SWEATER, NECKLACE, BAG, TIGHTS: LINDEX / WATCH: MICHAEL KORS
LACE SHORTS: H&M / BOOTS: MARTA JONSSON

Mu viimane korralik outfitipostitus oli siin 20. septembril sada aastat tagasi. Ma ei tea, kas mõni teist märkas seda pikka pausi või mitte, aga mind igatahes näris see pea iga päev. Kord ei sobinud ilm, siis aeg, siis enesetunne... Igatahes, täna tundus olevat hea päev otsa uuesti lahti tegemiseks, kuid niipea kui uksest välja astusin, kukkus mulle laubale esimene vihmapiisk ja majade vahelt hiilis välja tugev tuul. Sellest siis n-ö "korralike" piltide vähesus. Jagan teiega lisaks hoopis pisut vihmase ja halli vanalinna miljööd. Ma jumaldan Tallinna vanalinna. Vanalinnu üleüldiselt, tegelikult. 
Peamine põhjus, miks neid pilte teiega jagada tahtsin on Sukkpüksid. Jah, suure S-ga Sukkpüksid, sest need on hetkel mu garderoobi A ja O. Need täpilised sukkpüksid ostsin Lindexist. Et õues on siiski juba jahedam, panin sukkpüksid paari sooja Holly&Whyte kudumiga, milles sooja andmiseks ka pisut villa. :)

Mis on teie vihmase ilma lemmiktegevus? Kui mul oli varem selleks ainult magamine/lugemine ja muud kodused toimingud, siis mu TOP3-e on nüüd jõudnud ka tööl olemine. Siin on soe ja erk valgus ja ma saan rahus askeldada, samal ajal kui all inimesed märgadel munakividel sammuvad. :)

It seems like a hundred years have passed since my last outfit posts, but I just had really-really bad luck. Didn't have the time, the health, the photographer, the weather... Funnily enough, today it started raining just as we stepped out to take these photos. So that's why there's only a couple of photos of me and most are of the Tallinn Old Town. I LOVE this part of Tallinn and can't believe my luck that I'm working every day in this magical place. So I hope you don't mind me mixing up the photos a bit. ;)
I wanted to show you my new polka dot tights from Lindex - I'm obsessed with different black tights at the moment and this pair is just one of them! Since it's already quite chilly outside, I paired my bare legs with a cosy Holly&Whyte knit that also has some wool to keep me warm. :)

10 comments

 1. Mõtlesin just mainida Sulle instas, et ma ei tea kuidas Tallinnas, aga Tartus on küll täiega täpiliste sukkpükste kandmise ilm. Kuidagi soe on. Või lihtsalt olen ise soojalt riides. Enivei....täpilised sukkpüksid on ka minu lemmikud juba aastaid. Täna just täiendasin oma varusid ja ostsin Maximast uued. Praegu kampaanias ja hind 3.47€. Hea alternatiiv Lindexi üsna kallile hinnale, mida olen piilunud. :)
  Mulle meeldib see kudum!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tallinnas oli päevapoole täitsa okei, aga kella kolmest keeras ära. :)
   Suur aitäh Sulle!

   Delete
 2. Üks minu lemmikuid outfiti postitusi! Ja just sellepärast, et pildid on rohkem liigendatud :). Kuidagi kogu kombo on väga mõnus. Ainult püksid oleks isiklikult natukene paksemad vaadanud :P.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi, tore teada, siis võin edaspidigi vahel muid pilte sekka panna. :)
   Kusjuures, pükste osas nõustun, aga mida pole, seda pole... :D

   Delete
 3. mulle meeldib ka see, et lisaks riietele on siin ka meeleolupildid. olgem ausad, tavaliselt näeb ju juba esimese pildiga ära, mis inimesel seljas on :D
  ilus kampsun ja ilusad sukakad, neid tahaks endalegi! aga selliste pükste kandmisega peaksid tõesti naised sügiseti ettevaatlikud olema - põiepõletik on jubeee ja seda ei sooviks küll kellelegi :/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hea teada, lisan meeleolu siis ka järgmistesse. Ja see esimese pildi jutt on väga õige. Mulle isiklikult meeldib lihtsalt alati kui on rohkem, aga kui liiga paljuks läheb, siis ajab juba naerma. :D
   Aitäh, et mu põie pärast muret tunned, eks sellised püksid tuleks tegelikult juba küll kevadet-suve ootama jätta, aga ma võtan veel viimast! Põiepõletik on mul korduvalt olnud ja ka mina ei sooviks seda kellelegi... Kellele ikka iga viie minuti järel traati pissida meeldib. :D

   Delete
  2. Kas see kampsun on hetkel Lindexis müügil? :)

   Delete
 4. Küsimus selline, et millal oleks võimalik antud kampsunit Lindexist endale soetada?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei! See kampsun peaks jõudma novembrikuus müügile. :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.