See pole enam ammu saladus, et minu disaini ja Kadri Kruusi teostuse läbi sündis hiljuti üks imeilus must nahkkott. Mingil imelikul kombel pole ma jõudnud siiamaani teile seda kotti lähemalt tutvustada, aga nüüd on selleks paras aeg. Kõik sai alguse sellest, et mul puudus üks kott, kuhu mahuks ära ai-nult vajalikud asjad ehk siis telefon, puudritoos-huulepulk, koduvõtmed ja pangakaart. Väljas käes pole mingit vajadust võtta kaasa midagi enamat. Algselt kaalusin ainult kosmeetikakoti loomist, kuid Kadriga arutades veeres jutulõng nii kaugele, et ühele väga lihtsale kotile lisandus kett, mida saab kanda nii lühikeselt kui pikalt või hoopis eemaldada. Lisaks sellele sisetasku (mille tooni valisin ma nii-nii-nii kaua), kuhu on mugav väiksemat telefoni, pangakaarti, huulepulka või midagi muud väikest peita. Me valisime kaua nahka, keti jämedust, logo asukohta ja Kadri nikerdas pikalt iga viimse kui õmbluse kallal, et kott saaks võimalikult minimalistlik ja ilma liigsete detailideta. Eks ma olin nõudlik ka, aga ma tahtsin, et sünniks midagi sellist, mille üle ma 100% uhkust võiksin tunda.

It's no secret that me and Estonian leather designer Kadri Kruus recently gave life to a new beautiful leather bag! My design and her golden hands were all that was needed to create this only-take-the-essentials-with-you bag that can be worn and used in three different ways: keep the chain long, make it short or remove it and use as a cluth or a makeup bag! :)

Koti hind on 75 eurot ja seda saab osta Kadri Kruusi e-poest. Rääkides hinnast, siis mu esimene palve Kadrile oli hoida hind madalana, aga ilma järeleandmisteta kvaliteedis ja ma arvan, et see õnnestus imeliselt. Nähes kui palju aega ja pühendumust Kadri iga koti loomisse paneb, oleksin ma isiklikult nõus rohkemgi maksma, kuid lõpuks sai 75-st see ilus number, mille eest kott võib olla ilus jõulukingitus teile endale või teie lähedasele. :) Kotile on võimalik juurde lisada ka kinkepakend koos ilusa roosa siidipaberi, musta karbi ja valge paelaga. Kui enda esimese päris koti (mitte prototüübi siis, hihi) kätte sain, oli ikka eriti luksuslik tunne seda karpi avada.
Kui kellelgi on mingeid lisaküsimusi koti kohta, küsige julgelt ja olen valmis siin vastama!

Price for the bag is 75 euros and you can get it on kadrikruus.com! There you will also find even more info about this beautiful piece I'm so proud of! :)

Ühtlasi on mul hea uudis - järgmised viis ostjat saavad lisaks kotile kingituseks kaasa Gwen Stefani for O.P.I Mini Holiday Stars küünelakikomplekti* (väärtus 20+ eur), mis sisaldab teravmeelsete nimedega jõululakke alates klassikalisest punasest ja lõpetades mänglevamate toonidega, millega on pühademeeleolu garanteeritud. ;)
*kui komplektid otsas, eemaldan selle nupukese siit lõpust. :)

5 comments

 1. Super kena kott, Anna! Ja seal kinkepakis on veel eriti armas :)

  ReplyDelete
 2. Väga ilus kott! Väga tubli oled! Ainult, et vabanda kui rumal küsimus, aga kas see kott on päris nahast?

  ReplyDelete
 3. Imekaunis ja naiselik kott, mulle meeldib! :)

  ReplyDelete
 4. Tõesti väga ilus ja lihtne kott, sellist kannaks isegi :)

  www.minajamuud.blogspot.fi

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.