Sain täna teate, et Kiehl'si butiigis ootab mind jõulukingitus ja astusin sealt lõuna ajal läbi. Jäin muidugi pisut kauemaks, sest seal töötab üks imearmas neiu nimega Ingel ning ta tutvustas mulle mõningaid Kiehl'si nahahooldustooteid ja arutas, mis võiksid mind minu nahaprobleemide korral enim aidata. Seega lahkusin ma mitte ainult kingituse, vaid ka hunniku testritega! :)

Kingitus ise on üks ilusamaid, mille saanud olen - imeliselt pakitud ja personaalse kirjakesega! Ma armastan seda kui firmad nii teevad: on näha, et nad on ka su blogi külastanud ja mõelnud, mis sulle meeldida võiks. Võtnud aega sulle isiklikult kirjutada ja tooted välja valida (olgem ausad, blondidele ja lokkis juustele on mulle tooteid saadetud küll ja küll... :D). Sain nende No.1 toote Midnight Recovery kontsentraadi ning sama sarja silmakontsentraadi, lisaks pirniga huulepalsami. Talvine nahahooldus pole kunagi tundunud ahvatlevam kui praegu! ;)

Kas te olete Kiehl'si tooteid proovinud? On teil mõningaid lemmikuid?

Today I got a message that there is a gift waiting for me at our local Kiehl's Boutique. I rushed there during lunch and I didn't just pick up the gift, but spent some time with their customer representative Ingel, who is just the sweetest girl (Ingel means "angel" in Estonian :)). She introduced me to their skin care lines and recommended some products that might help me with my skin problems. Along with the gift I left with a bunch of samples to try out, how exciting! 


As for the gift, this is honestly one of the nicest ones I've ever received! Perfectly packed and with a personal note from Mr. Bones! ;)  I love when companies do this - you can see that they have actually visited my blog and thought about what I might like! I got their No.1 product Midnight Recovery Concentrate and an eye concentrate from the same range. Plus a lip balm! It feels like Christmas Day already! :)

Have you tried any kiehl's products? Any favourites? ;)

5 comments

 1. Vau, tõesti väga ilusalt pakitud kingitus!
  Ja ma olen nii natuke kade Su pihta praegu, sest mu midnight recovery concentrate on vaid paar tilka alles. Tuleb pühad üle elada ja see järgmise aasta eelarvesse võtta. Kallis toode küll aga samas oma hinda ka väärt. (:

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihii, jaa... Või sattuda lennujaama/laeva, kus see on tsipakene soodsam. ;)

   Delete
 2. Minul on ka see MRC ja olen väga rahul ! Hind on küll sutsu kallim, aga samas olen enda oma alates märtsikuust kasutanud ja mul on endiselt üks 7cm toodet alles !

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda kulub korraga tõepoolest vaid 3-4 tilka max. :)

   Delete
 3. creme de corps soy milk and honey whipped body butter on midagi täiesti enneolematut :D see tekstuur on imeline! ultra facial cleanser oli ka väga hea. ja rare earth deep pore daily cleanser ka. kui nüüd järgi mõelda, siis mulle on kõik nende tooted meeldinud...

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.