tõesti nii hästi. Mulle on väga oluline see, et tulemus oleks võimalikult sujuv ja kui see svamm seda võimaldab, siis see on toode mulle!

  ReplyDelete
 48. haly.kont@gmail.com
  Kunagi kasutasin meigikäsnasid, aga mingi hetk ei olnud ühtegi käepärast ja siis avastasin, et sõrmedega jumestuskreemi peale kandes saab palju ühtlasema ja ilusama mulje. Seega olengi nüüd kogu aeg sõrmedega peale kandnud. Aga oleks tore kui lõpuks leiaks ikka miskit millega jumestuskreemi peale kanda ilma, et peaks alati peale jumestuskreemi pealekandmist kohe käsi pesema minema, et pärast ripsmetušši ja kulmugeeli pudelid jumestuskreemiga koos ei oleks :)

  ReplyDelete
 49. Kasutan pintslit või kannan peale sõrmedega. :)
  kristiinamand@gmail.com

  ReplyDelete
 50. kristinaa665@gmail.com

  Seda postitust lugedes tuligi tahtmine Sulle kommentaar kirjutada, et tahaks isegi seda proovida ning postituse lõpus tuligi välja, et kingid ka kaks oma lugejatele. Nii vahva kokkusattumus! :)
  Kannan tegelikult meiki üsna harva, kuid enamuse ajast kasutan käsi ja mõnikord ka pintslit, kuid pintsliga jääb tulemus üsna laiguline.

  ReplyDelete
 51. Hetkel üritan jumestuskreemist probleemse naha tõttu üldse hoiduda, kuid nüüd hakkab naha seisukord aina paranema ja tunnen, et olen taaskord valmis meigitoodetega katsetama. Varasemalt kasutasin pintsleid, kuid olles lugenud palju hämmastavaid review'sid, tunnen, et just Beauty Blender on see, mida vajan ideaalse meigipõhja saavutamiseks.
  Blondeandcupcakes@gmail.com

  ReplyDelete
 52. Hetkel kannan meiki peale pintsliga, aga Beauty Blenderit tahaksin proovida, sest sellega saaks ilmselt kiiremini ühtlasema tulemuse.
  sandra.kuus@gmail.com

  ReplyDelete
 53. cleersillat@hotmail.com

  Tavaliselt kasutan pintslit, vahest ka näppe. Olen huvitatud, sest ei ole seda proovinud ja nii paljude inimeste jutu järgi on see super asi, sooviksin selles ise veenduda :)

  ReplyDelete
 54. Mina tahaksin väga proovida! Hetkel kasutan just Make up Store mustasid svamme või Real Techniquesi jumestuspintslit. Olen Beauty Blenderist nii palju head kuulnud, et oleks hea olla ka selle omanik, et kas kaasa kiita või... maha teha :)

  epp.vaikla@gmail.com

  ReplyDelete
 55. Jumestuskreemi pealekandmiseks kasutan hetkel odavamat analoogi Beauty Blenderist(3€ ja pärit mingist Horvaatia kosmeetika poest). Uudishimu sellist svammi kohates oli suur, kuid ei raatsinud suurt summat kohe välja käia ning otsustasin esmalt tuvust teha odavamatega :) mul pole hetkel kasutatava svammi kohta midagi halba öelda, kuid huvi Beauty Blenderi originaal versiooni vastu on endiselt suur. Sooviksin omal nahal katsetada, kas erinevused funktsioonis on tõesti nii suured kui kahe toote hinnavahe :)

  hanna.kadri@hotmail.com

  ReplyDelete
 56. Jumestuskreemi kasutan eranditult buffing brushiga, aga bb-kreemi kuidas kunagi - vahel kiirustades/laiseldes näppudega, vahel pintsliga. Beautyblenderit tahaks proovida sellepärast, et minu jaoks on see uus ja põnev. Igasuguste švammide kasutamise lõpetasin juba aastaid tagasi, sest need tundusid nii ebapraktilised ja -mugavad ning nägid lihtsalt eemaletõukavad välja :D

  jjllaa@hot.ee

  Johanna

  ReplyDelete
 57. Hetkel kasutan oma armsaid näpukesi. Tahaks Beauty Blenderit proovida puhtast uudishimust :P


  sseaweed.blog@gmail.com

  ReplyDelete
 58. Kasutan käsna või pintslit. Pintsliga on enne tükk tegemist, et veatut tulemust saada, käsn on juba selline aastaid proovitud-elatud meetod, et vaheldus ei teeks paha. Paksemate jumestuskreemide puhul olen jumestuskreemi sõrmedega peale kandnud, sellisel moel muutub kreem sõrmede vahel soojusest veidi vedelemaks ja lihtsustab peale kandmist.
  Mis puudutab beauty blenderit, siis soov seda proovida on juba ammu (ilmselt esimesest eestikeelsest samateemalisest blogipostitusest), aga hind ühe *käsna* kohta tundub väga kõrge. Siiamaani pole raatsinud osta, aga mine tea, vahest ongi seda väärt...

  ReplyDelete
 59. Hetkel kannan meiki peale sõrmedega, kuid Beauty Blender aitaks saavutada kindlasti ühtlasema tulemuse. Eriti talvel, kui pole piisavalt valgust :)

  topaze@hot.ee

  ReplyDelete
 60. katlin.tiigi@gmail.com

  Hetkel kasutan täiesti tavalist svammi, aga kuivalt. Polegi kunagi märjalt proovinud, kuid arvan, et väiksed svammid ei sobigi märjalt kasutamiseks, nad on lihtsalt nii väiksed. See tundub hea suurus olevat, samas võtab meigikotis ka rohkem ruumi.

  ReplyDelete
 61. Hetkel kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks pintslit. Peamine põhjus miks soovin Beauty Blenderit ongi kogu see hype selle kohta, tahan omal nahal ära proovida :)

  ReplyDelete
 62. mnoormaa@gmail.com

  Kasutan praegu RT pintslit, aga oleksin väga väga huvitatud selles švammist, sest mul väga kuiv nahk ja pintsel minumeelest pigem toob esile seda :)

  ReplyDelete
 63. lauraliismik@gmail.com
  Mina kasutan neid kolmnurkseid meigisvamme, kuid olen nüüd mõtlema hakanud Beauty Blenderi peale, sest tõesti, kõik kiidavad seda. Kuid ost on jäänud praegu hinna taha :D

  ReplyDelete
 64. Marge Pihu
  marge.pihu@gmail.com

  Mina olen varem kasutanud pealekandmiseks kas sõrmi, millega jäi ikka väga ebaühtlane tulemus, või pintslit, mille puhul jäi kuidagi liiga paks kiht jumestuskreemi näole. Meigisvammi ei ole seni veel kasutanud, kuid hea meelega prooviks ära, kuna näeb lihtsalt super ilus välja ning Sinu kirjeldus on väga huviäratav.

