BAG: ALEXANDER WANG ROCCO

Olen Alexander Wang Rocco kotti endale tahtnud juba enam kui kolm aastat ja nüüd on aeg lõpuks tegutsema asuda. Näis kui kiiresti ma elu ja pulmaplaanide kõrvalt vajaliku summa kokku saan, aga loodetavasti näeb seda kotti juba üsna pea mu käevangus. Võtsin isegi õe endale tugiisikuks, et ta mind keelaks iga kord kui tahan raha mujale "sulatada". See on otsast otsani ja iga viimse detailini justkui mulle loodud. Kolm aastat tagasi eBay'st soetatud replica olen juba kapsaks kandnud, nii et on aeg originaali investeerida. :)

Mind väga huvitab, mis on teie unistuste käekott, mida tulevikus kindlasti omada tahaksite? Minu üks kindel soov on veel näiteks Céline Mini Luggage. Kui keegi on endale juba mõne disainerkoti saanud, siis mis see esimene kott oli ja kuidas see teieni jõudis? :)

I've been wanting Alexander Wang Rocco bag for over three years and now I finally decided to properly begin putting aside money to get this bag. Hopefully it will be mine before 2015! :)


16 comments

 1. Mul ei ole ühtegi disanerkotti, mida tõesti hing ihkaks. Ma ei saa öelda, et mul midagi mõne vastu oleks, aga ise ei ostaks, rahast hakkab kahju. Ma pigem olen see rohkem-on-uhkem tüüpi, ehk ostan hea meelega endale kaltsukast kotte ja nii koguneb neid päris palju. Pealegi olen ma liiga laisk ehk kui mul laps ikka tahab emme moodi olla ja mu kotti mõõda maad lohistab, sest tõsta ta seda ei jõua, siis ma kahtlen, et ma seda lõbu talle disainerkotiga lubaks :)

  ReplyDelete
 2. Unistan klassikalisest Balenciaga kotist ja Chanel flap bagist, esimene on kindel soov, teine tundub aeg-ajalt ikka ülemõistuse kallis. Esimene disainerkott oli LV neverfull, mille ostsin Pariisist 21. sünnipäevaks :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Balenciagad on väga ilusad ja hind ei ole nii üle mõistuse kui võrrelda näiteks Chaneliga, mis on Su teine soov. ;) LV Neverfull on kena, on sul pruun või beež? :)

   Delete
 3. Üks dream bag on juba mitu-mitu aastat olnud kurikuulus Chanel 2.55, teisel kohal on ammune lemmik Mulberry Alexa, ent kummagi jaoks veel otseselt raha kõrvale panema ei ole hakanud, sest mõtlemad on natuke liiiga kallid :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, eks Chanel on vist pea iga naise unistustes kusagil olemas, ka minu. :D Ja ühel päeval ma ta endale saan ka, I just know it! :D MUlberrylt meeldib mulle nende Del Rey. :)

   Delete
 4. Minu esimeseks disanierkotiks osutus Michael Kors'i Hamilton bag, ja selle kinkis mulle minu noormees meie aastapäeva puhul :) Kõigepealt seisis see päris tükk aega enda ümbrise koti sees, ja kohe mitte ei tahtnud seda sealt välja võtta kartes, et see kohe määrdub või sellega juhtub midagi ... aga tasapisi olen seda ikka kasutusse võtnud ja mul on hea meel, et ma just sellise koti sain, sest see on parajalt mahukas ja mõnusas suuruses :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hamiltonid on superkenad ja mul poleks vähimatki ühe omamise vastu. ;)

   Delete
 5. See Rollo on võib-olla (minu jaoks) natuke liiga mainstream, et ta eest nii palju maksta, sest igal teisel on selline mitte-originaal käe otsas. Ise tahaks väga musta Versace Palazzo kotti(http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/75/51/0c/75510c313f08cdc4a09139e562f50aa0.jpg), hind on sellel u 4000 dollarit.

  ReplyDelete
 6. Olen aru saanud, et see on väga raske kott, ilus küll. Minu lemmikisainer on Marc Jacobs ja tema Stam oli pikalt unistustekott :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mulle Marc Jacobsi kotid eriti oma kuju ja vormi poolest meeldinud pole, ehkki paljud muud asjad on tal küll superlahedad. Raske on Rocco, jah, põhjal olevate neetide tõttu. :)

   Delete
 7. Oii minu totaalne dream bag on beez Céline Mini Luggage juba aastaid.
  Sünnipäevaks kinkis abikaasa Sophie Hulme Zip Top Bowling Bagi ja see on päris elus veeeel ilusam kui pildi pealt tundus. Täiesti imeline.

  Musta rose goldiga Roccot olen ka poes mitu korda keerutanud. Super ilus kott on tõest!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma tahaksin musta Mini Luggage'it ja kui juba unistamiseks läks, siis sinist Micro Luggage'it. :D
   Sophie Hulme kotid on väga kenad! ;)

   Delete
 8. Mulle väga meeldis Lindexi crossbody kott Sinu piltidelt. Disainerkottidest ma unistada ei oska :)

  ReplyDelete
 9. Miski pole suutnud mu südant handbangilandis liigutada, kuni hetkeni kui tulid välja Chanel´i Boy kollektsioon. oehoehoeh.
  https://s3.amazonaws.com/lollipuff/media/blog/89/red-chanel-boy-bag-gold.jpg

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.