Kahandasin hiljuti oma meigikollektsiooni enam kui poole võrra, sest ma lihtsalt ei kasutanud enamikke tooteid. Olen leidnud kindlad lemmikbrändid ja -tooted, mida igapäevaselt kasutan ja väga palju muud polegi käeulatusse tarvis. Eile öösel koristades (sest ma koristan alati öösiti - on teie seas ka selliseid? :D) võtsin ette ka meigiasjad ja andsin neile oluliselt organiseerituma olemise. Aastate jooksul olen hoidnud oma meigiasju sahtlites ja erisuuruses karpides, kuid nüüdne paigutus on mu senine lemmik. Kõik on kenasti silma all ja ruumi kulub minimaalselt.

Last night I started cleaning the apartment (I always clean at night - is anyone else like that?:D) reorganized my makeup collection. I recently got rid of more than half of my collection and was looking for a nice way to organize my everyday makeup, so that I could see and reach everything easily, but that it wouldn't take up too much space. I've kept my makeup in drawers and in boxes, but this new method has to be my favourite.

Ühtlasi on see väga odav: võtsin lihtsa punutud Jyski korvi (4,99) ja panin sinna viis suvisest peost üle jäänud plastiktopsi (minu omad on natuke tugevamad ja laiemad kui need kõige tavalisemad, aga plastiktopside asemel sobiksid imehästi ka näiteks tühjad küünlapurgid). Ühte läksid igapäevased pintslid, teise kõikvõimalikud pliiatsid ja muud "piklikud tooted" (:D), kolmandasse huulepulgad, neljandasse huuleläiked ja viiendasse mõned lauvärvid. Vahepealsesse alasse mahtusid veel paar paletti, põsepuna, puuder, meiki fikseeriv sprei, jumestuskreemid ja pakk meigisvamme. 

Loodan, et kui teie seas oli neid, kes samuti hädas, kuidas oma igapäevased meigiasju hoiustada, siis saite siit pisut inspiratsiooni. Muide, mul on samasugused korvid vannitoas ka juukse-, näo- ja kehahooldustoodete tarvis. ;)

All you need is a small basket and some plastic cups/empty candle jars. Fill the jars with items (one for brushes, one for lippies etc) and you can fill the space between with bigger palettes, powders etc. Quick, cheap and very easy to keep neat (which is always a good thing). ;)

I hope this inspired at least one of you to go and organize your makeup now! :D

2 comments

  1. Kusjuures - minul ongi tühjades küünlapurkides samamoodi :)

    ReplyDelete
  2. Mul on täpselt samasugune korv, aga mul oli häda asjade paigutamisega. Need ei taha ju kuidagi püsti seista selle punutud põhja peal. Ilmselt võtan selle topsikute idee kasutusse, ei tulnudki ise nii lihtsa asja peale :)

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.