  Tervitused Sulle! :)

  ReplyDelete
 65. brittakruus@hotmail.com
  Hmm..praegu kasutan kunagi iidsetel aegadel ostetud jumeka pintslit..aga TAHAN teada what's all the buzz about??!!

  ReplyDelete
 66. Praeguse seisuga kannan jumestuskreemi näole sõrmede abil. Natuke tüütu on, aga mis seal ikka. Beauty blenderi peale olen mõelnud küll, kuid seni on selle kallis hind jäänud mõjuvaks faktoriks. Kindlasti on aga see hea alternatiiv sõrmedega jumestuskreemi pealekandmisele.

  ReplyDelete
 67. Hetkel kasutan jumestuskreemi peale kandmiseks tavalist meigisvammi. Beauty Blenderit sooviksin proovida sel põhjusel, et teada saada, kas see tõesti on nii kiiduväärt ning see tundub ka kvaliteetsem/vastupidavam kui tavaline meigisvamm.
  annu_222@hotmail.com

  ReplyDelete
 68. mariae.berens@gmail.com

  Hektel kasutan Bodyshopi jumestuskreemi pintslit.. Kahjuks on see aga juba vananema hakanud ja oleks vaja midagi uut ja toredat :) Üldiselt ei ole ma mingi supermeikija, seega ka pintslit hakkasin suhteliselt hilja kasutama kui sõbrad vaatasid mind kui tulnukat, kui kandsin jumestuskreemi peale näppudega :D Tore oleks midagi uut proovida ja ehk on see toode just see, mis sobib :)

  ReplyDelete
 69. ilonamaripuu@gmail.com

  Mina kannan hetkel jumestuskreemi peale mingite tavaliste svammidega, olen rahul, aga samas tulemus ei jää alati nii ühtlane ja ilus kui tahaks, sellepärast oleks suur huvi proovida Beauty Blenderi svamme :)

  ReplyDelete
 70. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 71. Mari-Liis Luhtaru
  mariliis.luhtaru@mail.ee

  Varem kasutasin käsi, kuid viimasel ajal kasutan seppälä meigisvammi, mis mulle otseselt mingit erilist muljet ei ole suutnud avaldada. Kuid oleksin väga huvitatud Beauty Blenderyst! :) Ehk saaks ka minu õudus ebaühtlase jumestuskreemiga näos läbi.

  ReplyDelete
 72. Katrin Kasumets
  kasumets@gmail.com
  Jumestuskreemi peale kandmiseks kasutan poest ostetud, mingit kõige tavalisemat ja odavamat svammi. Ajab oma asja ära nagu öeldakse. Beauty Blender`it olen näinud ja lugenud selle kohta, aga pigem ongi asi jäänud raha taha. Muidugi tahaks katsetada ja proovida, tundub uus ja põnev.
  Ilusat jõuluaega!

  ReplyDelete
 73. piretliikvart@hotmail.com

  Tavaliselt kasutan sõrmi. Pole olnud kunagi eriti meigisvammide kasutaja. Loomulikult olen poolt seda ka katsetama ja edaspidi ka kasutama.

  ReplyDelete
 74. Bertha Tulviste
  bertha.tulviste@gmail.com

  Hetkel kasutan jumestuskreemipintslit või näppe, kuid pole enam nende variantidega rahul ja sooviksin väga ära katsetatada Beautyblenderit :)

  ReplyDelete
 75. Varem kasutasin erinevaid svamme, aga kuna nad lähevad väga kiiresti koledaks ja katki, olen neist loobunud. Praegu kannan jumestuskreemi peale sõrmedega, aga väga keeruline on saavutada ühtlast katvust. :( Väga-väga tahaks Beauty Blender svammi proovida!

  anette.petmanson@gmail.com

  ReplyDelete
 76. kristinkliiman@hotmail.com

  Kasutan hetkel jumestuskreemi pealekandmiseks sõrmi, sest see on kiirem ja lihtsaim viis hommikuti kiiruga meiki peale kanda. Kuid kui õhtuti välja lähen ja rohkem aega ja viitsimist on kasutan Real techniquesti pintslit. Kuigi mulle väga siiski pintsliga tegelikult ei meeldi, seetõttu oleksingi väga õnnelik beauty blenderi üle. Ma olen seda juba väga ammu endale tahtnud, aga no ei raatsi osta sellise raha eest.

  ReplyDelete
 77. Serli Purk
  serli.purk@gmail.com

  Mina hetkel kasutan näppe, sest kõikidest proovitud variantidest on see kõige mugavam siiani olnud.

  ReplyDelete
 78. Saskia
  sassa8@hot.ee

  Kasutan kas sõrmi või pintslit, kuid olen juba pikemalt mõlnud Beauty Blenderi ostmisele. :)

  ReplyDelete
 79. Hetkel kasutan RT expert face brushi, aga Beauty Blenderit tahaks proovida, sest olen sellest palju head kuulnud ja pole varem seda tüüpi meigisvammi kasutanud ;)

  Kadi
  kad-i@hotmail.com

  ReplyDelete
 80. Mariliis
  mariliisrs@gmail.com

  Siiamaani olen kasutanud peitekreemi näole kandmiseks sõrmi & jumestuskreemi pealekandmiseks Real Techniques'i stippling brush'i. Siiamaani on see meetod kõige ühtlasema ja triibuvaba tulemuse andnud, aga siiamaani.. sest Beauty Blender teeb ilmselt sõrmedele ja pintsile 1-0!

  ReplyDelete
 81. cpillerpetrov@gmail.com, Cädri-Ly Piller-Petrov
  Hetkel kasutan Real Techniques jumestuskreemi pintslit, mida saan vaid kiita! Kuna olen hakanud rohkem meigist ning tehnikatest hui tundma, olen mõelnud ka Beauty Blenderi soetamisele (hetkel UKs elades olen otsinud seda siit ja sealt, eks kõrge hind on jätnud ka kõhkluse sisse, kas mul on seda ikka vaja).

