Pisut kummaline on mõelda, et #BLOGGERSMARKET on juba läbi (ning jah, ma luban, et see on nüüd mõnda aega viimane postitus, kus ma seda üritust mainin... aga oma lapsest tahad ju ikka palju rääkida?:D). Tundub nagu alles meil oleks tekkinud see mõte, korraldasime-nikerdasime ju õigupoolest ikka mõnda aega, aga juba on üritus läbi, ostjad käinud, kingikotid jagatud, stanged tühjaks müüdud. Suur-suur-SUUR aitäh kõigile, kes tulid ja eriti suur aitäh neile, kes julgesid ka mainida, et nad mu blogi loevad. Ma ei kohtu oma lugejatega tihti, pigem saan alati "nägin-sind-trammil-number-kolm" kommentaare, aga väga südantsoojendav on teiega ka päriselt kohtuda ja rääkida. :)
Armas Anete Palmik käis #BLOGGERSMARKET-it ka kohapeal pildistamas ja jagan mõningaid pilte teiega. Ehk need meelitavad teid osalema järgmisel, mis, nagu ma juba rõõmsalt Catwalk.ee-le välja lubasin, tuleb tõenäoliselt kevadel. :)

First #BLOGGERSMARKET, a fashion flea market arranged by me and six other Estonian bloggers was a huge success! Here are some photos (by Anete Palmik) of the event!:)

Helded kingikotid Madaralt, Frooshilt, Sugar Me-lt ja ajakirjalt MOOD meelitasid esimesed ostlejad kohale juba tunnikese enne ürituse algust. Kümmekond minutit enne oli teid umbes nii palju ja avamise hetkeks ligi sada. Uskumatu!

We had a line of people before the event has even began. I have a feeling it had something to do with the generous goodiebags we had for 25 first shoppers... ;)
 #BLOGGERSMARKET-i tiim:
Helene, Aljona
mina, Britta, Mari-Liis, Lucine, MerilyUntil next time! :)

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.