Last week I got a sweet gift from a friend: Signorina perfume by Salvatore Ferragamo. Since my long time favourite scent (not favourite anymore) is also by Ferragamo, I had high expectations and well, I was not let down. From the beautiful light pink box and bottle with rose gold details to the scent itself, it's perfect! The bottle, actually, is probably one of the prettiest perfume bottles I've ever seen. 

 (Incanto Shine)Möödunud nädalal tõi armas tuttav Kristi mulle kingituseks Salvatore Ferragamo parfüümi Signorina ja nii sündis oktoobrikuu lõhn! Pean väga vabandama, et september vahele jäi, aga see kuu lausa jooksis mööda - edaspidi toon ikka igal kuul teieni mõne uue lõhna. :)
Kuna mu pikaaegne lemmik (ja mu kihlatu täielik lemmik) naisteparfüüm on samuti Salvatore Ferragamolt (Incanto Shine), olid ootused kõrged. Ja see parfüüm on viimse detailini perfektne, alustades naiselikust kahvaturoosast pakendist, jätkates imeilusa pudeliga (mis on üks ilusamaid, mida ma iial näinud olen) ja lõpetades parfüümi endaga.  

Since I'm not too good in describing scents, I did a quick search and here's a more official description of the scent: "The bright fizzy notes of currant spiced by fresh pink pepper bring their joyful, cheeky character to the natural green notes. A creative floral heart is the result of the fusion of fresh jasmine, peony and the chic femininity of rose. The airy creamy texture of pannacotta together with soft musk and intriguing woody patchouli notes offer a distinctive Italian elegance and an unexpected addictiveness."
And how would I describe it? I can definitely smell the floral and I always recognize musk, which is my big favourite in scents. I was also able to put my finger on berries, since they're also present in some of my other favourite berry-scents. I'd say thatthis perfume feels like a birthday. Firs you get a big bouqet of flowers delivered to your doorstep. Then you go on to have a pleasant afternoon with your best friends and panna cotta dessert. Your day ends in the company of your loved one, all sweet, safe and warm. :)
NB! My boyfriend, however, doesn't like this scent. He says it's too dry and powdery. But all the women who I've showed this to have really liked it. 

Kuna ma ise ei oska iial lõhnu kirjeldada ja parim, mis ma teile kirjutada suudaks, on, et tegu on peamiselt lillelõhnaga, siis tegin kiire otsingu ja leidsin sellise kirjelduse: "joovastavast lillelõhnalisest südamest võrsub värske jasmiini, pojengi ja šikilt naiseliku roosi lillebukett, kus roosa pipar ning mahlased sõstranoodid lisavad rohelistele nootidele vallatult värske alatooni. Panna Cotta õhuliselt kreemjas tekstuur koos sooja muskuse ja sensuaalselt puiduse patšuli nootidega annab parfüümile ehedat itaaliapärast ja ootamatult sõltuvusttekitavat elegantsust." Ma nõustun, et parfüümi tuumaks on kindlasti lilled, kuid samas tunnen ma seal ära muskuse. Muskuse leian ma alati lõhnadest üles, sest see sisaldub enamikes mu lemmikutes. Nii, nagu jaotasin kolmeks Hugo Bossi Ma Vie parfüümi augustis, saan kolmeks jaotada ka selle: sul on sünnipäev ja esmalt tuuakse sulle uksele uhke lillebukett. Päev jätkub sõstrase Panna Cotta magustoiduga sõbrannade seltsis ja lõppeb kallima kaisus. Naiselikkus, magusus ja soojus on kõik olemas.
NB! Mu kihlatule see lõhn näiteks aga ei meeldinud. Ta ütles, et see on liiga magus ja puudrine. Emale, mulle endale ja ühele naiskolleegile meeldib see-eest väga... Võta siis näpust! :D

I personally left this perfume to be as my evening scent. Although it's sweet and fresh, it has a deepness and, dare I say... sexyness? to it that just fits better for nighttime. Then again, keep in mind that I have the perfume version - eau de toilette might be a lot lighter and suitable for everyday use.
This perfume has a VERY impressive lasting power as well, at least on my skin and clothes. I can smell it on my wrists even after 5-6 hours and on my clothes the scent lingers for days and days... :)


Mina isiklikult jätsin selle parfüümi õhtuseks lõhnaks. Ehkki kerge ja magusalt värske, on selles sügavust ja... seksikust?, mis sobiks just õhtuseks kandmiseks. Tuleb tõdeda, et see on ka uskumatult kauapüsiv - olen juba õppinud, et a-la-ti tasub eelistada parfüümi tualettveele, kui sa just ei taha, et lõhn juba tunni pärast haihtunud oleks. Parfüüm põsib ihul tunde ja rõivastel päevi. Signorina 30ml parfüümi hind jääb kaupluses 50 euro ringi, aga näiteks MyLook.ee-st leidsin selle ka 39-ga. 


4 comments

 1. Mul on olnud au olla selle imelise, naiseliku lõhna omanikuks nüüd pea pool aastat ning ma armastan seda täielikult ning lõputult! Nõustun Sinuga täielikult, lõhn sobib tõesti pigem õhtuseks kandmiseks või praegusele aastaajale kohaselt sügis-talvisele ajale.

  Iga kord seda endale peale piserdades tunnen end tõelise jumalannana ning nägu lööb särama! Kuna tegemist on tõesti edp'ga, siis ei soovita seda vahetult enne autosse istumist endale peale lasta - tulemuseks võib olla see, et elukaaslane laseb esimeseks 10ks sõiduminutiks autoaknad ühtegi sõna lausumata alla :D Jep, true story!

  ReplyDelete
 2. Ja Hulludel Päevadel maksab see 32 eurot :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hulludel Päevadel on kahjuks tualettvesi, mitte parfüüm. :(

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.