  ReplyDelete
 82. Anet
  anet.ernits@gmail.com

  Jumestuskreemi kannan näole näppudega, varem kasutasin svamme. Beauty Blenderit sooviks proovida selle väga hea tagasiside tõttu ja ehk aitaks see tasandada mu naha "ebatasasusi". :)

  ReplyDelete
 83. Kasutan sõrmi ja pintslit :)

  Britta
  brittaka@hotmail.com

  ReplyDelete
 84. helenmaazik@gmail.com
  Olen siiamaani meiki peale kandnud ainult näppudega, kuid tulevikus sooviksin proovida kindlasti ka muid meetodeid, kas siis pintsleid või veel huvitavam - Beauty Blender´it.

  ReplyDelete
 85. BB kreemi kannan peale näppudega, pintsliga ei tule nii hea välja. Pintslitest kasutan RT Buffing brushi ja Contour Brushi, vastavalt puudri ja põsepuna pealekandmiseks, tõesti imelised!

  hegimrk@gmail.com

  ReplyDelete
 86. Erika Kool
  erikakool93@gmail.com
  Mina kannan jumestuskreemi näole sõrmede abil. Olen proovinud ka svamme, tavalisi kolmnurkseid, kuigi ma ei pea ennast meikimisel just eriti saamatus, siis siiski on tavalise meigisvammiga tulemus jäänud kuidagi triibuline ja minu arvates ebakorrektne. Nii et olen svammile käega löönud, aga sellist innovaatilist svammikest tahaks proovida küll ;)

  ReplyDelete
 87. Carina
  carka.zukova@mail.ee

  Jumestuskreemi kannan peale sõrmedega, kunagi kasutasin ka mõningaid vamme kuid need ei olnud väga muljetavaldavad. Beauty Blenderit soovin proovida, sest olen kuulnud, et päris paljud inimesed on sellega ülimalt rahule jäänud. :)

  ReplyDelete
 88. helen.marandi@gmail.com
  Siiamaani olen kasutanudkas jumestuskreemi pintslit või sõrmi. Hea meelega prooviks Beauty Blenderi ära ;)

  ReplyDelete
 89. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 90. Mina kasutan olenevalt tujust pintslit ja oma väikseid sõrmekesi :) Proovida tahaksin samuti huvi pärast, kas on üks meigisvamm väärt sellist hinda.
  k2tlin_loogus@hotmail.com

  ReplyDelete
 91. alati kasutan jumestuskreemi pintslit
  muidugi sooviksin beauty nlenderi proovida!
  rimka_52@hotmail.com

  ReplyDelete
 92. Kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks kas RT pintslit, iseenesest mulle nende pintslid väga meeldivad. Vahel kui pintslit kaasas pole, olen kandnud peale ka sõrmedega. Tavalisi meigisvamme ei usalda üldse, mul jäi alati nendega nägu triibuliseks. Aga BB-le annaks meeleldi võimaluse. :)

  lauralicious00@hotmail.com

  ReplyDelete
 93. janeli.sinisalu@gmail.com
  Hetkel kasutan jumestuskreemi peale kandmiseks pintslit ja sõrmi. Beauty Blenderit soovin, kuna olen selle kohta kuulnud/lugenud väga palju head. Tahaksin selle toote ise ära proovida, et meigi tulemuse oleks ühtlane ja ilus. Suvel tellisin endale beauty blenderi niiöelda Replica, mis kohe üldse kriitikat ei kannata. Tahaks ära proovida ka õige toote!

  ReplyDelete
 94. Kannan jumestuskreemi RT stippeling brushiga peale ja olen üpris rahul. Beauty blenderit tahaksin ilmselt samal põhjusel, miks sa isegi, et ise kogeda, kas tegemist on tõesti väärt tootega ja kui ongi, siis kindlasti jätkaks selle kasutamist. Aitäh, toredate postituste eest :)!!!

  Helin.naska@gmail.com

  ReplyDelete
 95. Viktoria Matjušenko jaar31@hot.ee Mina kannan jumestuskreemi näole nii:)....võtan meigiseene, teen vee all märjaks, pigistan üleliigse vee välja, siis peale jumestuskreemi ja kannan näole. Väga mugav ja lihtne peale kanda. Ja tulemus on võrratu;) Proovige kindlasti. Tahaks ise proovida ka seda uut käsna:)

  ReplyDelete
 96. carolinsiimenson@gmail.com

  Siiani olen kasutanud mitut erinevat svammi taolist asja, pintslit...aga kõige parema tulemuse annavad minu puhul sõrmed :)
  Beauty Blender meigisvammi ei ole proovinud. Analoogseid tooteid ka mitte. Oleks huvitav proovida nii kiidetud toodet.

  ReplyDelete
 97. Mina kasutan hetkel jumestuskreemi pealekandmiseks RT buffing brushi, varem kasutasin nende foundation brushi, aga sellega tuli ühtlase tulemuse saamiseks päris palju tööd teha, buffing brush on märksa mugavam selles osas. Beauty blenderit tahaksin proovida, sest siiani pole ma meigisvammidega sõbraks saanud, aga kui seda nii palju kiidetakse ehk suudab see siis mind ka meigisvammide usku pöörata? :D

  siret.viks@gmail.com

  ReplyDelete
 98. Kasutan hetkel pintsleid.

  mirjam.loddes@gmail.com

  ReplyDelete
 99. siiani olen kasutanud oma sõrmi ja jumestuskreemipintslit, kuid sõrmed on siiani parima tülemuse suutnud teha. Beauty Blenderit ega sarnaseid tooteid pole kasutanud veel, kuid väga-väga tahaks. Samas just ükspäev käisin kaubamajas uudistamas beauty blenderit ja pidin kurbusega tunnistama, et natuke liiga kallis on, et endale lubada, kuid väga tahaks proovida.

  triin.rist@gmail.com

  ReplyDelete
 100. puusaag.johanna@gmail.com

  Hetkel kasutan Real Techniques pintslit ja tihti kannan peale ka sõrmedega. Olen samuti huvitatud Beauty Blenderist, sest tahan teada, kas see on ka minu jaoks neid kiidusōnu väärt :)

  ReplyDelete
 101. Varem kasutasin meigišvammi, kuid kuna need muutuvad kiirelt "räpaseks" ja hakkavad tükke endast loovutama(kuluvad), siis olen näppudele truuks jäänud :)
  Beauty blenderit olen kaua piilunud, nii, et oleks päris põnev ta lõpuks ära proovida :)

  Helina008@gmail.com

  ReplyDelete
 102. alma.ilublogi@gmail.com
  Praegu on kasutuses Real Techniques pintslid. Tahan proovida, sest ma olen alati väga skeptiline nii kiidetud toodete suhtes. Ma ei usu pea kunagi, et mingi asi tõesti nii hea on või siis reaalselt ei olegi tooted midagi erilist, lihtsalt kõva reklaam ja popp värk.

