Klassikaline punane Chaneli huulepulk ja kehakreem, mida ma ei raatsi endale tõenäoliselt mitte kunagi peale määrida. Selle imeilusa kingituse eest pean tänama Kristit! :) Kirjutan peagi mõlemast tootest ka lähemalt, sest mina olen nende proovimise pärast küll juba pealaest jalatallani elevil. Kas ja millised Chaneli tooted teie iluarsenali kuuluvad? :)

A classic red lipstick and a body cream I'll probably never allow myself to use. :D I have to thank Kristi for this generous gift! Of course I will write about both of these more soon, since I'm overly excited to try them out already! :)

4 comments

 1. Chaneli parfüümid "Chanel" ja "Mademoiselle". Viimane on olnud minu nii öelda signatuurlõhnaks juba aastaid, ma arvan, et vähemalt seitse aastat kindlasti. Ja jääb ka aastateks..
  Kindlasti on tulevikus plaanis endale ka Chaneli huulepulk muretseda..

  ReplyDelete
 2. minul on samamoodi signatuuriks "mademoiselle", lisaks on kaks jumestuskreemi (vitalumière ja mat lumière), kaks hydrabase huulepulka, sublime de chanel ripsmetušš, ombre d'eau vedel lauvärv ja les 4 ombres lauvärvipalett, mis on ainsana kõigist proovitud chaneli toodetest ehe jamps, sest nii kehva pigmendiga lauvärve pole minu käpad enne puutunud :D kõik ülejäänu on MAGICAL!

  ReplyDelete
 3. Parfüüm Coco Mademoiselle on forever mu signatuur. Ei kasutaks ühtegi jumestuskreemi peale Chaneli omade, esimene mida kunagi proovisin oli Mat Lumiere, kuid viimased 4 pudelit on olnud Perfection Lumiere. Poudre Universel'i on ka mitmes karp juba kasutusel. Hiljuti avastasin enda jaoks Hydra Beauty Gel Creme'i, mis on taevaliku lõhnaga niisutav, kuid mitte raske näokreem. Oman ka paari les 4 ombres lauvärvi paletti, kuid pean eelkirjutajaga nõustuma, et suhteliselt halvad pigmendid ja pea kivistunud olekus. Üldiselt aga kipub vähemalt minul nii olema, et kui üks Chaneli toode juba omaks saab, siis ilma selleta enam elu ette ei kujuta.

  ReplyDelete
 4. mul on ainult üks chaneli toode, vitalumière jumestuskreem ja see ei meeldinud mulle. kindlasti tahan proovida mõnda muud chaneli jumestuskreemi ja ilmselt tahaks huulepulka ka.. aga seda kõike uuel aasta alles :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.