Katsetan meeleldi aeg-ajalt uusi meigipõhja tooteid, kuid kui aus olla, siis olen juba suve algusest saati kasutanud igapäevaselt vaid kolme kindlat toodet. Need on lollikindlad, ei ärrita mu nahka ja teevad oma tööd NII hästi. Milleks neid siis välja vahetada? Üks ja ainus vahelduv tegelane on neljas, primer, sest need on minu silmis kõik nii sarnased.

Avon Magix Face Perfector* on primer, mis lõpptulemuselt väga sarnane näiteks L'Oreal Blur kreemile. Nagu kõik tublimad primerid, ühtlustab see veidi naha tekstuuri, nii et ülejäänud meik kandub veatumalt peale, lisaks on sellel SPF 20, mis on alati pluss!

Võiksin vanduda, et päike tuli välja ja linnud hakkasid laulma, kui Maybelline Dream Pure BB-kreemi avastasin. Sel on i-me-li-ne katvus ja püsivus, justkui oleks tegu pigem jumestuskreemiga. See sisaldab 2% salitsüülhapet, mis aitab võidelda põletikuliste punnidega, kreemis on SPF 15 ja all in all on see minu (ja nagu ma hiljuti avastasin, siis ka mitme sõbranna) silmis võidutoode. 

Miski, mis vajab natuke rohkem katvust, on mu armilised põsed ja lõug, millega akne on teinud oma töö. Ideaalselt sobib laiema pinna peitmiseks M.A.C Pro Longwear peitekreem. Minu kolm tähelepanekut selle toote kohta: 1) Seda on parem kanda pigem jumestuskreemi peale kui alla, muidu võib see pisut nahka kuivatada; 2) ehkki seda soovitatakse kasutada ka silmade all, koguneb see inetult kortsudesse ja nahavagudesse (õõ, kui imelik sõna); 3) VÄGA raske on kontrollida kogust, mille pudelist välja pumpad - see tahab pidevalt anda rohkem kui tarvis, mis on kahjuks kalli toote raiskamine.

Ehkki mul on loomupäraselt pisut tumedad silmaalused, ei meeldi mulle neid täielikult peita - ma pole siis justkui enam enda nägu. Küll aga fännan ma valgustpeegeldavaid pliiatseid, täpsemalt valgustpeegelavat pliiatsIT, sest ma leidsin aastate eest ühe ja olen sellele kindlaks jäänud. The Body Shop Lightening Touch valgustpeegeldav peitekreem annab olemisele vähemalt kolm tundi iluund juurde ja mingil imekombel on mulle 3ml toodet (jah, ainult 3ml!?) jätkunud juba mitmeks kuuks.

Ongi kõik! :) Millised on teie meigipõhjatooted, mille peale saate alati kindlad olla? Kas mõni minu lemmikutest pesitseb ka teie kosmeetikakottides? :)

***

Although I LOVE experimenting with new makeup items, I tend to stick to certain base products. When you find something that works, there's no need to switch. Maybelline Dream Pure BB-Cream has such a good coverage and lasting power, I absolutely love this product. It also contains 2% salicylic acid, which helps with problematic skin. To hide the scarring on my cheeks and chin (caused by acne), I use M.A.C Pro Longwear Concealer - such a good coverage. Although I've found it works best used on foundation, not under it. Otherwise it's a bit too drying on my skin. My favourite highlighter pen for eyes is The Body Shop Lightening Touch. It makes you look like you've gotten at least three more hours of beauty sleep. :) Something that I switch up quite often (since for me they're all pretty much the same) are primers. Currently I've been using Avon Magix Face Perfector. It heps to smooth out the texture of your skin for better foundation application, plus it has SPF20. ;)

What are you're favourite base products you've been using for a long time?


*gifted item

13 comments

 1. Mina siiski kasutan M.A.C Pro Longwear peitekreemi silmade all, sest see on hetkel ainuke, mis suudab mu tumedad ringid katta. Kasutan alla silmakreemi ning pärast peale kandmist tupsutan puudriga üle ja mul see enam vagudesse ei kogune! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tean, et paljud kasutavad seda silmade all, aga selleks tuleb tõesti korralikult eel- ja järeltööd teha, et ta kenasti püsiks. Ja kui just päris-päris tumedad silmaalused pole, võib see äkki liiga "raske" olla?

   Delete
  2. Ma ei tee mingit eel- ega järeltööd ja siiani (kolme aasta jooksul) pole kordagi täheldanud, et Pro Longwear peitekreem kortsukestesse koguneks. Ja kortsukesi juba kolmekümnele läheneval minul on :D

   Delete
 2. alguses olin ka Maybelline Dream Pure'st vaimustuses, aga millegipärast hakkas ta umbes kuu pärast mu poore ummistama ja selliseid väikeseid nahapunnikesi tekitama :( kui jätsin selle toote välja, siis olukord paranes. väga kiidan näiteks Lumene CC kreemi, millel on minu arvates isegi parem katvus kui sellel Maybelline omal!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nii palju kui mul Lumene toodetega kogemusi on, siis neil kõigil on justkui roosakas alatoon, mistõttu pole need mulle sobinud. Samas, võib-olla nüüd on olukord muutunud ja neil on ka midagi veidi kollakamat?

   Delete
 3. Kui tähtis on üldse primeri kasutamine? Pean tunnistama, et ma pole siiani ühtegi primerit endale soetanud, sest testreid proovides pole küll mingit muutust täheldanud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui su enda nahatekstuur on sile ja ühtlane, pole seda nii väga vaja. Primerist on abi neil, kellel on nt sügavamaid poore ja neil, kellele on tähtis, et jumestuskreem püsiks väga pikalt peal, sest jumestuskreem "kinnitub" primeri külge paremini kui lihtsalt naha külge. :)

   Delete
 4. Ma olen mingi 0 meigiekspert, aga Lumene CC kreem on kuidagi väga imeline ja minu jaoks teeb oma tööd väga hästi.
  -P.
  Bowtie Diary

  ReplyDelete
  Replies
  1. Paljud kiidavad seda, aga ma pole kahjuks veel proovinud. Kui neil just üli roosakad alatoonid pole (nagu paljudel Lumene asjadel, mida olen proovinud), katsetan seda järgmisena. :)

   Delete
 5. Minule ei meeldinud Maybelline BB kreem, paar korda proovisin ja andsin ära. Avoni primer oli küll hea!

  Viimase aja lemmik peitekas on mul Garnieri Rol On :) Lemmik primer Bourjois Bronzing primer. Jumestuskreem vaheldub.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Garnier Roll-On on tõesti popp. Bourjoisi Bronzing primer on mul ka olemas, aga pole veel vaimustuda osanud sellest - pean veel paar korda proovima. :)

   Delete
 6. Lumene Bright Now BB kreemil pole absoluutselt roosakat alatooni, vähemalt toonil 'light' mitte.

  ReplyDelete
 7. Ja mina hakkasin postituse pealkirja peale kohe laulma "because you know I'm all about that bass, 'bout that bass, no treble.."

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.