  ReplyDelete
 103. Kasutan Artdeco pintslit, Beauty Blenderit soovin proovida, sest pole varem kasutanud midagi sellist meigi peale kandmiseks ning oleks huvitav näha tulemust/kuidas see toode töötab. :) annikorvemaa@gmail.com

  ReplyDelete
 104. mailis.kalvik@gmail.com

  Hetkel kasutan oma näppe või pintslit :) Siiski leian, et näppudega jääb ehk kõige ühtlasem tulemus ja toodet kulub ka vähem. Loodan alternatiivi oma näppudele leida, sest endale veel panen näppudega peale aga kellelegi teisele ei tahaks küll näppe näkku toppida. švammidega jällegi tihti peale tülikas. Pealegi tahan oma silmaga ära näha, kas beauty blender oma nime ja hinda väärt on! :)

  ReplyDelete
 105. piret.hiiesalu@gmail.com

  Enamjaolt kasutan sõrmi, sest nii saan kiiremini. Kui aga rohkem aega, siis kas pintslit või meigisvammi.

  ReplyDelete
 106. Seni olen kasutanud jumestuskreemi pealekandmiseks ainult oma sõrmi. Seega, usu või ära usu - ma pole kunagi oma elus ühtki meigisvammi kasutanud. Kuna talvel on minu nahk väga kuiv, on ühtlase tulemuse saavutamine küllaltki keeruline ja et just beauty blenderit on nii palju erinevate blogijate poolt kiidetud, tahaksin seda väga proovida.
  Daisy

  daisy.estam@gmail.com

  ReplyDelete
 107. Kannan jumestuskreemi hetkel peale sõrmedega, sellel lihtsal põhjusel, et lapsed panid mu meigisvammid hakkama. Ja see viimane on ka põhjuseks, miks see kaunis Beaut Blender mulle võiks saada.
  Ja ma luban, et hoian teda lastele kättesaamatus kohas ;)
  terje.telk(at)gmail.com

  ReplyDelete
 108. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 109. elina.k6ivsaar@gmail.com

  Kasutan jumestuskreemi peale kandmiseks Suavipiel meigisvammi, mis on sama põhimõttega nagu Beauty Blendergi. Minu arust kõige mugavam moodus üldse jumestuskreemi peale kanda- saab palju kiiremini ja ilusa ühtlase tulemuse. Kui tahan eriti püsivat meiki, kannan RT puudripintsli asemel ka puudri peale selle sama Suavipiel svammiga.
  Kuna olen Suavipiel svammiga siiamaani väga rahul, siis ise ilmselt ei raatsiks Beauty Blenderit osta, sest see on poole kallim. Küll aga ootan huviga Sinu postitust sellest, kui kaua Beauty Blender on töökõlblik, sest Suavipiel svammi puhul on mul välja tuua ainult üks miinus- üsna ruttu tekivad sinna mikromõrad ja n-ö praod.

  ReplyDelete
 110. kannireimann@gmail.com

  Jumestuskreemi pealekandmiseks kasutan enamasti Make Up Store'i jumestuspintslit, BB kreemi kannan tavaliselt näppudega. Beauty Blenderit tahaksin proovida, kuna loodan, et sellega saaks veel loomulikuma ja kergema tulemuse.

  ReplyDelete
 111. Kasutan peale kandmiseks pintslit.

  teakas@hotmail.com

  ReplyDelete
 112. grete-a@hotmail.com

  Kasutan meigi peale kandmiseks oma sõrmi või pintsleid :)

  ReplyDelete
 113. Triin Paldermaa
  triinpaldermaa@gmail.com

  Hetkel kasutan pintslit, aga just üks armas roosa meigisvamm on minu meigikollektsioonist puudu! :)

  ReplyDelete
 114. angelakosk@hot.ee

  Jumestuskreemi pealekandmiseks kasutan kas tavalist jumestuskreemisvammi, või siis vahel ka lihtsalt näppude/kätega, kuna endale tundub et siis jääb ühtlasem. :)

  ReplyDelete
 115. Hetkel kannan jumestuskreemi peale pintsliga, kuid olen kasutanud ka svamme. Beauty Blenderit tahan proovida uudishimust, et kas see tõesti on nii hea kui kõik kiidavad ning näha ka vahet tavalisel svammil ja BB'l.

  eppsillukse@hotmail.com

  ReplyDelete
 116. Hetkel kannan jumestuskreemi peale pintsliga, kuid olen kasutanud ka svamme. Beauty Blenderit tahan proovida uudishimust, et kas see tõesti on nii hea kui kõik kiidavad ning näha ka vahet tavalisel svammil ja BB'l.

  eppsillukse@hotmail.com

  ReplyDelete
 117. Ma kasutan endiselt sõrmi, aga svammi prooviks küll. Vaatasin hiljuti iherbi lehelt ka (saab 5-6€ kätte, arvestades sisse tootehind+postikulu-5€ koodi kasutades), aga jätsin hetkel tellimata, et pühade aeg jne, et ei tea kas ja millal alles kätte saaks.
  kissublogib(at)gmail.com

  ReplyDelete
 118. Kasutan jumestuskreemi peale kandmiseks pintslit või näppe.

  reginamand@hotmail.com

  ReplyDelete
 119. Hetkel kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks Ecotoolsi pintslit, kuid sellega jäävad mõningad triibud ehk pintslitõmbed. Näppudega ma kahjuks väga sujuvalt ei oska toodet peale kanda, seega Beauty Blenderi oleks minujaoks äkki hea lahendus.

