PHOTO: LILIAN MARIE MERILA

SHOES: CONVERSE / JEANS: SEPPÄLÄ / BLOUSE, HAT: LINDEX / LEATHER JACKET: STRADIVARIUS
BAG, WATCH: MICHAEL KORS

Ajakiri Anne&Stiil, õigemini nende moetoimetaja Anu Lensment otsustas võtta ühe värvipelguri ja riietada ta võimalikult kirevatesse outfittidesse. Selleks katsejäneseks sain mina and I couldn't be happier - pildistamine oli väga lahe, nii Anu kui fotograaf Lilian olid supertoredad. Ma ei saa teid aga kuidagi kiusamata jätta ja jagan siin vaid "enne" pilti, mis tehti mu tollase päeva riietusest. Kui tahate näha mind kolmes kreisis ja kirjus komplektis (millest ühe panin ise kokku) ja lugeda ka väikest intervjuud, siis lipake poodi-putkasse, ostke novembrikuu Anne&Stiil ja keerake leheküljed 62 ja 63!

Estonia's biggest womens magazine Anne&Stiil did a short photoshoot with me with the purpose of dressing me into the most colourful possible outfits! To tease you, I'm only sharing the "before" picture, the rest can be found in Anne&Stiil November issue. I'll probably share the rest some time in the future, so no worries, people outside of Estonia, you'll see the photos as well. :)

9 comments

 1. Ülimalt mõnus outfit! Ja Sinu enda maitse/stiil on ikka kõige parem (;

  ReplyDelete
 2. Ma arvan, et see on üks mu lemmik pilte sinust. Samas ma võiks seda iga pildi kohta öelda. Original chick I am.

  ReplyDelete
 3. Just sirvisin A&S ning leidsin ka need värvilised komplektid. Kui aus olla, siis tundus et sulle väga need ei meeldinud ning tundsid ebamugavalt :D

  ReplyDelete
 4. Suurepärane! Imetlen tõsiselt Sinu stiili ja julgust. Iga kuuga leiad aina põnevamaid kombinatsioone ja annad nii inspiratsiooni mulle endale ka midagi uut jälle katsetada :)

  ReplyDelete
 5. Väga lahe outfit! Su stiil on tõesti väga inspireeriv!

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.