Mäletate veel seda kotti? Selle on loonud Alexander Wang, nii et kui ma kuulsin, et H&M teeb sel sügisel koostööd just temaga, läksid mu silmad särama. Täna esitleti H&M showroomis ametlikult kogu kollektsiooni ja sain kõike oma silmaga näha ja käega katsuda. Pärast kaalumist ja mõtlemist jäi mu wishlisti üks ese: hall lühike pusa. Muidugi poleks mul vähimatki mustade nahast poksikinnaste vastu, iial ei tea, millal tarvis läheb. Noh ja kui nüüd järele mõelda, siis nägid retuusid ka showroomi juhataja Britta jalas väga lahedad välja. Aitab nüüd mõtlemisest, muidu läheb mu rahakotil novembris väga halvasti!
Kollektsioon tuleb Postimaja H&M-i müügile 6. novembril!

I visited H&M showroom in today to check out Alexander Wang x H&M collection. The collection looks great, but sporty clothes are just not my thing, so I ended up having one item on my wishlist: grey cropped sweatshirt. Wouldn't mind owning and wearing it at all and I just might go and try it on when it comes out.
The collection comes out on 6th of November! ;)

Kandsin täna Lindexi t-särki, millel oli suurelt kiri BANG BANG, nii et ma mõtlesin kogu aeg "bang bang, Alexander Wang". Ühtlasi, kes mind Instagramis jälgivad, nendele pole see enam uudis, aga ma lõikasin juuksed maha. Oops! :O

I wore a Lindex t-shirt today that says BANG BANG, so all day in my head I was singing "bag bang, Alexander Wang"... Also, I chopped my hair off. Feels so refreshing! :)


2 comments

  1. See Alexander Wangi kollektsioon nääb huvitav välja, loodaks et hinnaklass on rohkem H&M kui Wang. :D

    ReplyDelete
  2. Väga vinge kõrvaehe! Soetasin endale ka :)

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.