  Karolin Sakk
  91karolin@gmail.com

  ReplyDelete
 120. joannalattemagi96@gmail.com

  Hetkel kannan jumestuskreemi peale sõrmedegla. Beauty Blenderit tahan proovida, sest kõrini sellest, et sõrmed jäävad korralikult kreemiga kokku ning katvus näol pole ühtlane.

  ReplyDelete
 121. marismustimets@gmail.com
  Praegu kannan jumestuskreemi näole sõrmadege, kuid olen kuulnud niivõrd palju head Beauty Blenderist (just sellest originaalist), ja tahaksin veenduda, et tegu on tõesti tootega, mis on väärt kiidusõnu :)

  ReplyDelete
 122. Kätlin Paavel, katlinpaavel@gmail.com
  Hetkel kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks pintslit. Beauty Blenderit tahaksin proovida, sest tahaks teada, kas see annab loomulikuma tulemuse ja kas see on tõesti nii hea kui räägitakse.

  ReplyDelete
 123. umbjarv@hotmail.com

  Enamasti kannan jumestuskreemi endale peale sõrmedega, kuid vahel ka pintsliga! :)

  ReplyDelete
 124. Jumestuskreemi kannan hetkel näole kas näppudega või pintsiliga(firma on nüüdseks juba maha kulunud). Olen proovinud ka svamme, aga need lähevad väikese aja möödudes nii räpaseks, et pikalt neid kasutada ei julgenud.
  Sooviksin Beauty Blenderit, sest tahaksingi just nimel teada is it worth all hype. Palju kiidusõnu kuulnud, kuid hind on päris krõbe.

  lauralumi06@gmail.com
  Laura Lumi

  ReplyDelete
 125. kellice555@hotmail.com
  Varem kasutasin pintsilt, hetkel kasutan sõrmi kuna tundub kõige mugavam ja jääb siiani parim tulemus ;).

  ReplyDelete
 126. kedykangrumoldri@gmail.com

  Kasutan pealekandmiseks pintslit.

  ReplyDelete
 127. annizimmermann@hot.ee

  Praegu kasutan ma oma jumestuskreemi pealekandmiseks näppe. Mingi hetk ma kasutasin ka umbes sarnast beauty blenderit, kuid see ei töötanud eriti hästi, eks see oli odavam kah :P Väga tahaks proovida ka õiget versiooni!

  ReplyDelete
 128. Kannan tavaliselt jumestuskreemi peale sõrmedega või siis Real Techniques pintslitega.

  helenreimand@hot.ee

  ReplyDelete
 129. Ma kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks Real Techniquesi meigipintslit ja üldse kasutan nüüd pigem pintsleid. Vanasti sai tavalisi svamme kasutatud aga pintsliga on palju mugavam. Pole nüüd svamme proovinud ja pole ka ostnud seda kurikuulsat toodet, kuid see oleks hea võimalus ära proovida :)

  marlenpiho@gmail.com

  ReplyDelete
 130. Kasutan pintslit

  anettheinam97@hot.ee

  ReplyDelete
 131. pikka aega kasutan juba pintslit
  tahaks proovida sest olen palju head sellest kuulnud, aga ise ei tahaks seda raha välja käia .)
  egleolesk@gmail.com

  ReplyDelete
 132. Kui kunagi põhikoolis oma meigikatsetustega alustasin (elagu 90ndad pruuni huulepulga ja kriitvalge lauvärviga!!), siis pätsasin vanema õe käest omale esimese meigisvammi. Sellise klsssikalise nn poroloonist kolmnurga. Plätserdasin siis sellega uhkelt oma nägu, et oleks ikka hästi korralikult kaetud ja matt (ja oligi, nagu praegu piltide pealt ahstamapanevalt võib näha). Iroonilisel kombel on mul tänaseni meeles see heleroosa meigisvamm, aga mitte jumestuskreem, mida tol ajal kasutasin. Neid kolmnurki sai hilisemate aastate jooksul soetatud küll eri suurustes ja kujudes ja eks lõpuks hakkasin ka materjalidel vahet märkama ja teadlikumalt valima.

  Oma esimese jumestuskreemi pintsli soetasin Helsinki tripil H&M-st. Ajal, mil Soome reis marsuudiga Sadam-Mannerheimi katu-Sadam tähendas paljude Eestalste jaoks (mina nende hulgas!) juba suurt kordaminekut. H&M-i Eestisse tulekust ei julgenud eesrindlikumad fashionistad veel unistadagi. Oma kahe eurose hinna eest oli seda pintslit rohkem kui küllalt. Ja see on isegi mul vist senini alles, aga kasutust pole enam aastaid leidnud. Aga kuidagi armas on see ikka. Sentimentaalsus, noh.

  Fakt on igatahes see, et pärast esimest jumestuskreemipintslit on megisvammid, minu elust kadunud (tõsi, kolides leidsin siiski ühest oma "ilukarbist" siiski mingi tagavra kasutamata "kolmnurki" kuid sinna karpi nad ka jäid, juhuks kui on ehk tarvis kellelgi teisele meiki teha või postapokalüptilises maailmas tekib vajadus ninapuuderdamise järele).

  Erinevaid pintsleid on tulnud ja läinud, tänaseks kannan bb kreemi näole sõrmedega, hea lihtne hajutada ja tulemus jääb ilusti läbikumav. Vedelate bronzing creamide ja põsepunade puhul kasutab Real Technique'i stippling brushi. Jumestuskreemi peale kandmiseks see mulle ei meeldinud, küll aga sobib suurepäraselt just nende nn vedelate aktsent-toodete (oo, keeleuuenduse lõputud kurvid!) jaoks. Kuna üks mu lemmik jumestuskreemidest on õhulise suflee tüüpi tekstuuriga (LOreal Matte Morphose), siis seda on suurepärane peale kanda Real Technique'i expert face brushiga.

  Beauty Blenderit olen poes sõrmede vahel veeratanud, aga flashbackid 90ndate fotodest on liialt eredad. Nii ma sugereerin endale, et 16-eurot-"porolooni"-eest-on-ilmselgelt-liiga-palju.

  Kuid samas... kuidagi peavad ju memuaarid "Meetoditest meigi pealekandmiseks" edasi arenema, nii et who knows. Maybe one day...

