Mu viimasest meigiteemalisest wishful thinking postitusest on juba palju aega möödas, sest kõike lihtsalt kogunes ja kogunes ning mul polnud mingit põhjust pikemalt mõtlema jääda, mida ma veel tahaksin.
Praegu on mu meigikollektsioonist puudu kolm hädavajalikku ja üks ei-vaja-aga-tahan asi. Olen lauvärvidega kohutavalt laisk ja kiindusin juba mõne aja eest kreemjatesse lauvärvidesse, mida saab sõrmega peale kanda, et siis muretult päevaga pihta hakata. Chanel Illusion D'Ombre kreemjas lauvärv toonis "Emerveille" teenis mind tublisti ja ära kuivamata ligi kaks aastat (kirjutasin sellest siin) ja kasutasin seda vähemalt 2-3 korda iga nädal, nii et olen valmis uuesti samasse tootesse investeerima, kuid seekord tahaksin midagi vähe tumedamat.
Kasutan kulmudel iga päev Artdeco kulmupuudrit, mis teeb oma tööd imeliselt, kuid ainsaks miinuseks on pakend, mis on nii imetilluke, et kipub aina kaduma, lisaks pole see kõige esteetilisema välimusega ja me kõik teame kui valiv ma pakenditega võin olla. Seega prooviksin hea meelega kulmupuudrina töösse võtta mõne M.A.C-i lauvärvi (täpse tooni aitab tõenäoliselt teenindaja valida, ma ise pole veel kindel), lisaks sellele vajan ka uut kulmupintslit. Mu Make Up Store oma kulus kuidagi üsna kiiresti koledaks, nii et olen valmis nüüd kallimasse investeerima - after all, see on toode, mida ma kasutan iga päev ja kulmud on minu jaoks meikimisel üks olulisemaid osi.
Last, but not least kuulub mu igapäevasesse meigirutiini matt päikesepuuder, millega õrnalt nägu kontuurida. Praegusel on kahjuks sügistalve jaoks liialt soe alatoon, nii et tahaksin ära proovida M.A.C-i põsepuna "Harmony", mida väga-väga paljud just kontuurimiseks kasutavad.
Mis teie meigikotist hetkel puudu on? Kas olete kasutanud mõnda ülalnimetatud toodetest ja julgete neid ka soovitada?

***

It's been a while since my last makeup related wishlist, but I kind of just felt a bit overwhelmed by all the beauty products I had. I had too many and didn't get as excited as I used to anymore, so I've been sticking to the same products for months now, only rarely trying anything new. But now I have four things that would probably make me a happy puppy if I got them!
I absolutely LOVED my Chanel Illusion D'Ombre cream eyeshadow in shade "Emerveille". It lasted for a good two years before drying up and it was such an easy product. I applied it with my finger and it lasted te whole day. Now I would love to have a darker shade.
Eyebrows are so important to me, but unfortunately I haven't been blessed with beautiful, full, dark eyebrows. So I fill them in with eyebrow powder every day. I'd like to invest in a good quality eyebrow brush, as well as a M.A.C eyeshadow that would be the perfect shade for my eyebrows. I love my Artdeco eyebrow powder as well, but I hate the packaging, so I'm looking into M.A.C next!
Last, but not least, everyone is saying how great M.A.C "Harmony" blush works as a contour powder. I've been using a matte bronzer for months now, but it's a bit too warm-toned for fall and winter, so I need to invest in something like "Harmony".
What is in your makeup wishlist? Have you used any of the products mentioned above? :)

8 comments

 1. Heihei,

  Soovitan kulmupuudrina proovida ka Sigma Brow Powder Duo't, ühes nö potsikus on 2 tooni ja ilusad hallikas-pruunikad loomulikud toonid. Ise kasutan ja olen väga rahul :)
  Tellida saab nt. siit: http://www.naturaalkosmeetika.ee/brow-powder-duo-light.html ja hind on ka päris okei.

  Olen kasutanud kulmupuudrina ka Make Up Store'i lauvärvi, aga sellega tervet päeva küll vastu ei pidanud, kulus üpriski kiiresti maha (usun, et M.A.C-i lauvärvid on selle kohapealt vastupidavamad).

  Päikest,
  Johanna

  ReplyDelete
 2. Kasutan ka MACi lauvärvi kulmudel. Kuigi mul on endal loomulikult tumedad kulmud, siis täidan ainult ''tühje'' kohti. Ja just seda sama tooni mis pildil. Väga rahul igastahes ja tundub et see ei saagi kunagi otsa. Super asi :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Huuh, tore teada, et rahul oled - loodetavasti ei pea minagi ostu hiljem kahtsema. :)

   Delete
 3. Chaneli toodete pakendid on the best! Pole kunagi yhtegi nende kosmeetikumi tegelikult isegi mitte proovinud (kuna eelistan naturaalseid ilutooteid), aga juba selle parast, et see shikk pakend mu kapil ilutseks, ostaks :-)

  Anneli x
  www.owlinvogue.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nõus, nende pakendid on imelised. YSL on vast teisel kohal. :D

   Delete
 4. Tere, Anna Elisabeth!

  Kuidas selle Chaneli lauvärvi püsivus on? Kas kipub ka päeva peale laiali minema või püsib kenasti? Kui lauvärvi alla panna baasi, siis on vist parem tulemus? Kaalun ka ostmist, ainult püsivuses pole päris kindel. Kas soovitaksid osta, ikkagi Chanel ju? ;) Mulle meeldisid poes väga Emerveille ja ka Utopia.

  Parimat,
  Marge

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina jäin oma "Emerveille" püsivusega väga rahule, see püsis ikka terve päeva peal, isegi kui ma aluskreemi ei kasutanud. Aga siin sõltub palju kindlasti ka enda nahatüübist - kui rasused silmalaud on jne.

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.