Olen Elizabeth Ardeni 8 Hour Cream Skin Protectant salvist siin blogis ka varem kirjutanud, kuid aasta oli siis 2012, selle blogi pildikvaliteet alla igasuguse arvestuse ja et möödunud üle 2,5 aasta ning mu suhe selle imetootega on endiselt tugev, toon ta uuesti jutuks. Just nüüd, kus ilmakraadide ette on tekkinud miinus ja hommikuid saadab härmatis, on selleks ka õige aeg.
Elizabeth Ardeni 8 Hour Cream Skin Protectanti lugu algas 1930. aastal - selle toote valmistas Elizabeth Arden ise ning ühtlasi on see esimene toode, mis kannab ka tema nime. Salv olevat olnud nii tõhus, et Elizabeth kasutas ka seda oma hobuste kapatud kapjade leevendamiseks, 8-tunni nimetus tuli juurde, kui üks lojaalne klient kinnitas Elizabethile, et salv tegi tema poja kriimustunud põlve just selle ajaga korda. Kas ja kui palju siin loos tõele vastab, ei oska ma sajaprotsendiliselt kinnitada, aga sellisena on see kirjas mitmetes kohtads, kaasa arvatud Elizabeth Ardeni kodulehel. Ja mulle meeldib seda lugu uskuda. Iga päev toodetakse midagi uut ja uuendlikku, toodetes on koostisosad, mis on "innovatiivsed ja esmakordselt kasutusel," aga mulle meeldib mõelda, et on üks salv, mida on kasutatud ja armastatud juba üle 80 aasta. Niisiis, siin on kaheksa põhjust, miks kõik, kaasa arvatud mina, sellesse salvi kiindunud on.

I've been loving Elizabeth Arden 8 Hour Cream Skin Protectant salve for almost three years now and our relationship is still going strong. It's the only thing I've ever used on my lips that makes them really soft and deeply moisturized without getting me addicted to using it (you know how some lip balms you just need to apply again and again?). I also love the history behind the product - in 1930 it was created by Elizabeth Arden herself, being also the first product to carry her name. Supposedly she even used it on the hooves of her horses to soothe them and one loyal client told her that it only took 8 hours for this salve to heal her son's scratched knees. This salve is a miracle product in many ways and here are eight reasons why people have loved and used this product for over 80 years now.1. Salv kaitseb nahka külma ja tuule eest. Kanna huultele või õhukese kihina põskedele, kui õues on eriti pakane. Leevenda sellega kuiva ja külmaga kannatanud nahka. (NB! See on ainus ja tõesõna AINUS huulepalsam, mis pole mulle n-ö sõltuvust tekitanud ehk siis pikapeale huuli hoopis kuivatama hakanud, nii et ma enam ilma neid niisutamata ei saa.)
2. Pehmendab kuiva nahka kandadel, küünarnukkidel ja mujal.
3. Lisaks külmale ilmale on salvist abi ka kuumaga: leevendab päikesepõletust ja muid kuumusest tingitud nahaärritusi.
4. Tippmeigikunstnikud kasutavad salvi ka modellide peal, lisades sellega läiget huultele, põsenukkidele, silmalaugudele ja isegi säärtele.
5. Kasuta seda kulmuvahana, taltsutamaks turritavaid ja eri suundades kasvavaid kulmukarvu.
6. Toimib edukalt kutiikulikreemina. Hõõru enne magamaminekut küünenahanditesse.
7. Leevendab nahaärritust pärast raseerimist.
8. Annab leevendust kriimustuste ja väiksemate haavade korral. Sobib kasutamiseks ka pärast raseerimist.

***

1. Protect skin from drying wind, central heating and air conditioning. Soothes, restores, calms and helps relieve minor skin irritations, including roughness, redness, chapped, cracked or dry skin.
2. Found in top makeup artists’ kits worldwide, this adds shine to eyelids, cheeks, lips and legs.
3. Smooth eyebrows and create a perfectly defined arch that will stay in place all day.
4. Soften rough, dry cuticles to keep them smooth, supple and beautifully manicured.
5. Smooth rough heels and soften soles.
6.  Ideal after-sun treatment to relieve minor sunburn and calm dry, irritated sun-exposed skin.
7.  Pack this intensive hydrator to boost skin’s in-flight moisture level wherever you fly.
8. Great for an apres shave or apres wax treatment. This classic cream calms irritation, reduces redness and leaves legs super-smooth and silky-soft.Mina ostsin endale uue tuubi Stockmannist, aga väga hea pakkumisega on salv saadaval ka www.levelzone.ee-s, kus 50ml tuub, sama sarja toonitud huulepalsam ja ilus taskupeegel komplektis maksavad kokku 26,90 (muidu maksab enamikes kohtades juba ainuüksi salv üle 30 euro, Stockmannis on salvi tavahind 34). Kes pole seda salvi veel kunagi proovinud, soovitan väga-väga soojalt, minu käekotis ja öökapil on sellel igatahes väga kindel koht! Levelzone diili leiab SIIT.

This salve is available in multiple places and now that Christmas is coming up, I recommend picking this up for your loved ones to keep their skin healthy and kisses soft! I found this pretty nice gift set on feelunique.com! ;)

4 comments

 1. http://www.levelzone.ee/et/elizabeth-arden-8-hour-gift-set-14553 see pakkumine on isegi ahvatlevam, aga nüüd tahan mina ka seda salvi! :D

  ReplyDelete
 2. Mu emal on see kreem vist terve elu olnud ja täpselt sellise 8 põhjusega olen seda kasutanud. Eelmisel aastal ostsin Tallinki laevalt selle huulepalsami ja tõesti, see on parim, mida ma siiani kasutanud olen.
  -P.
  Bowtie Diary

  ReplyDelete
 3. Ema õpetas mind ka just nö raviva kreemina seda kasutama juba üsna noorena. Isegi punne see aitas ära ajada mingi ime läbi ning tõesti asendamatu toode huultel. Olen unustanud aga endale osta seda, peaks..soovima jõuludeks :D

  ReplyDelete
 4. Aknet ei aja hulluks see, poore ei ummista?

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.