  P.S. Piinlikult paljusõnalisusele kalduva kommentaari põhjal, tundub, et oleks viimane aeg hakata ise blogima, mitte teiste virtuaalsetes kodudes sisekamuslikke monolooge pidamas käia :)

  ReplyDelete
 133. Jumestuskreemi kannan peale pintsliga, vahel svammiga, aga tahaksin proovida Beauty Blenderit just mitmete kiidusõnade pärast :)

  liisakikerpill@gmail.com

  ReplyDelete
 134. tammelmadli@gmail.com

  Jumestuskreemi kannan peale tavaliselt pintsliga, kuid see kõik oleneb jumestuskreemist endast, vahel ka näppudega. Beauty Blenderit tahaks proovida kuna tunnen, et vahel jääb pintsliga peale kantud jumestuskreem kohati ebaühtlaseks. Tahaks saavutada pigem midagi loomulikku ning ühtlast :)

  ReplyDelete
 135. Jumestuskreemi kannan peale näppudega ja Beauty Blenderit tahaks proovida, sest puuduvad varasemad kogemused meigisvammiga ja oleks huvitav katsetada :)

  anna@elvag.edu.ee

  ReplyDelete
 136. Kasutan Beauty Blenderi soodsamaid alternatiive, mis millegagi väga silma ei paista või lihtsalt oma käsi :) Häid sõnu on profimeikaritelt svammikese küllaga tulnud ning olen mõelnud ka originaalvariandile aga just see kestuse-hinna suhe on miski, millest enne rohkem aimu tahaks saada.

  siret7@ut.ee

  ReplyDelete
 137. kasutan enamasti pintslit, eriti ühtlase tulemuse saamiseks soovin proovida!

  mariisiin@hotmail.com

  ReplyDelete
 138. Hetkel kannan jumestuskreemi näppudega näole, sest senised svammid ei ole andnud minu meelest eriti head ja ühtlast tulemust. Näppudega saan jumestuskreemi hajutada ilusti nii juuksepiirile kui ka lõuajoonele, ilma, et jääks ranti. Miinus selle puhul on see, et küünealused ja küünenahad on siis kõik jumestuskreemised :D
  Väga tahan proovida Beauty Blenderit.

  kerli.joesaar@gmail.com

  ReplyDelete
 139. Greete
  Greete_@hotmail.com

  Kasutan hetkel tavalisi meigisvamme :)

  ReplyDelete
 140. hetkel on kasutusel, ks näpud või tavaline kolmnurk svamm. Tahakski näha, kas see annab siis parema tulemuse.
  evelinv@gmail.com

  ReplyDelete
 141. Mina kasutan hetkel jumestuskreemiga koos beautblender'i laadset asja ehk odavamat variant. Olen juba niiii kaua soovinud originaali ära proovida, kuid ei teadnud üldse, et neid Eestis müüakse. Niiet hetkel olen väga ekstaasis sellest uudisest - eriti lahe on see, et ka selle puhastusvahend ja need minid (peitekreemi kandmiseks ideaalsed nagu youtube'st kuuldud ja nähtud) on Eestisse müügile jõudnud. Kuna beautyblender'ga peaks jumestuskreemi kandmine näole olema palju veatum ja lihtsam, kui muidu, siis ootaks sellelt tõesti seda, et enam ei peaks nii suurt vaeva hajutamise peale minema.

  Ave-Ly17@hotmail.com

  ReplyDelete
 142. eliise.lall@mail.ee
  BB-kreemi kannan peale enamasti näppudega ning jumestuskreemi pintsliga :)

  ReplyDelete
 143. Jumestuskreemi pealepanekuks kasutan tavaliselt mingisuguseid odavamaid meigisvamme, aga kuna nendega jääb tulemus suhteliselt ebaühtlane, siis vahel panen hoopis näppudega kreemi näole.. Ühtlasema tulemuse saamise eesmärgil tahakski Beauty Blenderit proovida:)

  lisettest@hotmail.com

  ReplyDelete
 144. cristhel.kraav@suhtlus.ee

  Kasutan hetkel kõige tavalisemaid svamme. Olen kuulnud Beauty Blenderist väga palju head ning et see jätab ka loomuliku ja ilusa välimuse. Kunagi peaks see toode minu meigikotti kindlasti vupsama.

  ReplyDelete
 145. Enamasti kasutan oma sõrmi, proovinud olen ka svammiga. Tahaksin proovida Beauty Blenderit et saavutada ilus, ühtlane tulemus ja samas saaks jumestuskreem kiiresti, mugavalt peale kantud.

  ReplyDelete
 146. Hetkel kasutan pintslit, aga kuna Beauty Blenderit sooviks proovida kuna sellest on saanud suur sensatsioon kuid hind tundub krõbe. Samas on huvi suur just tulemuse vastu, haunis ja kumav jume Blenderi kasutamisel kõlab ahvatlevalt.

  kristi.lillakas@gmail.com

  ReplyDelete
 147. Kasutan sõrmi. Beauty Blenderit tahaks proovida, sest igalpool kiidetakse ja uudishimu lööb üles. Ise ei raatsi meigi alla suuri summasid panna, on paar halba kogemust.

  mammu2108@gmail.com

  ReplyDelete
 148. monikasoodla@gmail.com

  Kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks pintslit. Beauty Blenderit soovin proovida, et saada ühtlasemat tulemust.

  ReplyDelete
 149. Kasutan meigi pealekandmiseks sõrmi ja pintsleid. :)

  kannukatrin@gmail.com

  ReplyDelete
 150. Tuuliki tulks@hot.ee
  Hetkel kasutan näppe või pintslit ja sooviks proovida, sest uued tooted pakuvad ju ikka huvi + olen selle kohta palju head lugenud

  ReplyDelete
 151. Sõrmedega kannan jumestuskreemi peale. Põhjuseks, mis enda kirjelduseski mainisid on meigishvammide kasutamisel ebaühtlane tulemus. Seepärast oleks päris põnev uudistoodet proovida :)
  irena.ee@gmail.com

  ReplyDelete
 152. Jumestuskreemi kannan peale sõrmedega. Nii jääb palju loomulikum kui tavaliste meigisvammidega. enelielias@gmail.com

  ReplyDelete
 153. Meigi pealekandmiseks kasutan oma enda puhtaid käsi, sest leian, et nii hajub jumestuskreem väga hästi. Samas olen kuulnud, et Beauty Blender pidi hajutamise veel lihtsamaks tegema ja just sellepärast tahaksingi seda proovida.

  inger.r.ivanov@gmail.com

  ReplyDelete
 154. Jumestuskreemi olen senini peale kandnud real techniques meigisvammiga. Käed siiski sügelevad selle algse svammi poole :)

  keidi-sada@hotmail.com

  ReplyDelete
 155. glots@glots.ee

  Ja hetkel kasutan üldjuhul Beauty Blenderit (ja ka tõsiselt rahul), kui olen sissemaganud siis pintslit (ei pea kaks korda kraanikausini kõndima, nagu švammiga :D)
  Enda švamm veel täitsa kobe, aga mu õe teeks õnnelikuks.

