Tallinn Fashion Week'i esimesele päevale ma ei jõudnud, millest on kahju, sest kuuldavasti oli see võimas. Üleeile, teisel päeval, olid kaks asja, mida ma tõesti ahnelt ja suurte silmadega vahtisin kleit ja mantel Iris Janvieri kollektsioonist.

Unfortunately I wasn't able to attend the first day of Tallinn Fashion Week, but on the second day my two favourites were a coat and a dress by Iris Janvier. I love the sleeves on this coat, such a cool idea!


Enne Salme kultuurikeskusesse minekut tegime aga Mari-Liisiga väikese Sesooni (Niine 11) kohtingu. Käisin seal esimest korda ja mulle väga meeldib Sesooni miljöö. Sealne latte oli kõige pehmem ja vahusem, mida ma iial proovinud olen ja toit, ehkki kokk oli armunult soolatopsi liiga kauaks kätte võtnud, oli hea. Tahaksin tulevikus kindlasti ka nende magustoite proovida.

But before we could be fed fashion, we had to have proper food, so me and Mari-Liis had dinner at Sesoon, which is a really nice and cosy place. Their latte was the foamiest and creamiest I've ever gotten at a restaurant and the food, although a bit too salty, was good. Next time I'll try their desserts too! ;)

2 comments

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.