Täna oli mul koju jõudes selline pingelangus, et ma jäin hetkega magama ja ärkasin alles natukese aja eest, kella 21 paiku. Olin vist mingit kergemat sorti koomas, sest ainult sisetunne ütleb, et vahepeal käis L. kodus ja ütles, et läheb oma parima sõbraga välja. :D
Korraldasin sel nädalal uues Seppälä pop-up jõulupoes (Viru 13/15) kaks üritust, pluss aitasin eelnevalt poodi valmis sättida ja sellele viimaseid lihve anda. Kuidagi sai vahepeal ka nii palju muud tehtud... to do listis on linnud asjadel taga, aga kuidas ja millal ma need ära tegin, lihtsalt ei meenu enam - kõik on nagu üks suur udu. Jagan teiega mõlema ürituse pilte niipea kui need fotograafilt kätte saan, seni aga tuleb leppida mõningate kildudega Instagramist, nagu mu bits & pieces postitustes ikka. :)

I was so relieved that it's weekend when I got home - I fell asleep instantly and woke up around 9pm. After checking off A LOT of things on my to do list and putting together two events, sleeping on the couch in the softest bathrobe ever was exactly what I needed. :)

1. Tulbid, mu lemmiklilled on vaikselt tagasi hiilima hakanud ja sel nädalal üllatas L. mind nende kolmega. Lihtsalt niisama. See on imeline, kui sul on kiirel ja raskel ajal kõrval keegi, kes sind sajaprotsendiliselt toetab ja vahel väikeste üllatustega mõtted muredelt minema viib. 
2. Tunnen endiselt pisut puudust oma venna koerast, keda eelmisel nädalavahetusel hoidsin. Me teame, et tahame tulevikus ka endale koera ja oleme uurinud-kaalunud mitmeid tõuge, aga ka varjupaikadel silma peal hoidnud, nii et eks näis, millal meie pere neljaliikmeliseks saab. Samal ajal igatsen ka oma esimest koera Lottat, kes elab mu vanematega maal ja jääb iga päevaga üha vanemaks ja vanemaks. :(
3. Selle foto all tekkis Instagramis ühel päeval arutlus: miks meestele punased huuled ei meeldi? L. ütleb näiteks, et ainult naised arvavad, et mehed peavad neid seksikaks ja ilusaks, tegelikult meeldivad need lihtsalt naistele endile. Minu meelest on need superilusad, eriti naistel, kellele on antud ka väga ilusad huuled.
4. Ega te pole unustanud, et JUBA HOMME toimub #BLOGGERSMARKET!? Olge kell 12 kohal (veel parem - olge esimese 25 seas, kes saavad endale kingikoti!) ja krabage endale parimad palad minu ja kuue teise blogija farderoobidest! Kohapeal tutvustatakse ka põnevaid ilutooteid ja kustutatakse janu, maksimumhinnad esemetel on 20 eurot. Mul on kõik juba peaaegu pakitud ja ootan põnevusega homset! Andke kommentaarides märku, kes juba tulemas on ja öelge kindlasti tere ka, kui mu blogilugejad oled, ma tahaksin väga-väga-väga teiega kohtuda! :) Facebooki eventi leiab siit!

Näeme homme #BLOGGERSMARKETil! :)

1. Beautiful tulips L. got me just as a simple surprise after a hard day at work. :)
2. Missing my brother's pug who I babysitted last weekend. Can't wai to get our own dog as well!
3. Why do men hate red lips? I don't know, but a lot of them seem to dislike them. We even had a discussion in my Instagram under that same photo. :D
4. If you're in Tallinn tomorrow, make sure to visit #BLOGGERSMARKET! Me and six other bloggers sell cool pieces from our wardrobes with cheap prices! ;)Have a happy weekend! :)

2 comments

  1. Koera võtmise puhul tasuks silma peal hoida ja igasugustel soovidel kuldsetel börsidel jms, seal jätkub pakkumisi, küll on igast jama ka, kuid mina leidsin sealt endale sõbra. Pole küll tõukoer, kuid sõbrana on ta parim ja ta on tohutult armas

    ReplyDelete
  2. Nii tahaks tulla aga ei tea kas jõuab. Proovid.

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.