  ReplyDelete
 156. Peamiselt kannan jumestuskreemi peale pintsliga, aga kui ma pole viitsinud seda ära pesta, siis teevad näpud oma töö. Harva kasutan svammi ning seda ainult siis, kui tundub, et juuksepiiri ääres on jumestuskreemi liigselt ning hajutan rohkem laiali.

  Beauty Blenderi puhul tahaksin teada, kas see on parem kui pintsel.

  hanna.jogis@gmail.com

  ReplyDelete
 157. Kasutan praegu kõige tavalisemaid meigisvamme, aga tahaks midagi korralikku proovida, siis teaksin edaspidi, kas need on kallimat hinda väärt :)

  marievainumets@gmail.com

  ReplyDelete
 158. Kasutan praegu kõige tavalisemaid meigisvamme, aga tahaks midagi kvaliteetset ja korralikku proovida, siis teaks edaspidi, kas need on kallimat hinda väärt :)

  marievainumets@gmail.com

  ReplyDelete
 159. Hetkel kasutan kõige tavalisemat svammi jumestuskreemi pealekandmiseks. Sellest ilusast enamasti roisast tootest on nii palju räägitud, et uudishimu sai võitu ja hea meelega prooviks ka.
  evajam@gmail.com

  ReplyDelete
 160. Kannan jumestuskreemi peale Real Techniques pintsliga, kuid sooviksin proovida ka kvaliteetset meigisvammi, millega saaksin kindlasti palju ühtlasema tulemuse.

  kristina.kutsar@hotmail.com

  ReplyDelete
 161. Hetkel kasutan meigi peale kandmiseks sormi, silmaalused tupsutan yle yhe Beauty Blenderi odavama alternatiiviga, mis mulle on taitsa meeldinud. Seega olekski vaga ponev naha, kas paris Beauty Blenderiga jaab siis tulemus teistsugusem :)
  ebe.hallmagi@gmail.com

  ReplyDelete
 162. Enamasti kannan jumestuskreemi peale sõrmede abil, sest kõik svammid on senimaani imanud toodet liialt sisse. Seetõttu olekski viimane aeg beautyblenderit proovida!! :):)
  merili.kraus@gmail.com

  ReplyDelete
 163. maereena3@gmail.com
  Kasutan sõrmi :)

  ReplyDelete
 164. maereena3@gmail.com
  Kasutan sõrmi, sius jääb loomulikum :)

  ReplyDelete
 165. Hetkel kasutan beauty blenderi veidi odavamat alternatiivi ning väga huvitav oleks teada saada mis nende vahe on. :)

  kaarmae.kertu@gmail.com

  ReplyDelete
 166. Hetkel kasutan beauty blenderi veidi odavamat alternatiivi ning väga huvitav oleks teada saada mis nende vahe on. :)

  kaarmae.kertu@gmail.com

  ReplyDelete
 167. birgitkala@gmail.com
  Kasutan jumestuskreemi peale panemiseks käsi, kuid sooviks väga proovida seda svammi.

  ReplyDelete
 168. mariin.virolainen@gmail.com

  Mina kannan jumestuskreemi praegu peale sõrmedega, sest olen pettunud igasugustes pintslites ja meigisvammides. Ehk Beautyblender taastaks mu usu nendesse :)

  ReplyDelete
 169. Kasutan hetkel bb-kreemi ja kannan seda peale sõrmedega. Svammi sooviksin, sest on plaanis osta teistsugune jumestuskreem ja pintslite valimises pole ma spetsialist. Olen palju head kuulnud beauty blenderist ja see on minus väga suurt huvi tekitanud.
  annabel.laurit@mail.ee

  ReplyDelete
 170. Hei!

  Kasutan puuderkreemi peale kandmiseks Maci kabuki pintslit, siiani kõige mõnusam viis, tulemus jääb jube ühtlane.
  Beauty Blenderi nimi kõlab juba nii huvitavalt et tahaks seda proovida!

  Kersti Hansen
  hansenkersti@gmail.com

  ReplyDelete
 171. merikeliiva@hotmail.com
  Hetkel kasutan jumestuskreemi pealekandmiseks pintslit. Mul pole varem erilist kokkupuudet svammidega olnud ning seetõttu soovin seetõttu Beauty Blenderit proovida.

  ReplyDelete
 172. Issand, tahtsin just kommentaaridesse kirjutada, et oi kui hea, et sa selle kohta kirjutasid. Paljud YouTuberid kiidavad seda ja tahaks ka hirmsasti järele proovida. Kindlasti võtan osa sellest loosimisest!!
  Mina tavaliselt kasutan näppe. :D Ma olen vist lihtsalt nii harjunud niiviisi peale kandmist juba noorest peale. Aga tahaks hirmsasti järele proovida beautyblenderit! :))

  karo123@tdl.ee

  ReplyDelete
 173. ma olen peaaegu (taaskord) müüdud tänu sinule, that's why :D aga oma BB-sid ja CC-sid kannan ma peale mingite nn ühekordsete svammidega, firmast pole õrna aimugi... nüüd tellisin prooviks RT expert face brush. pole seda veel kätte saanud, aga vaatab, kuidas sellega hakkama saan :)

  cococherryblog@gmail.com

  ReplyDelete
 174. gitta.kynnis.002@mail.ee
  Kasutan kas sõrmi või pintsleid :)

  ReplyDelete
 175. Seni kannan peale jumestuskreemi sõrmedega. Uuups. Pole just kõige kiirem ja parem tulemus, seepärast tahangi beauty blenderit proovida.

  ckrass8@gmail.com

  ReplyDelete
 176. Nagu enamus naisi - sõrmedega :D

  elzbetty@hot.ee

  ReplyDelete
 177. Kasutan tavalisi svamme, aga sain korraks Beauty Blenderit proovida. Tõesti-tõesti - jumestuskreemi kiht jäi väga õhuke, ühtlane ja jättis väga kerge tunde. Edastasin soovi ka Jõuluvanale :)


  kaitz20@gmail.com Kaidi

  ReplyDelete
 178. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 179. Jumestuskreemi, puuderkreemi ja BB-kreemi - neid kõiki olen terve oma elu peale kandnud näppudega, lihtsalt ei ole proovinud ühtegi muud varianti, kuigi näppudega mäkerdamine ei ole kõige mugavam ja peale toimingut tuleb käed korralikult puhtaks pesta, muidu on oht midagi ära määrida.

  Mineraalpuudrit, mida hetkel kasutan, kannan peale suure kabuki pintsliga.

  Beauty Blenderit soovin proovida sellepärast, et seda on nii palju kiidetud. Hetkel mul jumestuskreemid seisavad kapis puutumatuna sellepärast, et ma lihtsalt ei viitsi näppudega seda peale mäkerdada ja tulemus ei jää alati kõige parem, loodan, et Beauty Blender lahendab selle mure :)

  kairi.joemaa@gmail.com

  ReplyDelete
 180. trinity.kannus@gmail.com

  Hetkel kannan jumestuskreemi peale näppudega, kuna tavalised meigisvammid koguvad palju mustust ja minu nahka on kerge rikkuda, aga samas kuna ma olen võistlus iluvõimleja ja mul on hooaja jooksul palju võistlusi nii Eestis kui ka välismaal, siis oleks tore, kui mul oleks mõni spetsiaalne meigisvamm. :)

  ReplyDelete
 181. Hei. Siiani olen kasutanud pintslit.

  maarja.ounmaa@gmail.com

  ReplyDelete
 182. Hei, :)
  Mina kasutan sõrmi meigi pealekandmiseks, kunagi olen ka svamme kasutanud, aga need läksid tõesti mustaks ja kasutuskõlbmatuks päris kiiresti. Olen ka mõelnud pintsli peale, kuid ka see võib selliseid jutte näole jätta nagu nurgelised meigisvammid. BeautyBlender, tundub, et olekski parim variant ja sooviksin seda ise proovida :)
  vellykas9@hot.ee

  ReplyDelete
 183. Jumestuskreeme ei kasuta juba paar aastat. Lõin käega selle "õige" leidmisele.
  Siiani kasutan BB kreemi, hajutan näppudega. Tüütuks kiskunud see näppudega mässamine.
  Ei tea kas sellest kasu oleks BB kreemi hajutamisel?
  maarja.otstavel@gmail.com

  ReplyDelete
 184. Enamasti kannan nahale näppudega, varasemalt kasutasin ka svamme, aga need mulle ei meeldi eriti. Plaaningi siin osta endale kas mõne spets pintsli või siis Beauty Blenderi. Usun et saaksin sellega kiirelt ja mugavalt hea, loomuliku tulemuse:)
  kaie.loorits@gmail.com

  ReplyDelete
 185. li.merila@outlook.com

  Olen alati kasutanud näppe, kuigi see pole just kõige parem - võid end väga lihtsalt ära mäkerdada.

  ReplyDelete
 186. s1rqu7@gmail.com

  Praegu kasutan enamasti pintslit. Olen lugenud palju positiivset tagasisidet Beauty Blenderi kohta ja sooviks seda ka ise proovida :)

  ReplyDelete
 187. krizkel@gmail.com
  Hetkel kannan jumestuskreemi peale sõrmedega, kuna muud asja pole selle jaoks, seega meigisvamm oleks tore :)

  ReplyDelete
 188. Kasutan real technique pintslit hetkel, aga oo see svamm kõlab mõnusalt :)

  kristiinarenser@gmail.com

  ReplyDelete
 189. brita_potter@hotmail.com
  Kannan sõrmedega

  ReplyDelete
 190. paula.kuklane@hotmail.com
  kannan sõrmedega

  ReplyDelete
 191. vaharhelena@gmail.com

  Hetkel kasutan jumestuskreemi näole kandmiseks sõrmi, kuna pintslid ei ole kunagi minu jaoks mugavad tundunud. Tunnen, et just sõrmedega saan kõige raskemini ligipääsetavatesse kohtadesse ilma probleemideta ligi. Aga beauty blenderist olen kuulnud väga head tagasisidet, soovinud seda enda meigikotti lisada olen juba u aasta. :)

  ReplyDelete
 192. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 193. anette.nappa@gmail.com

  Ausalt öeldes meigin ennast väga harva, nädalas 1-2 korda, kui sedagi, ja sellepärast mul kestavad meigitooted päris kaua (õnneks) ja kui otsa saavad siis ikka kõik korraga :).

  Jumestuskreemi katan hetkel sõrmedega, sest tavaline svamm hakkaks lihtsalt mustust koguma ja ma arvan, et mu näonahast midagi lõpuks alles ei jää.

  Aga... ma olen niii kaua unistanud Beauty Blenderist, päris tõsiselt. Mulle meeldib katsetada uusi tooteid, veelgi enam teiste poolt kiidetud tooteid :).

  ReplyDelete
 194. Egk tasub oma real tehniques pintsli hoopis beauty blenderiga asendada :) kaisakullamaa@gmail.com

  ReplyDelete
 195. Hetkel kannan CC-kreemi peale sõrmedega, aga sooviks väga seda svammi proovida. :)
  Liisa
  liisatahiste@gmail.com

  ReplyDelete
 196. airikeliivo@gmail.com
  svammi oleks mega põnev proovida, hetkel kasutan ainult enda sõrmi ):

  ReplyDelete
 197. Kannan jumestuskreemi peale sõrmedega.
  mari.leito@gmail.com

  ReplyDelete
 198. milluke92@hotmail.com

  Mina kannan näppudega peale ja kasutan maybelline dream pure bb-kreemi. Näpud pole ideaalne variant, seega prooviks svammi hea meelega ära.

  ReplyDelete
 199. liis.mandmets2@gmail.com
  Hetkel kannan jumeatuskreemi näole sõrmedega,aga väga tahaksin proovida seda toodet.

  ReplyDelete
 200. helen.kalmist@gmil.com
  Jumestuskreemi kannan peale sõrmedega, sest pintsli ja tavaliste svammidega ei jää tulemus nii ühtlane..

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.